Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

25 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Mislim da nisam imao lošiji rezultat u jednom kolu od kada igram ovu igru. Čestitke  @L' Imperatore na zasluženoj pobedi i plasmanu u polufinale. 

 

Elem...sad sledi onaj bitniji deo...Od sledeće sezone bez moje malenkosti u ovoj igri. Na TG Day kad su igrali Detroit i Čikago, desila se povreda Swifta. Moj protivnik je tog dana imao Swifta u rosteru i ja sam naravno osetio veliko zadovoljstvo zato što se to desilo. Dečko se valja u bolovima a ja gledam i razmišljam "aaaa supeeer , osvojio je samo 0,6 poena ( ili koliko je već osvojio do povrede ) , to me sad gura napred, postajem izraziti favorit da dobijem meč"  U jednom momentu shvatim šta se dešava, pitam sebe da li sam jebote toliki monstrum, dečko mi ništa nije skrivio u životu, baš se gadno sjebo, a ja se radujem zato što to ide meni u korist u nekoj apstraktnoj i potpuno nebitnoj igrici. 

Elem, tad sam odlučio da maksimalno ispoštujem sezonu do kraja i da posle više ne igram.

Vratite nlavrnju ili Riđija nazad, ili neka ovi iz druge lige smisle način na koji će još jednog promovisati u prvu ligu. 

Puno sreće svima, u nastavku takmičenja i u idućim sezonama. Čitamo se na osnovnoj NFL temi. 

 

Hvala.

 

Volio bi da još jednom razmisliš o ovome. Igramo ovo več dugo i mislim da nikome ovde nije svejedno kad neko od OG-jeva odluči da odustane. OK, ti si sebe uhvatio da se raduješ tome što Swift neče biti u stanju da kupi poene na toj utakmici. Ali si se isto tako zbog toga osečao slabo, i verovatno nečeš dozvoliti da ti se to više desi. Tako da ono, take it easy on yourself.

 

Do sledeče sezone je još baš puno vremena, tako da razmisli. Kakogod odlučiš na kraju, ja poštujem tvoju odluku i moram reči da mi je bilo u zadovoljstvo takmičiti se protiv tebe. Što ti kažeš, ako ništa drugo, nastavljamo druženje na osnovnoj temi.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Mislim da nisam imao lošiji rezultat u jednom kolu od kada igram ovu igru. Čestitke  @L' Imperatore na zasluženoj pobedi i plasmanu u polufinale. 

 

Elem...sad sledi onaj bitniji deo...Od sledeće sezone bez moje malenkosti u ovoj igri. Na TG Day kad su igrali Detroit i Čikago, desila se povreda Swifta. Moj protivnik je tog dana imao Swifta u rosteru i ja sam naravno osetio veliko zadovoljstvo zato što se to desilo. Dečko se valja u bolovima a ja gledam i razmišljam "aaaa supeeer , osvojio je samo 0,6 poena ( ili koliko je već osvojio do povrede ) , to me sad gura napred, postajem izraziti favorit da dobijem meč"  U jednom momentu shvatim šta se dešava, pitam sebe da li sam jebote toliki monstrum, dečko mi ništa nije skrivio u životu, baš se gadno sjebo, a ja se radujem zato što to ide meni u korist u nekoj apstraktnoj i potpuno nebitnoj igrici. 

Elem, tad sam odlučio da maksimalno ispoštujem sezonu do kraja i da posle više ne igram.

Vratite nlavrnju ili Riđija nazad, ili neka ovi iz druge lige smisle način na koji će još jednog promovisati u prvu ligu. 

Puno sreće svima, u nastavku takmičenja i u idućim sezonama. Čitamo se na osnovnoj NFL temi. 

C'mon man,  svi mi ponekad imamo nehumane misli pa opet to ne znači da bi postupali vodeći se njima...jedino ako tu ima još nekih razloga (možda ona čuvena korekcija 😁), a navedeni je samo kap koja je prelila čašu...it's only a game...od kada igram fantasy, meni je recimo mnogo zanimljivije da ispratim neki meč na koji inače ne bih obraćao pažnju samo zato jer moj protivnik ili ja imamo igrače iz tih timova...elem, kako god odlučiš, bujrum, meni lično ćeš nedostajati ako se povučeš

Link to comment
Share on other sites

Ništa, zabavna sezona once again. Polufinale u ovakvoj konkurenciji, uvek fin uspeh. Možda je moglo i više da mi nisu odpali i Swift i Cook i Stevenson ovaj vikend. mada kad se gleda, više su zakazale ostale pozicije ovog vikenda.

