Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nema tu sta da se dokaze,vidis im izbore..Pa svaki deseti Rus nema WC..sto znaci da njih 14.4m nema WC i oni i dalje glasaju za Putlera u vecinskom obliku gde opozicije i ne postoje sem ovih laznih komunista, da ne gresim dusu ti bi bili jos gori od ovog nesoja.

 

Bio sam u Rusiji za razliku od tebe,pa mi ne prebacuj i nemoj podmetati vise gluposti. Sve je tamo preslikano kao i ovde u Srbiji...samo sto nas ima 24x manje

 

Ne podmecem nista, samo sam te nesto pitao. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ne podmecem nista, samo sam te nesto pitao. 

Hteo bi da namestiš ban, ali ni sam ne razumeš, kako bi!

Mudro i veoma produktivno troluješ.

 

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Amigo said:

@Devil In My Pants da li ti i u stvari pokusavas da dokazes da si bio u pravu kada si izjavio da su Rusi kao narod zombi?

Jurite se oko zombija, generalizacija, rusofobije, nacizma i fasizma, kao da su te karakterizacije odlucujuce o sustini dogadjanja

(samo da se ne povredi nezna slovenska dusa).

Evo mog kratkog, prostog opisa pa mi vi recite gde gresim u svojoj ne-neutralnosti i fobiji i koji termini bi bili podobni.

 

Rusija je postala drzava u kojoj vlada diktatura.

Za sve se pita jedan zli gnom i to vec 22 godine.

Opozicija je ili u zatvoru, ili je poubijana.

Slobodni mediji su u potpunosti uguseni.

Ko pisne bilo kakvu kritiku ide u zatvor (i do 15 godina).

Policija je zapravo pretorijanska garda, a sudstvo nije nezavisno.

Ljudi su svesno odseceni od informacija, koje nisu iz drzavne mozgoispirajuce propagande.

Drug Putin, koji o svemu odlucuje, odlucio je i da prirodna bogatstva Rusije ne upotrebi za dobrobit stanovnistva,

vec ih je raspodelio, u mafijaskom stilu, pajtasima (koji seire po trulom Zapadu) i represivnom sistemu.

 

Znaci situacija je sledeca:

- opozicija u zatvoru, ili poubijana

- stotine hiljada mladih i obrazovanih, koji se ne slazu sa tim diktatorskim sistemom su izbegli

- sta reci o ostalima ?

Koliko ih ima koji podrzavaju, iz nekog ubedjenja ovaj rat (ne smeju cak ni reci da je rat; cak se i na B92.net bulazni o specijalnoj operaciji) ?

Koliko ih ima sto se ne slaze, ali ipak cuti, da ne bi zavrsili u zatvoru ?

Ako je podrska u Srbiji za ovu Rusku agresiju tako velika i iskrena, moze biti da je u Rusiji barem tolika, ako ne i veca

(anketama se tamo ne moze verovati, kao ni u bilo kojoj drugoj diktaturi) ?

Ako je ta podrska 80%, moze li se naci neki izraz, kojim bi se generalizovao taj deo stanovnistva, tako da neutralni ne budu pogodjeni njime ?

Mada taj izraz nije ni potreban. Dovoljno je reci da je jedan manji deo stanovnistva verovatno u jadnom polozaju (ne mislim na materijalni deo),

a drugi, puno veci deo - svesno na strani Zrashizma te su shodno tome rashisti.

Oni, kao i Srbi Milosevicu nece zameriti ovaj rat, vec samo eventualni poraz.

Zombiji ? Ne, ali sigurno korisni idioti.

 

Raschismus

 

Rashism - opsirnije na engleskom

 

 

Edited by Dragan
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

ps. Gledala sam da ovo bude neki srednje dug post da ne iritira duzinom pa se covek izgubi citajuci sva ta slova. Sustina je naravno prihvatljiva.

