Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

1 hour ago, fancy said:

 

Da li je Herson grad u Ukrajini? Da.

Da li su Herson okupirali Rusi? Da.

 

Da li si uzeo u obzir i patnje civila prilikom i za vreme okupacije? Ne.

 

Oslobodilačka borba jeste borba  ali je i oslobodilačka.

 

Dalju raspravu o agresiji na Ukrajinu nastavi na za to predviđenom topiku.

 

To nije bilo moje pitanje. 

 

Šta je relativizacija u mom postu? 

 

Da li sam ja ikad negirao da su ti gradovi okupirani?! 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fancy said:

 

Da li je Herson grad u Ukrajini? Da.

Da li su Herson okupirali Rusi? Da.

 

Da li si uzeo u obzir i patnje civila prilikom i za vreme okupacije? Ne.

 

Oslobodilačka borba jeste borba  ali je i oslobodilačka.

 

Dalju raspravu o agresiji na Ukrajinu nastavi na za to predviđenom topiku.

 

A ovo je jako bezobrazno, ja sa tobom nisam ni diskutovao o Ukrajini vec si me ti banovao za relativizaciju koju nisi objasnio ni u postu u kojem si me banovao, ni nakon sto sam te zamolio da to uradis. NIsam ti se obratio kao forumasu, nego kao moderatoru, pa se nadam da ces evo sad posle trece molbe konkretno reci sta je relativizacija u mojem postu.

 

Takodje ni posle prvog bana nisam dobio objasnjenje sta je bilo za ban u konkretnom postu iako sam kulturno zamolio. 

Edited by Jurgen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fancy lepi etikete kao da je štampač , nisam bas siguran ni da sam/a zna šta koja od tih znači. Čim se ne podudaraš sa njegovim/njenim mišljenjem, odmah ide etiketica. Bolje devila da su postavili za moderatora, on se barem ne folira da je najpametniji na forumu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Fancy šalje ekipi iz ćoška krempitu i Neskafu iz Tivta da mi budete živi i zdravi dok se ne vratim :heart:

 

20220719-102206.jpg

 

Usput, štampač _štampa_ etikete, a lepi ih najčešće onaj ko ih je kreirao i poslao na štampu... ili njegova / njena baba ukoliko su za slatko, džem ili turšiju :thumbsup:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fancy said:

Fancy šalje ekipi iz ćoška krempitu i Neskafu iz Tivta da mi budete živi i zdravi dok se ne vratim :heart:

 

20220719-102206.jpg

 

Usput, štampač _štampa_ etikete, a lepi ih najčešće onaj ko ih je kreirao i poslao na štampu... ili njegova / njena baba ukoliko su za slatko, džem ili turšiju :thumbsup:

Daj baklavu, sta si se stiso.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

Tako je.

To je doduše trebalo da napišeš dan posle početka zločinačke agresije Rusije na Ukrajinu.

 

Trebalo ti je pola godine da skapiraš tu jednostavnu istinu, ali bolje ikad nego nikad. :thumbsup:

 

Vidis ovo je na primer klasican primer relativizacije. Ali verujem da neces sebe banovati za istu, zar ne? I zasto mislis da imas pravo da nekome odredjujes kada i sta ce da napise?! Kakvo je to propagiranje slobodnog misljenja?

 

Cim neko napise nesto sto ti se ne svidja ti to uporedis sa necim drugim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre nego te posavetujem da još jednom proveriš činjenice u vezi agresije Rusije na Ukrajinu i da za svaki slučaj još jednom pročitaš moj odgovor tebi na ovom topiku i Deja na onom zamolio bih te da sa ovakvim 

 

46 minutes ago, Jurgen said:

nesto sto ti se ne svidja

 

stvarima prestaneš jer moderacija to neće više tolerisati.

Naime, svaka odluka o bilo čemu na forumu je donešena zajednički od strane celog mod tima.

 

A sada bih te posavetovao da još jednom proveriš činjenice u vezi agresije Rusije na Ukrajinu i da za svaki slučaj još jednom pročitaš moj odgovor tebi na ovom topiku i Deja na onom.

 

Ako će ti biti lakše, moj odgovor tamo je spasio Deja od warna za relativizaciju. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

Pre nego te posavetujem da još jednom proveriš činjenice u vezi agresije Rusije na Ukrajinu i da za svaki slučaj još jednom pročitaš moj odgovor tebi na ovom topiku i Deja na onom zamolio bih te da sa ovakvim 

 

 

stvarima prestaneš jer moderacija to neće više tolerisati.

