Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

4 minutes ago, delgado said:

Sa Wookom si radio trejdove gde si mu poklanjao igrace kad je vec bilo jasno da da ne ides u plejof ili ispadas, to svi znaju

Mrznja je ok, ali neke stvari moraju da se pravno rese i regulisu.

I za mrznju ima resenja 😉  

Imas Drakija,pa neka iskopa neki takav trejd,i sa Wookom i da Zvekijem,posebno kad ispadam ili ne idem u PO,kad sam ispao,odradio trejd sa Haosom za LMA,to je to.

Ovo za mrznju je sarkazam naravno,no cinjenica je da su te mnogi uzeli na zub zbog svega,posebno kad krenes da kolektivno sve vredjas i pickaras.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

jedini razlog sto 'navijam' da zvezdinho ispadne je da ne bude vise njegovo preletanje izgovor za svako sranje koje se planira ili desi. 

 

u c ligu sve ove pokusaje preletanja, kuraca i palaca. 

 

grofinjo je savrseno sposoban da vodi fransizu, ako nema vremena ili volje/zelje, ima ih u b koji su itekako zasluzili mesto u a i vozdra

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 @Contador54 Razumljivo naravno, ali postoje samo 2 razloga zasto zelim da promenim fransizu - 1) Oborena regularnost ove sezone i direktno uticanje na rezultat/ispadanje ;  2) Maxino paranoisanje i pickaranje mene da sam ja kriv za to sto je on usrao ekipu na koji god nacin je mogao i da sam pazi sad - pomagao ortaku a njega gledao da zakopam!

 

  Vidim da je generalni stav zabrana igranja, sto je ok i sasvim legitimno, ali opet i nije jer je Zvezdinhu omogucena ista stvar prosle godine sa jos vecim stepenom pomeraja -> rasformiranje sopstvene fransize.

 

  Jbg, kad ti se nepravda nacini ne mozes bas da cutis i pustis, barem ja, lako je kurciti se 'sa visine (sigurnog mesta opstanka)' i pisati ovakve postove kao Uchichin e cao zdravo vozdra, nemamo vremena da se bavimo tim, video bih njega a i bilo koga u nasoj situaciji ove sezone, da li bi se ovako bahato kurcio ? - C liga // Onda se ostavlja otvoreno pitanje -> da li treba da se uvede pravilo da 1 tim ima 1 clana, da se izbaci mogucstvo coownera, jer koja je onda poenta ?  

 

Fali vam ozbiljne elementarne logike. Ali ok, da znam, igram sledece sezone B ligu , fransiza je 'prepisana' na mene i to je to. Problem solved.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Itachi Uchiha said:

jedini razlog sto 'navijam' da zvezdinho ispadne je da ne bude vise njegovo preletanje izgovor za svako sranje koje se planira ili desi. 

 

u c ligu sve ove pokusaje preletanja, kuraca i palaca. 

 

grofinjo je savrseno sposoban da vodi fransizu, ako nema vremena ili volje/zelje, ima ih u b koji su itekako zasluzili mesto u a i vozdra

 

 

Mene su pre te sezone pitali da im budem coowner Uini, Debeli, delgado ( Maxu sam terao da ne odustaje ), Procke , neke sam mozda zaboravio. Cisto da se zabelezi. Da ne bude da sam ja jurio posto poto da preletim i da sam ganjao ljude da im budem coowner.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, samo me anima jos 1 sitnica

 

 Maxa mi na private kaze da je "sredio" da mi ne salju pozivnicu za B ligu. Znaci, ja sam first coowner, imam mogucnost dropovanja, Maxa je ove sezone napustao tim pa sam ga vratio, ali znaci moze to, da komesar b lige Gaga meni ne posalje invite iako sam clan tim i njegov 1st owner trenutno  ? 

 

 U tom slucaju, zelim da rezervisem sebi mesto za C ligu, posto je ostalo svega par mesta, da li je to moguce ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Ok, samo me anima jos 1 sitnica

 

 Maxa mi na private kaze da je "sredio" da mi ne salju pozivnicu za B ligu. Znaci, ja sam first coowner, imam mogucnost dropovanja, Maxa je ove sezone napustao tim pa sam ga vratio, ali znaci moze to, da komesar b lige Gaga meni ne posalje invite iako sam clan tim i njegov 1st owner trenutno  ? 