 

Kakogod, iskrene čestitke @Kolbas na zasluženoj pobedi i srečno u finalu.

 

Vidimo se sledeče sezone

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, L' Imperatore said:

Ništa, zabavna sezona once again. Polufinale u ovakvoj konkurenciji, uvek fin uspeh. Možda je moglo i više da mi nisu odpali i Swift i Cook i Stevenson ovaj vikend. mada kad se gleda, više su zakazale ostale pozicije ovog vikenda.

 

Kakogod, iskrene čestitke @Kolbas na zasluženoj pobedi i srečno u finalu.

 

Vidimo se sledeče sezone

Zahvaljujem, prvo finale u ovoj ligi...i još jedan dokaz da draft i nije toliko presudan koliko menadžerisanje tokom sezone 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srećna Nova godina svima!!!

 

Sjajno finale, a još je bolje što sam, na splet srećnih okolnosti, ja ispao kao pobednik (bar do cetvrtka).

 

Čestitke @Kolbas na odličnoj sezoni i izvanrednoj partiji u finalu.

 

Očekivano Kolbas me je ubio na poziciji QB, I ostali su mu bili dobri, osim Dalasovog dvojca.

Kod mene isto tako svi sasvim korektni do odlični. Mogao je samo Digs malo bolje, ali i to su detalji.

U svakom slučaju je ostao Harris da juri 23 poena razlike, što je i uspeo na kraju, postignutim TD u poslednjem napadu.

E sad, postoji i jedna kvaka, a to je da se Buffalo DST (opet oni 😁) vodi da je primila 13 poena, a u stvari su primili 15. Nije mi jasno zašto im ne računaju i sejfti koji je postignut pri pantovanju, tako da je realno da tu izgubim 3 poena, a onda je razlika manja od jednog poena.

 

Sve u svemu, vrlo zanimljiva završnica jedne dosta izjednačene sezone.

 

 

 

 

Spoiler

1940724452_finale21-22.thumb.png.0bc04d24a0976a8e74f84a8bc45c37e0.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ne računa se sejfti. To je krivica napada. Isao kao fumble ili pick vraćeni za TD.

 

edit: mea culpa, sad vidim da je sejfti bio prilikom punt returna. 

 

Elem...bila bi to neka kosmička pravda da izgubiš titulu nakon korekcije. :lol_2:

Edited by der Gabelschwanz Teufel
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, San Epifanio said:

Srećna Nova godina svima!!!

 

Sjajno finale, a još je bolje što sam, na splet srećnih okolnosti, ja ispao kao pobednik (bar do cetvrtka).

 

Čestitke @Kolbas na odličnoj sezoni i izvanrednoj partiji u finalu.

 

Očekivano Kolbas me je ubio na poziciji QB, I ostali su mu bili dobri, osim Dalasovog dvojca.

Kod mene isto tako svi sasvim korektni do odlični. Mogao je samo Digs malo bolje, ali i to su detalji.

U svakom slučaju je ostao Harris da juri 23 poena razlike, što je i uspeo na kraju, postignutim TD u poslednjem napadu.

E sad, postoji i jedna kvaka, a to je da se Buffalo DST (opet oni 😁) vodi da je primila 13 poena, a u stvari su primili 15. Nije mi jasno zašto im ne računaju i sejfti koji je postignut pri pantovanju, tako da je realno da tu izgubim 3 poena, a onda je razlika manja od jednog poena.

 

Sve u svemu, vrlo zanimljiva završnica jedne dosta izjednačene sezone.

 

 

 

 

  Reveal hidden contents

1940724452_finale21-22.thumb.png.0bc04d24a0976a8e74f84a8bc45c37e0.png

 

Čestitam Epi, nije moglo tesnije...meč dostojan finala

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Stvarno ljudi, hocemo li se igrati ove sezone?

I ja sam tu. Liga je koliko vidim automatski obnovljena u proslogodisnjem sastavu. Komesar je bio, cini mi se, Lavrnja, a on je sada u B ligi. Ispao je valjda i Ridjis. Ne znam kakav je postupak da se zamene ova dvojica onima koji su u ligu usli iz B lige. Mogao bi da pomogne neko ko se vise razume u fantazi administraciju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...