 

Mene uopšte ne iritira dužina opisa (umem i sama da pišem nadugačko i naširoko). Problem nastane kad u tom podugačkom postu nema suštine, ili autor svesno ili nesvesno zakukulji i zamumulji, kako bi rekli u mom kraju, nešto što stane u jednu rečenicu. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan said:

Jurite se oko zombija, generalizacija, rusofobije, nacizma i fasizma, kao da su te karakterizacije odlucujuce o sustini dogadjanja

(samo da se ne povredi nezna slovenska dusa).

Evo mog kratkog, prostog opisa pa mi vi recite gde gresim u svojoj ne-neutralnosti i fobiji i koji termini bi bili podobni.

 

Rusija je postala drzava u kojoj vlada diktatura.

Za sve se pita jedan zli gnom i to vec 22 godine.

Opozicija je ili u zatvoru, ili je poubijana.

Slobodni mediji su u potpunosti uguseni.

Ko pisne bilo kakvu kritiku ide u zatvor (i do 15 godina).

Policija je zapravo pretorijanska garda, a sudstvo nije nezavisno.

Ljudi su svesno odseceni od informacija, koje nisu iz drzavne mozgoispirajuce propagande.

Drug Putin, koji o svemu odlucuje, odlucio je i da prirodna bogatstva Rusije ne upotrebi za dobrobit stanovnistva,

vec ih je raspodelio, u mafijaskom stilu, pajtasima (koji seire po trulom Zapadu) i represivnom sistemu.

 

Znaci situacija je sledeca:

- opozicija u zatvoru, ili poubijana

- stotine hiljada mladih i obrazovanih, koji se ne slazu sa tim diktatorskim sistemom su izbegli

- sta reci o ostalima ?

Koliko ih ima koji podrzavaju, iz nekog ubedjenja ovaj rat (ne smeju cak ni reci da je rat; cak se i na B92.net bulazni o specijalnoj operaciji) ?

Koliko ih ima sto se ne slaze, ali ipak cuti, da ne bi zavrsili u zatvoru ?

Ako je podrska u Srbiji za ovu Rusku agresiju tako velika i iskrena, moze biti da je u Rusiji barem tolika, ako ne i veca

(anketama se tamo ne moze verovati, kao ni u bilo kojoj drugoj diktaturi) ?

Ako je ta podrska 80%, moze li se naci neki izraz, kojim bi se generalizovao taj deo stanovnistva, tako da neutralni ne budu pogodjeni njime ?

Mada taj izraz nije ni potreban. Dovoljno je reci da je jedan manji deo stanovnistva verovatno u jadnom polozaju (ne mislim na materijalni deo),

a drugi, puno veci deo - svesno na strani Zrashizma te su shodno tome rashisti.

Oni, kao i Srbi Milosevicu nece zameriti ovaj rat, vec samo eventualni poraz.

Zombiji ? Ne, ali sigurno korisni idioti.

 

Raschismus

 

Rashism - opsirnije na engleskom

 

 

Mazda da se uvede da se uz kvalifikaciju navodi procenat podrske koji navodi zvanicna ruska drzava. Recimo - Rusi su Zombiji68 

 

 

Edited by ters
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Prosto pitanje...

 

Agresija na Ukrajinu je losa??

 

Ako je losa, glupa,bezobrzna..i to podrzava 80%+ ruskog naroda..kako ti taj narod nazivas?

 

Ja sam čuo nešto, kao, zabranjen rad nekim medijima, slučajno onima koji se protive ratu, zabranjeno, pod pretnjo zatvora javno iskazivati protivljenje ratu, čak i nazivati rat ratom, da su neki opozicioni lideri, novinari pobijeni, neki leže po zatvorima, to su verovatno izmišljotine natovskih medija, prave informacije daje Sputnjik, Putin dobija 90% glasova na izborima, 80% podržava rat, Putin je demokrata, samo izvršava odluke naroda. 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Devil In My Pants said:

Prosto pitanje...