 

 U tom slucaju, zelim da rezervisem sebi mesto za C ligu, posto je ostalo svega par mesta, da li je to moguce ?

 

 

Ja nisam komesar B lige,nego Djole.

Link to comment
Share on other sites

Aha dobro, onda neka odluci djole/kolektiv b lige

 

 Stvarno nema problem sa bilo kojom odlukom. Ne moze A sa grofom -> OK, ne moze B sa Maxom -> OK, dajte bar tu C ligu da krenem iz pocetka sa potpunom samostalnoscu

 

 Sve je ovo ionako izgubilo smisao i od jedne lepe stvari pretvorilo se u klasicno spustanje na LICNI nivo. Ali nema veze, necu da glumim uvredjenu mladu i placipicku, mozda jednog dana ispadne kao najbolja moguca odluka, dugorocno. Zivot je prosto takav. Dajte to mesto u C ligi pa da se kopa i rilja 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, koliko tema, odakle početi.

Ajde da krenemo po prioritetu.

 

Za početak, da vidimo šta raditi sa poslednjim mestom u ligi, tj. da odlučimo da li ispada 4 + ekipa koja odustaje a iz B ulazi 5 ekipa ili pak iz B standardno 4 a odavde poslednje 3 idu dole.

Ne zaboravimo da je Drakče najavio da se više neće takmičiti, tako da je najbolje da to rešimo odmah sada, dok još nije gotov regularni deo.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gaga said:

Hteo sam  da mu pisem na pm,mada mislim da je bolje da svi vide sta pisem.

 

Zbog cirkusa koji se vec 2 sezone odvija u ovoj ligi a utice i na ostale lige,povodom ispadanja pojedinih igraca u nizi rang,i onda odbijanja da tamo igraju,odlazaka u drugu ekipu kao co-owner,od sledece sezone vise toga nece biti,ko ispadne ne moze da bude co-owner u istoj ligi,samo moze u nizem rangu da vodi svoju fransizu ili da bude neciji co-owner,u suprotnom da se napravi posebna liga gde niko nece ispasti,mi ostali cemo se razvrstati koliko nas preostane,ovako je zbog pojedinih obesmisljen ceo sistem ispadanja u nizi  i ulaska u visi rang.

 

 

Ne razumem Gago, zašto bi tebi ili bilo kome ovo smetalo?

Pa i u stvarnoj NBA se jedino igrači i franšize vezuju ugovorima.

 

Zveki je sam izabrao put maskote i ugasio svoju franšizu, sa kojom je čak i titulu osvojio, i to je njegova sramota. Naravno, da je nekim slučajem ta ekipa osvojila titulu, ona bi se računala samo Xpert-u, dok bi Zvezdani imao titulu koja se daje maskotama. 

Ista situacije je i kod The Maskote i Maksimilijana, da se recimo završila prethodna sezona i da su uspeli da osvoje. Maksentije bi uzeo titulu, a Maskota svoju počast, koju šampionska maskota dobija. On je valjda jedina maskota koja je osvajala te trivijalne nagrade, ostalo su sve samostalne ekipe osvajale.

 

Uostalom, mislim da su jedini pravi co-owner-i ekipa trenutno gospoda Konkvistadori, pošto ne znam šta je sa MG23, da li je još uvek aktivan ili je Lavrnja sam.

 

Takođe, ovo mešetarenje koje se dešavalo ove sezone, je uzrok toga što Ratzen očigledno nije znao u šta se upušta, a pošto mu je bio neophodan co-owner, uzeo je prvu i verovatno jedinu ponudu koju je dobio.

 

Da se slično ne ponovi, pobrinuću se lično, tako što ću kontaktirati Ratzen-a i objasniti mu i detalje sve, pošto znam da je čovek na mestu i da ne želi nikome da pravi problem.

 

Imam još nešto Zvekiju da poručim, ali to ću u odvojenom upisu. :)

21 minutes ago, Drakaris said:

Najavio sam ako ne opstanem u ligi. Platicu ti naocare i pregled kod doktora.

 

Aaa, pa dobro.

Nije da sam očekivao da neko poput tebe održi datu reč.

