Jump to content

Šah


Jurgen

Recommended Posts

37 minutes ago, McLeod said:

Ti si Veliki Medo? Opasan si za svoj ELO ovo je neka visa matematika za mene. I odlicno si se drzao malopre.

Ja bih sigurno trebalo da imam više. Malo ispod freethrowa negde. Ja imam problem što igram previše partija na telefonu dok sam napolju a koncentracija mi je tad na 20%, ne znam da li može da se vidi ali mislim da mi je broj partija na kompu ispod 50 😄

Edited by Nicklord
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Meni je ovo prvi put na kompu... 

 

Čestitke svima, žao mi je što sam samo jednom igrao sa GM.

 

Jako dobar šah, očigledno Lichess inflatuje opasno rejtinge.

 

Ako budete hteli ponovo, može sedmični invitational. Meni je bilo baš zabavno.

Možemo još neki put sigurno. Treba da napišemo negde gde će možda još neko videti. Ja gotovo nikad ne ulazim na ovaj PDF, ušao sam pre par dana da vidim jel neko piše o Tata Steel turniru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nicklord said:

Ja bih sigurno trebalo da imam više. Malo ispod freethrowa negde. Ja imam problem što igram previše partija na telefonu dok sam napolju a koncentracija mi je tad na 20%, ne znam da li može da se vidi ali mislim da mi je broj partija na kompu ispod 50 😄

 

Cak i ja nub vidim da si mnogo bolji nego sto pise ovde.


Cestitke Bokiju ocekivano (fazon zvezdasi pre 15 godina na turniru kupa koji Partizan osvaja protiv Hemofarma xD )

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, McLeod said:

Ovo sad je bilo brutalno al kudos za grofa sto napada 🙂

 

dobro je sto nisam usao, ja bih bukvalno svima bio kao sto ste ostali Bokiju,bas ste dobri.

Ma igram dosta brzopotezni na minut po protivniku, pa mi je prešlo u naviku, ovo i brzopotezni su dva različita sporta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Ma igram dosta brzopotezni na minut po protivniku, pa mi je prešlo u naviku, ovo i brzopotezni su dva različita sporta.

 

slazem se, ali si isto igrao protiv profesionalca. Mislim stvarno svima svaka cast, ja sam jako los ali volim da pogledam. Boki je drugi univerzum.

Link to comment
Share on other sites

Ali protiv Bokija, vidim da 10 sekundi razmišlja da odigra nešto i ja gledam posle 30 sekundi i ne mogu da provalim šta je skriveno tu, 3 poteza kasnije ne mogu ništa da uradim i to je to. Bukvalno nije ok 😄

 

Edited by Nicklord
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Meni je ovo prvi put na kompu... 

 

Čestitke svima, žao mi je što sam samo jednom igrao sa GM.

 

 

 

Ali kakav kraj te partije. Crni ima prednost par pesaka ali odigrava 22. ...Qg5 i potpuno prosipa svu prednost.

Ti onda nazalost umesto Qxg5 odigravas f6....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, freethrow said:

Ako hoćete, možemo ponovo u subotu uveče umesto nedelje. Samo bih voleo da se više ljudi uključi i blamira zajedno sa nama, a manje da kibicuje.

 

O ne, ono što sam ja gledao je sve samo ne blamiranje (uz ogradu da nisam gledao nijednu ggg-ovu partiju :classic_biggrin:). Baš ste dobri a ja sam jako loš, pritom i spor, nikada nisam ni igrao online (ni blitz uopće). Možda bi bilo dobro oglasiti to na nekom jačem topicu, košarkaškoj kafani npr.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, KfJ said:

Tagujmo ovde ljude koji su ikada krocili na topik, npr @zoran59

zatim kolega koji je ukrstao koplja sa botez, @Cavani, zatim neki koji su rekli da ce igrati @deez nuts. i jos neki crni horsovi tipa @BattleBender

hvala na tagu, ne bih ispratio drugacije. Propustio sam zurku, al vidimo se nadam se na sledecoj 🙂

Nisam znao da imamo i gm ovde, svaka cast. Ja sam MK samo, i to sam uzeo prosle godine normu u Kvalitetnoj ligi 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2022 at 3:49 PM, Redstar0356 said:

Je l' igra mozda neko na chess.com? 

 

Igram ja, povremeno. Dovoljno retko da svaki drugi put zaboravim password i smisljam novi... :classic_biggrin:

 

 

 

1 hour ago, KfJ said:

Tagujmo ovde ljude koji su ikada krocili na topik, npr @zoran59

zatim kolega koji je ukrstao koplja sa botez, @Cavani, zatim neki koji su rekli da ce igrati @deez nuts. i jos neki crni horsovi tipa @BattleBender

 

Hvala, no tesko bih sudelovao - prvo jer sam vec slab (poslednji put sam imao rejting - samo 4. kategoriju - pre 40-ak godina. Drugo, pitanje je da li bi se potrefili sa vremenom, jer sam u USA (6 sati iza vas)...

 

No, svakako pozovite forumskog kolegu @dekifisher - uveren sam da bi on bio zainteresovan.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kriv i dužan said:

 

O ne, ono što sam ja gledao je sve samo ne blamiranje (uz ogradu da nisam gledao nijednu ggg-ovu partiju :classic_biggrin:). Baš ste dobri a ja sam jako loš, pritom i spor, nikada nisam ni igrao online (ni blitz uopće). Možda bi bilo dobro oglasiti to na nekom jačem topicu, košarkaškoj kafani npr.

 

wtf

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...