Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

Quote

Srbiji je Kosovo oduzeto silom i ne moze se od nje traziti da ga dobrovoljno prizna, kao sto se ne moze traziti od silovane zene da post festum prihvati da je silovanje zapravo bio dogovoreni ljubavni cin u kojem su obe strane uzivale, samo zato sto siledzija ima moc da to progura. ... Razumem i antisrpski sentiment, razumem i albanski sovinizam, ali to su individualne patologije i nemaju veze s tim sta Srbija treba ili ne treba da uradi.

 

Quote

otimanje dela njene teritorije od strane teroristicko-mafijaskog krila jednog sovinistickog projekta koje je na toj teritoriji napravilo sebi drzavu. Posle 20 godina i poslednjem slepcu je jasno da je cela ta prica o ljudskim pravima, sprecavanju nastupajuceg genocida i stvaranju demokratske drzave na delu teritorije nedemokratske drzave bila samo jeftin izgovor

 

Pošto je ovo u na temi gde se ne može komentarisati, samo da izvučem i da podvučem da možeš ti Edarde da se postaviš na glavu, da uradiš šta god hoćeš, da banuješ, obrišeš, šta god ti padne na pamet, ali ČINJENICE ne možeš da banuješ pa makar bio još sto puta toliki. 

 

A sada slobodno banujte, biće mi čast od strane takvih.

 

 

PS

 

Gde je danas i šta radi penzoner Vesli Klark?

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Sama ideja da moderator bude jedan od onih zbog kojih je bilo ko pristojan otišao s gornjih spratova je bukvalno za Darvinovu nagradu - kako ubiti bilo šta ozbiljno u začetku. I da ne bude zabune - mislim na tebe Edarde. Umesto da si se zavukao u mišju rupu, ti se se našao vlastan da moderišeš, vodiš neku politiku, određuješ neku sudbinu (makar forumsku). Bruka i sramota. Ne samo tebe, već svih koji su ti to dozvolili.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Piatanje za moderaciju,

 

 Hteo bih da znam da li su trajno banovani članovi sa starog foruma pod istim tretmanon, ali se mogu ponovo registrovati kao novi članovi?

Naime jedan od doživotno osuđenih me je kontaktirao i zamolio da postavim ovo pitanje.

Unapred hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pristevac said:

Piatanje za moderaciju,

 

 Hteo bih da znam da li su trajno banovani članovi sa starog foruma pod istim tretmanon, ali se mogu ponovo registrovati kao novi članovi?

Naime jedan od doživotno osuđenih me je kontaktirao i zamolio da postavim ovo pitanje.

Unapred hvala.

Nisam mod, ali da ti odgovorim....:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pristevac said:

Piatanje za moderaciju,

 

 Hteo bih da znam da li su trajno banovani članovi sa starog foruma pod istim tretmanon, ali se mogu ponovo registrovati kao novi članovi?

Naime jedan od doživotno osuđenih me je kontaktirao i zamolio da postavim ovo pitanje.

Unapred hvala.

 

Moze se ponovo registrovati i pod starim i pod novim imenom, kako god zeli. Svi imaju pravo na novi pocetak. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2019 at 7:25 PM, Pristevac said:

Piatanje za moderaciju,

 

 Hteo bih da znam da li su trajno banovani članovi sa starog foruma pod istim tretmanon, ali se mogu ponovo registrovati kao novi članovi?

Naime jedan od doživotno osuđenih me je kontaktirao i zamolio da postavim ovo pitanje.

Unapred hvala.

Ako mje Divanjol u pitanju najebacemo zestoko 😄

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, perkos said:

Ako mje Divanjol u pitanju najebacemo zestoko 😄

Pu, pu, pu daleko bilo. Jezik pregrizao. Pa dosta smo godinama trpeli njegove laži po gradu. Taj i kad spava laže. Ne zovu ga džabe L...lažov.😅

Edited by Pristevac
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Pristevac said:

Pu, pu, pu daleko bilo. Jezik pregrizao. Pa dosta smo godinama trpeli njegove laži po gradu. Taj i kad spava laže. Ne zovu ga džabe L...lažov.😅

Da te prijavim zbog otkrivanja indetiteta ?

Dobro bi zakuvao ovde ne bi ovi novi moderatori znali odakle napada( obično ima jedno deset registrovanih nickova)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, perkos said:

Da te prijavim zbog otkrivanja indetiteta ?

Dobro bi zakuvao ovde ne bi ovi novi moderatori znali odakle napada( obično ima jedno deset registrovanih nickova)

Tu smo mi da ga detektujemo. Može da prođe kod drugih, ali kod nas iz Prištine?

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih moderaciju da mi ne daje warnove, nego da banuje odmah.