 

Samo dodatno potvrđuje sve ono što sam rekao ranije u toku sezone. :)

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Boro,to se mi izmedju sebe zezamo oko titula i ispadanja,to daje car ovome,pritom dugo traje druzenje kroz ovaj fantazi.Ja sam pokrenuo pitanje zato sto mnogima to i ovo oko trejdova smeta,od C do A ligasa.

Link to comment
Share on other sites

Boro, iskreno te zamisljam kao lika sa ovog avatara

Jadan, bedan, bez igde ikoga koji sedi u svojoj sobici i pokusava da ispadne mudo na internetu

Uz sve to pokusavas da budes duhovit i zanimljiv, a tvojim postovima odise neka tragedija

 

 Zao mi te.

Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2021 at 6:11 PM, Manu said:

Cudi me da im Bora ne pomera dupe svakodnevno s obzirom na ovakvu dominaciju

 

Ne razumeš ti to Manu, ali hajde da probam da ti objasnim.

Gde si video recimo da kralj ide okolo i podsmeva se seljanima zbog toga što je daleko moćniji od njih. To se jednostavno ne radi, jer onaj ko mora da naglasi da je kralj svakom drugom prilikom, to ustvari verovatno i nije.

 

Sa druge strane, ako neko dovede u pitanje tvoj autoritet, e onda mu staviš do znanja ko si i kako stoje stvari. :)

 

Nadam se da sam pomogao. 😉

Kako inače stoje stvari među plebsom u nižim slojevima društva?

Imaš li šansi da se vratiš u "elitno" društvo?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A da prestanete malo sa vredjanjem i pljuvanjem drugih... zasrali ste bas.

 

30 minutes ago, Lukaku94 said:

Au koja psihijatrija majko sveta pa ovde se ne zna ko je gluplji ovaj ludji 

 

U koju grupu spadas , ovu za psihijatrijub ili...  ili  mozda obe :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navrzo se zorule aka kiseli krastavcic na mene ko smrt na babu. Kao da je finale u pitanju . Gotovo je ovo ako se uzme koliko igraca ima u 4:00. Sa druge strane protiv osvajaca ne igra Mari, Oladipo. jednom Porzingis zbog povreda.

 

Edit : Kakav nacin da se ispadne def. skokovi 145-146, ovo se desava n-ti put ove sezone, pa je moralo i na kraju. Protiv mece za 1p itd itd....

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

DAY 7

 

Moje vece me i nije toliko interesovalo, jer sam bio vec izborio opstanak, samo je bilo pitanje visina pobede. Napravio sam izmenu i resio da igram jako i do kraja, bez obzira sto sam izborio opstanak, da bih bio fer prema Misku koji bi mozda zeleo da izbegne Stefija. Medjutim, Dovla nije snosio posledice za neubacivanje igraca u subotu uvece i delilo ga je pola kategorije od duela sa Stefijem. Srecno Dovla u prvom i pravom plej ofu!

 

Ovo je za Konkvistadore jako veliki dan, izborili su OPSTANAK. I to na kakav nacin, na pola kategorije su bili daleko od ruleta, za jedan DREB su bili daleko od ruleta, Plumi je bila jedina nada Zvekiju za opstanak koji je stvarno razocarao sto se tice dreb, jer je uhvatio svega 2 dreb za 27 minuta igre. Ima Zveki da ga kune, pa sigurno narednih nekoliko godina. Konkvistadorova ekipa je uspela da odbrani asistencije i to je bilo od velikog znacaja za opstanak, citave noci je oko te kategorije bila velika klackalica. Asistencije su odbranjene, ali i oko blokada je bilo dosta neizvesno, jer je Lukaku sa velikom artiljerijom napao tu kategoriju, 8 za jedno vece, bilo je da ne kazem malo proseravanje, jer kada ce Batum sledeci put da da 3 blokade, ali da nije bilo sjajnog odgovora, sada bismo gledali rulet izmedju Zvekija i Mece za opstanak. Vucevic 3 blk, Kampaco udario blokadu :s_d:, 2 blokade Brauna i po blokada Gordona i Okodzija. Vucevica bi morali da metnu kao ikonu na zid, bez preterivanja, izvukao je losu sezonu Konkvistadora i jos klacovao veceras sa 5 asista i 3 blokade kada je najpotrebnije. Cestitam Konkvistadorima na opstanku.

