Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

16 minutes ago, pantelia said:

 

Opet si pogresio forum, nisi na avangardi, vredjanje nije dozovoljeno ni pozeljno kao tamo

 

Da mi je ovo napisao Wing ili neki drugi korektan forumaš pa i ajde.. Sve u svemu, moderacija je tu, ni po babu ni po stričevima. Samo je bezveze da mi ti ili drugi rsb forumaši poput tebe šire vidike. 

Ne brini, znaju ovde pravi Zvezdaši ko sam, i kakav sam 😉 Ali uvek se nakalemi ista ekipa da mi otvara oči. A to me interesuje kao prošlogodišnji sneg, baš u decembru. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Da mi je ovo napisao Wing ili neki drugi korektan forumaš pa i ajde.. Sve u svemu, moderacija je tu, ni po babu ni po stričevima. Samo je bezveze da mi ti ili drugi rsb forumaši poput tebe šire vidike. 

Ne brini, znaju ovde pravi Zvezdaši ko sam, i kakav sam 😉 Ali uvek se nakalemi ista ekipa da mi otvara oči. A to me interesuje kao prošlogodišnji sneg, baš u decembru. 

Decembarski?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

 

E kada sam vec podsetio Djuru na teorije zavere red je i tebe, sta bi sa onim teorijama koje si spominjao o motivaciji Obradovica da se vrati u Srb kosarku? Kao tu je da uvelica tudje uspehe, 

neke zakulisne radnje nece mu niko dozvoliti da uzme titulu i slicne insinuacije? 

 

Jel ima nesto do toga ili se pravimo blesavi? 

 

 

 

Videcemo u plejofu ABA, zar ne?

1 hour ago, Instinkt said:

"I dalje stoji opomena pred trajni ban u slučaju težeg prekršaja" 

"Forumaš sa debelim istorijatom ozbiljnih prekršaja i uvreda" 

 

Da malo pojasnimo ko meni drži predavanje.. 😂

 

 

 

Ne bi on(i) to nikada, nego preliva sa avangarde (kako kaze jedan, pre svega renomirani i objektivni patkomer), pa im moral i princip ne daju da se uzdrze.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Instinkt said:

 

Da mi je ovo napisao Wing ili neki drugi korektan forumaš pa i ajde.. Sve u svemu, moderacija je tu, ni po babu ni po stričevima. Samo je bezveze da mi ti ili drugi rsb forumaši poput tebe šire vidike. 

Ne brini, znaju ovde pravi Zvezdaši ko sam, i kakav sam 😉 Ali uvek se nakalemi ista ekipa da mi otvara oči. A to me interesuje kao prošlogodišnji sneg, baš u decembru. 

 

Mene ces na takvim (rsb) fasistickim sranjima da nadjes nikad. Avangarda je mesto gde se zazivaju smrti i povrede Zvezdinim igracima i trenerima, o navijacima i da ne pricam. Ozbiljno bih se zabrinuo za sebe da ucestvujem u radu tog proliva.

 

2 hours ago, Instinkt said:

"I dalje stoji opomena pred trajni ban u slučaju težeg prekršaja" 

"Forumaš sa debelim istorijatom ozbiljnih prekršaja i uvreda" 

 

Da malo pojasnimo ko meni drži predavanje.. 😂

 

 

 

Dakle po tebi, dozvoljeni stepen vredjanja zavisi od minulog rada? Ja to ne bih potezao na tvom mestu.

 

2 hours ago, kendrick said:

Grobari, pazite se, komšije namerno bacaju provokacije da se upecamo i najebemo. 

 

Ovo kao ono kad SNS kaze da Djilas dovozi autobusima ljude na mitinge opozicije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

 

Mene ces na takvim (rsb) fasistickim sranjima da nadjes nikad. Avangarda je mesto gde se zazivaju smrti i povrede Zvezdinim igracima i trenerima, o navijacima i da ne pricam. Ozbiljno bih se zabrinuo za sebe da ucestvujem u radu tog proliva.