Naime, svaka odluka o bilo čemu na forumu je donešena zajednički od strane celog mod tima.

 

A sada bih te posavetovao da još jednom proveriš činjenice u vezi agresije Rusije na Ukrajinu i da za svaki slučaj još jednom pročitaš moj odgovor tebi na ovom topiku i Deja na onom.

 

Ako će ti biti lakše, moj odgovor tamo je spasio Deja od warna za relativizaciju. :classic_smile:

 

Opet mesas stvari, obratio sam ti se kao forumasu koji je napravio relativizaciju, a ne kao moderatoru. Jako je maliciozno sto si isekao drugi deo posta u kojem se i navodi to da si ti taj koji konstantno pravi relativizaciju, cak si to uradio i u onom postu u kojem si "kao" opravdao moje banovanje. 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

Pre nego te posavetujem da još jednom proveriš činjenice u vezi agresije Rusije na Ukrajinu i da za svaki slučaj još jednom pročitaš moj odgovor tebi na ovom topiku i Deja na onom zamolio bih te da sa ovakvim 

 

 

stvarima prestaneš jer moderacija to neće više tolerisati.

Naime, svaka odluka o bilo čemu na forumu je donešena zajednički od strane celog mod tima.

 

A sada bih te posavetovao da još jednom proveriš činjenice u vezi agresije Rusije na Ukrajinu i da za svaki slučaj još jednom pročitaš moj odgovor tebi na ovom topiku i Deja na onom.

 

Ako će ti biti lakše, moj odgovor tamo je spasio Deja od warna za relativizaciju. :classic_smile:

 

Tvoj odgovor meni je pun citanja misli i nekih pretpostavki i nigde ne pise konkretan odgovor. Mozes i tako da napises, nije me preterano ni briga.  Zalosno je jedino sto vi uopste niste na strani Ukrajine, vec na antiruskoj strani. 

 

Pre nedelju dana sam u Budimpesti upoznao dosta mladih Ukrajinaca iz Kijeva i Odese, bili su naravno normalni ljudi, kao sto sam i ocekivao. Pricali smo otvoreno o ratu i svi oni bi hteli da se to sto pre zavrsi, samo ovde ljudi pricaju kako njihova sloboda nema cenu i da treba da se ratuje sve dok se izbaci Rusija i sa Krima. Pa svako zna da je to agresija, niko ni ne tvrdi drugacije, samo neki zelimo da se sto pre sve zavrsi. Sa druge strane ni prihvatanje cinjenice da postoje losi ljudi i zlocini na obe strane ne znaci da ti nije krivo sto se to desava.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jurgen said:

niko ni ne tvrdi drugacije

 

Osim ogromne većine Srbalja, koji tu agresiju smatraju izazvanom i opravdanom, da ne kažem odbrambenom. Šerpa/lonac, isti k... Takve vratolomije čitamo i ovde. 

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fancy said:

Diskusija o istopolnim brakovima i usvajanju dece je prebačena na novu temu: 

Srbija 2022 AD - Da li je vreme za usvajanje dece u istopolnim brakovima?

 

 

7 minutes ago, fancy said:

Diskusija o istopolnim brakovima i usvajanju dece je prebačena na novu temu: 

Srbija 2022 AD - Da li je vreme za usvajanje dece u istopolnim brakovima?

 

Srbija nema istopolna brakove, naslov je besmislen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa on tako dodje sa vremena na vreme na tu temu i ispali neku takvu parolu. Pritom uopste i ne zeli da se zamara sa takvim trivijalnostima kao sto je diskusija sa bilo kim.

 

To radi i na fudbalu, ispali neki post o Juventusu na njihovoj temi, samo sreca da je vecina fudbalskih tema prilicno neaktivno pa mu niko i ne odgovori.

Link to comment
Share on other sites

Hammer a.k.a. DayWalker je uber-kul forumas i jedan od najduhovitijih,visprenijih i originalnijih forumasa koje sam "upoznao" na forumu..evo vec skoro punih 10 godina. Govorim i o b92 i ovom.

Ne secam se nijedne njegove teske reci upucene bilo kome, nekog prostakluka ili bilo cega sto se kosilo i sa normama Pravilnika,ali i onima koje se nigde i ne zapisuju - norme korektnog ponasanja i tolerancije. Zato me mi cudi onakav njegov post,pa htedoh da vidim sta ga je trigerovalo.

A to da ima osobeni stil pisanja i uopste nastupa - definitivno ima,ali ga treba razumeti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...