 

Ispadose Zveki i Xpert i dali nam jedno veoma zanimljivo i tesno vece da tesnije ne moze biti. Kao sto sam vec pomenuo, ispadose za 2 dreb, a jedan dreb ih je delio od ruleta! Zamisli rulet za opstanak, al bi se grizli nokti do 12h. Plumi je imao poslednji mec i ja sam tu ocekivao da ce nahvatati jedno 5-6 dreb i da je to vec gotova prica, Xpert i Zveki opstaju, sigurica, medjutim... odigrao je losu utakmicu skakacki, minuti su prolazili, defanzivnog skoka nije bilo, tek po neki. Verujem da im je bilo tesko sve ovo da gledaju, jer zaista nije humano ispasti na ovakav nacin gde je bilo neizvesno do poslednje sekunde da li ce se izboriti makar rulet, pa neka masina u 12 sati deli pravdu.

 

Mecina ekipa je isto bila jaako blizu opstanka, vecinom veceri je imala i prednost nad ostalim ekipama za opstanak, svega ih jedna blokada delila od opstanka, jer imaju bolji medjusobni skor od Konkvistadora, ali su sami za to krivi, da nisu juce zaboravili ili sta vec igrace na klupi ili da su ubacili Bredlija Bila u utorak, jer je i on imao blokadu tada, imali bi opstanak. Ja ne znam da li cu ikad vise videti da neko ispada, jer neko konstatno zaboravlja igrace na klupi/IR-u, ali sa moje tacke gledista, zasluzeno ispadaju.

 

Nazalost, Maksa i Delgado ni u jednom trenutku nisu bili blizu opstanka.

 

 

 

KRAJ REGULARNE SEZONE

 

1. Boro 114-63-18

2. Gggg 105-78-12 -  12.0

3. Uchiha 103-78-14 - 13.0

4. Chaos 101-82-12 - 16.0

------------------------------

5. Madjija 103-84-8 - 16.0

6. Lukaku 102-84-9 - 16.5

7. Stefi 98-83-14 - 18.0

8. Zorex 98-86-11 - 19.5

9. Dovla 94-89-12 - 23.0

10. Misko 92-88-15 - 23.5

11. Uini 90-93-12 - 27.0

12. Matic 90-93-12 - 27.0

------------------------------

13. Lavrnja 88-93-14 - 28.0

14. Debeli 84-94-17 - 30.5
15. Grof 84-97-14 - 32.0

16. Konq 79-103-13 - 37.5
------------------------------

17. Zveki 78-103-14 - 38.0

18. Meca 77-102-16 - 38.0
19. M&D 74-106-15 - 41.5
20. 3P. 65-120-10 -  53.0

 

----Chaos ima bolji medjusobni skor od Madjije

----Rulet izmedju Uinija i Matica usled neresenog rezultata

----Rulet izmedju Zvekija i Mece usled neresenog rezultata

 

PLEJ OF

 

1. Boro------Zorex vs Dovla 

2. Gggg----Stefi vs Misko

3. Uchiha---Lukaku vs (rulet Matic vs Uini)

4. Chaos----Madjija vs (rulet Matic vs Uini)

  • Like 5
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

DAY 7

 

Moje vece me i nije toliko interesovalo, jer sam bio vec izborio opstanak, samo je bilo pitanje visina pobede. Napravio sam izmenu i resio da igram jako i do kraja, bez obzira sto sam izborio opstanak, da bih bio fer prema Misku koji bi mozda zeleo da izbegne Stefija. Medjutim, Dovla nije snosio posledice za neubacivanje igraca u subotu uvece i delilo ga je pola kategorije od duela sa Stefijem. Srecno Dovla u prvom i pravom plej ofu!