 

Agresija na Ukrajinu je losa??

 

Ako je losa, glupa,bezobrzna..i to podrzava 80%+ ruskog naroda..kako ti taj narod nazivas?

Nesto ne vjerujem da ces docekati odgovor na prosto pitanje... Nece ljudi da naruse neutralnost u ovoj situaciji.  Mada ni neutralni nisu neutralni kada je Jemen u pitanju.

Edited by ters
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ters said:

Nesto ne vjerujem da ces docekati odgovor na prosto pitanje... Nece ljudi da naruse neutralnost u ovoj situaciji.  Mada ni neutralni nisu neutralni kada je Jemen u pitanju.

Nema sanse, kao sto ni Antolini nije odgovorio. Bitno kad se kaze Zombi da odgovaraju kao na traci i da im to smeta 🙂

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Devil In My Pants said:

Prosto pitanje...

 

Agresija na Ukrajinu je losa??

 

Ako je losa, glupa,bezobrzna..i to podrzava 80%+ ruskog naroda..kako ti taj narod nazivas?

1.Naravno da je losa..

2.Ne znam ja da li agresiju podrzava 80% naroda, je li to naucno, de fakto dokazano

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ters said:

Nesto ne vjerujem da ces docekati odgovor na prosto pitanje... Nece ljudi da naruse neutralnost u ovoj situaciji.  Mada ni neutralni nisu neutralni kada je Jemen u pitanju.

 

Zato si ti neutralan sto se tice Jemena, Iraka, Libije i ostalih "intervencija".

 

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Nema sanse, kao sto ni Antolini nije odgovorio. Bitno kad se kaze Zombi da odgovaraju kao na traci i da im to smeta 🙂

 

Da nisi napisao ono "kao narod" ne bi to ni zapazio. Ovo sto sada radis, tj dokazujes da je u redu reci za neki kompletan narod da je zombi, je jos gore, ali tebi to Izgleda nije jasno.

Vidis ti vredjas celi jedan narod i smatras da je to u redu, a smeta ti sto je neko tebe uvredio na nekom forumu.

Ja te licno nisam nazvao rasistom, niti bilo kakvim drugim pogrdnim imenom, samo sam prigovorio da nije u redu da se tako kaze za bilo koji narod, kao i sto mislim ako neko mrzi celi jedan narod da nije normalan.

Isto tako mislim da imam vise iskrene empatije za ukrajinski narod od tebe i zelim da se ovaj rat sto pre zavrsi, da ljudi prestanu da ginu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Amigo said:

 

Zato si ti neutralan sto se tice Jemena, Iraka, Libije i ostalih "intervencija".

 

Ne pamtim da sam se po bilo kom osnovu izjasnio o Jemenu, Iraku, Libiji, ratu Sumeraca i Elemita 2600PNE i "ostalim" intervencijama... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ters said:

 

Ne pamtim da sam se po bilo kom osnovu izjasnio o Jemenu, Iraku, Libiji, ratu Sumeraca i Elemita 2600PNE i "ostalim" intervencijama... 

 

Nisi, a kao da jesi, s obzirom u kom si ih kontestu vise puta pominjao. 

 

 

Edited by Amigo
Link to comment
Share on other sites

 
Nisi, a kao da jesi, s obzirom u kom si ih kontestu vise puta pominjao. 
 
 
Prestani da maltrtiraš narod i podmećeš redom!
Nemušto to radiš i krenuo si protiv calog 4uma.
Pff

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Valensija said:

Nemoj tako, ja nisam skandirao burek sa sirom.

Kako si zakljucio da sam neutralan?

Kako je neutralan neko, ko svaki napad na tudju zemlju smatra agresijom?

Vidis, ja tebe ne nazivam licemjerom zbog tvojih duplih arsina.

 

 

A da ti malo sam sa sobom pepas lopticom o zid k'o ruski teniser, dok ne skontas da te nigdje nisam pomenuo, pogotovo ne kao neutralnog i da si upao podpitanjem u pricu u kojoj je drugi sagovornik okarakterisao neke sukobe kao intervencije. 