 

Kao što rekoh, ovde nekolicina Zvezdaša zna ko sam, i kakav sam. Prema njima, samom klubu i igračima KKCZ imam dovoljno poštovanja te me ovakav tip upadica i prozivki zanima, ne. 

 

5 minutes ago, pantelia said:

Dakle po tebi, dozvoljeni stepen vredjanja zavisi od minulog rada? Ja to ne bih potezao na tvom mestu.

 

To što si ti isprojektovao u svojoj glavi, ne znači da je tačno. Tipovi poput ovog lanjskog snega i ovog što se pojavi da bi se nakačio na mene (a ima još 1 takav, samo kulturniji) , dok im mržnja izbija iz svakog upisa u stilu im idejnog učitelja i vođe pavijana; mi sigurno neće držati bukvice o ponašanju ( :

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Znaci ako mi dobijemo tvoje teorije zavere su se pokazale tacne a ako vi dobijete pravices se blesav i tvrditi da nikad to nisi ni spomenuo. 

Seems legit...

 

 

 

Kao sto je jedan uzviseni sporcki radnik jednom izjavio, ako sve bude regularno...

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

 

Kao što rekoh, ovde nekolicina Zvezdaša zna ko sam, i kakav sam. Prema njima, samom klubu i igračima KKCZ imam dovoljno poštovanja te me ovakav tip upadica i prozivki zanima, ne. 

 

 

To što si ti isprojektovao u svojoj glavi, ne znači da je tačno. Tipovi poput ovog lanjskog snega i ovog što se pojavi da bi se nakačio na mene (a ima još 1 takav, samo kulturniji) , dok im mržnja izbija iz svakog upisa u stilu im idejnog učitelja i vođe pavijana; mi sigurno neće držati bukvice o ponašanju ( :

 

Brate covek ti napisao glupa ti fora, ti njemu da sporije i slabije kapira. Nije lepo.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Volter said:

Zanimljivo da je SC Derbi prvi u ABA ligi po broju postignutih poena u kontri. Večeras očekujem dominaciju Nikole Ivanovića i Luke Vildoze koji će po mojoj proceni zajedno postići 43 poena. Slobodno odigrajte i kladionicu, ja kad nešto namirišem nikad ne omanem. 

Koliko ja kvota na preokret  SC u Q4?

:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Koja je poenta postojanja ovih razlicitih nickova @KingOfTheBongo, @LakiJeMaloNervozan, @Dobar u piku kad se bukvalno svi ponasaju isto - uglavnom pisu na ovoj temi, uglavnom pisu provokatorske postove, nekako "znaju" da ce KKP i KKCZ sledece sezone igrati EL i da ce Vucic da ih obasipa milionima (i to smatraju za dobru stvar).

 

Za takve poruke je dovoljan jedan od njih, ne moraju svi oni da nas zasipaju svojim umotvorinama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pogledajte na 1:31:36 kako Panter provocira Davidovca. I dok izvodi prvo bacanje i kasnije kad treba da izvede drugo. To je isto radio na još jednom derbiju. Al Davidovac gospodin, ne čeka kraj utakmica da nasrne, zna da ovo nije ring. Mirno ko od šale daje dva bacanja. Davidovac. :23:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

 

Brate covek ti napisao glupa ti fora, ti njemu da sporije i slabije kapira. Nije lepo.

 

Veruj, nisam bezveze citirao par obaveštenja moderatora o dotičnom. Njegov čitav forumski opus se zasniva na tome. I pritom me smara to vaše "apruvovanje fora". To ko kad bi mi išli za vama i pisali au buraz kako glupa fora, a trudio si se 15 dana da je smisliš. Meni nije bio problem da popijem ni od Nedovića, ni Wingwalkera i ostalih, pa i od tebe ovde na tati, a i na vašoj matičnoj

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Aman 2 said:

Nije trepnuo?! Pogledaj ponovo. Razumem ostracscenost i nezadovoljstvo ali da ne preterujemo...

Pogledajmo svi ponovo.

Meni se čini, mada možda grešim, da Željko utrčava u momentu kada Lazarević dolazi do Lesora i hvataju se. Pre toga je gledao

giphy.webp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...