 

Ovo je za Konkvistadore jako veliki dan, izborili su OPSTANAK. I to na kakav nacin, na pola kategorije su bili daleko od ruleta, za jedan DREB su bili daleko od ruleta, Plumi je bila jedina nada Zvekiju za opstanak koji je stvarno razocarao sto se tice dreb, jer je uhvatio svega 2 dreb za 27 minuta igre. Ima Zveki da ga kune, pa sigurno narednih nekoliko godina. Konkvistadorova ekipa je uspela da odbrani asistencije i to je bilo od velikog znacaja za opstanak, citave noci je oko te kategorije bila velika klackalica. Asistencije su odbranjene, ali i oko blokada je bilo dosta neizvesno, jer je Lukaku sa velikom artiljerijom napao tu kategoriju, 8 za jedno vece, bilo je da ne kazem malo proseravanje, jer kada ce Batum sledeci put da da 3 blokade, ali da nije bilo sjajnog odgovora, sada bismo gledali rulet izmedju Zvekija i Mece za opstanak. Vucevic 3 blk, Kampaco udario blokadu :s_d:, 2 blokade Brauna i po blokada Gordona i Okodzija. Vucevica bi morali da metnu kao ikonu na zid, bez preterivanja, izvukao je losu sezonu Konkvistadora i jos klacovao veceras sa 5 asista i 3 blokade kada je najpotrebnije. Cestitam Konkvistadorima na opstanku.

 

Ispadose Zveki i Xpert i dali nam jedno veoma zanimljivo i tesno vece da tesnije ne moze biti. Kao sto sam vec pomenuo, ispadose za 2 dreb, a jedan dreb ih je delio od ruleta! Zamisli rulet za opstanak, al bi se grizli nokti do 12h. Plumi je imao poslednji mec i ja sam tu ocekivao da ce nahvatati jedno 5-6 dreb i da je to vec gotova prica, Xpert i Zveki opstaju, sigurica, medjutim... odigrao je losu utakmicu skakacki, minuti su prolazili, defanzivnog skoka nije bilo, tek po neki. Verujem da im je bilo tesko sve ovo da gledaju, jer zaista nije humano ispasti na ovakav nacin gde je bilo neizvesno do poslednje sekunde da li ce se izboriti makar rulet, pa neka masina u 12 sati deli pravdu.

 

Mecina ekipa je isto bila jaako blizu opstanka, vecinom veceri je imala i prednost nad ostalim ekipama za opstanak, svega ih jedna blokada delila od opstanka, jer imaju bolji medjusobni skor od Konkvistadora, ali su sami za to krivi, da nisu juce zaboravili ili sta vec igrace na klupi ili da su ubacili Bredlija Bila u utorak, jer je i on imao blokadu tada, imali bi opstanak. Ja ne znam da li cu ikad vise videti da neko ispada, jer neko konstatno zaboravlja igrace na klupi/IR-u, ali sa moje tacke gledista, zasluzeno ispadaju.

 

Nazalost, Maksa i Delgado ni u jednom trenutku nisu bili blizu opstanka.

 

 

 

KRAJ REGULARNE SEZONE

 

1. Boro 114-63-18

2. Gggg 105-78-12 -  12.0

3. Uchiha 103-78-14 - 13.0

4. Chaos 101-82-12 - 16.0

------------------------------

5. Madjija 103-84-8 - 16.0

6. Lukaku 102-84-9 - 16.5

7. Stefi 98-83-14 - 18.0

8. Zorex 98-86-11 - 19.5

9. Dovla 94-89-12 - 23.0

10. Misko 92-88-15 - 23.5

11. Uini 90-93-12 - 27.0

12. Matic 90-93-12 - 27.0

------------------------------

13. Lavrnja 88-93-14 - 28.0

14. Debeli 84-94-17 - 30.5
15. Grof 84-97-14 - 32.0

16. Konq 79-103-13 - 37.5
------------------------------

17. Zveki 78-103-14 - 38.0

18. Meca 77-102-16 - 38.0
19. M&D 74-106-15 - 41.5
20. 3P. 65-120-10 -  53.0

 

----Chaos ima bolji medjusobni skor od Madjije

----Rulet izmedju Uinija i Matica usled neresenog rezultata

----Rulet izmedju Zvekija i Mece usled neresenog rezultata

 

PLEJ OF

 

1. Boro------Zorex vs Dovla 

2. Gggg----Stefi vs Misko

3. Uchiha---Lukaku vs (rulet Matic vs Uini)

4. Chaos----Madjija vs (rulet Matic vs Uini)

 

Hvala Grofe za ovo, bas si se iscimao a svima nam je znacilo.

 

Da je Brogdon napravio jos 1 skok, usao bih u prva 4 i ne bih se patio u 1/8 😞

 

bice ultra zajeban put na ovoj strani zreba- Matic/Uini, Chaos,Bora..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...