Nemam nameru da prestanem da pisem drugacije od onog kako inace pisem.

Video sam da je Barakuda postavio primer kako kulturno uvrediti usranog nakaradnjaka, ali meni se vise svidja kako ja to radim.

Warn stop, Krstajicu duvaj ga, moderacijo banuj.

 

I jos jednom da kazem, mnogo se kurcite.

Edited by The Walking Dravot
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, The Walking Dravot said:

Zamolio bih moderaciju da mi ne daje warnove, nego da banuje odmah.

Nemam nameru da prestanem da pisem drugacije od onog kako inace pisem.

Video sam da je Barakuda postavio primer kako kulturno uvrediti usranog nakaradnjaka, ali meni se vise svidja kako ja to radim.

Warn stop, Krstajicu duvaj ga, moderacijo banuj.

 

I jos jednom da kazem, mnogo se kurcite.

 

Ne znam zasto bi te banovali. Ti warn uopste nisi dobio na politici, niti je bilo ko od moderatora ovde davao instrukcije o politicki korektnom govoru. Po spominjanju Krstajica, rekao bih da se ovo ipak odnosi na fudbal, a ne na politiku. Ovde nismo pristalice politicke korektnosti i politicari se mogu slobodno vredjati. 

 

Edit.

 

Ne vidim da si uopste i dobio warn, moguce da su ti ga dali pa naknadno povukli, ali u svakom slucaju to nije bilo na politici. 

Edited by A sad
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, The Walking Dravot said:

Zamolio bih moderaciju da mi ne daje warnove, nego da banuje odmah.

Nemam nameru da prestanem da pisem drugacije od onog kako inace pisem.

Video sam da je Barakuda postavio primer kako kulturno uvrediti usranog nakaradnjaka, ali meni se vise svidja kako ja to radim.

Warn stop, Krstajicu duvaj ga, moderacijo banuj.

 

Polako... Warn si dobio greškom, dešava se, ispravljeno je u roku od 5 minuta. Nema razloga da dižemo forum na Defcon 1 zbog toga.

 

Quote

I jos jednom da kazem, mnogo se kurcite.

 

Ko se "kurči", onaj koji je ispravio grešku? Niko ti ne brani da pišeš kako želiš, show some respect. Nastavićemo na PDF Fudbal,, ako je potrebno.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Ja ne, ja sam revoltiran besmislenim novim zakonima koje sportska moderacija donosi dok pokusava da stvori nekakav vestacki red kroz laznu finocu.

A tamo sam i poceo, pa me je Vizard izignorisao. I dalje mislim da je bezobrazluk na onaj nacin dat ban Konstantinu.

Edited by The Walking Dravot
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, melankolic said:

Opet se tema o USA pretvara u protrumpovsku cirkusijadu. Molim vas skrenite pažnju (jednim te istim) pojedincima da ako nemaju šta novo da kažu da i ne učestvuju na temi.
Hvala.

 

Naprotiv …… opet se pretvara u kvazi-liberalno, a ustvari lefticarsko glupiraliste, a ja sam samo objasnio o kakvoj se gluposti radi citirajuci The Hill, jedne od najuglednihijih non-partisan, cak left-center novina.

 

Pro-Trump ili pro-Hellary …… mislim da forum nema nikakve preference glede americke politike, posebno uzimajuci u obzir cinjenicu da Trump jeste i jos dugo ce biti predsednik najmocnije svetske drzave.

 

No, siguran sam da postoje forumi na kojima samo levicari imaju pravo da pisu, po ugledu na njihove drzave. Ovo bi trebalo da bude slobodan forum.

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde prestajemo sa daljom interpersonalnom diskusijom koja ce neminovno dovesti do spustanja na lican, prizeman nivo, koji moderacija ne zeli da bastini.

 

Izneli ste, elegantno (I might add), vasu kritiku, predlog i obrazlozenje - molimo vas da se ispostuje sagovornik, neustomisljenik i dozvoli rad moderaciji. Hvala na razumevanju.

Edited by GlennGould
Link to comment
Share on other sites

Predlažem da se da prostor onima (između ostalih tu se Denis Jasharevich tako otvoreno izjasnio) kojima forum služi za zafrkavanje da imaju neko mesto (pdf) gde bi mogli uz izvesna ograničenja da komuniciraju na njima svojstven način.

Mislim da bi se jednim pdf Politika za decu izbeglo brisanje postova i kažnjavanje učesnika rasprave zbog ličnih prozivki.

Hvala na pažnji.

 

P.S. I da, da se ukaže izvesnim korisnicima da ograniče upotrebu "caps lock"- a jer nema potrebe za dizanjem buke. 

Edited by melankolic
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...