 

49 minutes ago, Amigo said:

 

Nisi, a kao da jesi, s obzirom u kom si ih kontestu vise puta pominjao. 

 

 

Pomenuo samo i jedino Jemen i to u kontekstu tvoje lazne brige za narod u Jemenu. 

 

  

 

On 3/15/2022 at 12:53 PM, ters said:

Pa ko ti je branio da govoris o Jemenu, pises svom MP-ju i zahtijevas da Kanada uvede sankcije.

Da ne koristim search - koliko si puta pomenuo Jemen u zadnjih par godina na forumu a da to nije bilo u vezi ove  teme - o ratu u Ukrajini?

 

 

On 4/11/2022 at 11:55 AM, ters said:

 

A sta je sa ljudskim pravima u Jemenu

 

 

On 4/28/2022 at 9:57 AM, ters said:

Putina nista ne moze opravdati za agresiju i njene posljedice - ni Jemen, ni Afganistan, ni Vijetnam, ni robovlasnistvo, n kolonijalizam

 

 

On 5/5/2022 at 9:46 AM, ters said:

Pa Rusi vec desetljecima snabdijevaju zemlje koje se bore protiv USA (ili pro USA rezima)  oruzjem i instruktorima... Sirija, Libija, Irak, Vijetnam, Angola, Grenada, Kuba.... Donedavno i Kina cije je vazduhoplovstvo uglavnom sovjetsko/rusko.

 

Postoji li jos koje pominjanje Jemena, Iraka i Libije sa moje strane? Postavi javno izvinjenje, pa da se polako razilazimo i uzajamno blokiramo...

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, ters said:

Pomenuo samo i jedino Jemen i to u kontekstu tvoje lazne brige za narod u Jemenu. 

 

Kao i tvoje lazne brige za narod Ukrajine.

 

Sto se tice blokiranja, ne diraj me, ne diram te. Tvoje ulijetanje klizecim i dijeljenje lekcija mi je poznato.

Nije forum da se raspravlja o tebi ili meni, niti da se napada neko kao licnost, toliko od mene, a ti kako hoces.

Link to comment
Share on other sites

Opet Amigo nisi odgovorio n jednostavno pitanje, ali da preformulisem. Da li deo stanovnistva koji podrzava agresiju Rusije nad Ukrajinom gresi?

 

Eto, upakovo sam ti da mozes odgovoriti.

 

Intervencije u Jemenu, Iraku i Libiji su pravno utemeljene. Imao si dva diktatora koja su radila tokom svoje vladavine ratne i zlocine protiv ljudi kji nisu bili za njihovu vladavinu. Jemen je druga prica i tu se vodi neki gradjanski rat izmedju dve strane istog novcica, sa jedne strane su SA proxy a sa druge Iran proxy i ne znam kakve veze ima uopste imaju ovi ratovi sa ratom u Ukrajini.

 

Eno u Africi drze sliku Putlera i daju mu podrsku, covek uziva podrsku u ''slobodnom'' svetu. Dok ''manijaci'' iz Svedske, Finske, Nemacke, Fra, Amerike, Kanade osudjuju agresiju Rusiju.

 

Sadam, Asad i Gadafi su diktatori, ubice sopstvenog naroda pa i tudjih. Gadafi je rusio putnicke avione, Sadam koristio hemijsko oruzje protiv Kurda, dok je Asad ubijao svoju opoziciju, posle tate dosao on, sinovi mu vec pripremljeni za nastavak i tako.

 

Ako je normlno da Putler, Si, Asad, erDOGan budu donosioci mira i svetske stabilnosti onda sam a definitivno lud, a ti promasio zemlju gde zivis.

 

Protiv Rusa nemam nista, da budem precizan protiv onih Rusa koji ne podrzavaju ovaj vrvarski cin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...