Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

On 12/1/2021 at 1:27 PM, gggggggg said:

pa po meni nije fer da neko igra dva puta sa nekim jacim, a neko sa slabijim ekipama. moze da odluci playoff a i opstanak. mada ako je svima ok, nije problem.

Aha nisam uhvatio poentu odmah, to ima smisla da se ne bi trebalo dozvoliti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad sam se ja priključio tamo neke 2011. recimo, već su bili u ligi NBK ( @gggggggg), @Ridji, steva, @Xpert, @Skyglider, @Kolbas, @nlavrnja, silent dogsi (ne mogu da se setim nika) i nije bio u ligi Loshmi, ali je on valjda osvojio ligu prethodne godine. Moguce da sam nekog izostavio. Mislim da se @L' Imperatoreprikljucio godinu il dve kasnije. Bokija sam primetio tek pre par nedelja kad je odbrana Bafala odradila dobru utakmicu, a on se nesto bunio oko nekog blokiranog suta, valjda.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, San Epifanio said:

Kad sam se ja priključio tamo neke 2011. recimo, već su bili u ligi NBK ( @gggggggg), @Ridji, steva, @Xpert, @Skyglider, @Kolbas, @nlavrnja, silent dogsi (ne mogu da se setim nika) i nije bio u ligi Loshmi, ali je on valjda osvojio ligu prethodne godine. Moguce da sam nekog izostavio. Mislim da se @L' Imperatoreprikljucio godinu il dve kasnije. Bokija sam primetio tek pre par nedelja kad je odbrana Bafala odradila dobru utakmicu, a on se nesto bunio oko nekog blokiranog suta, valjda.

 

Ja se ne sečam detalja iz samog početka. Ako se ne varam, osvojio sam u OBJ-ovoj rookie sezoni, znači 2014. To znam, jer sam ga draftovao povređenog i čekao 6 kola da se oporavi, pa mi je to onda vratio na pravi način 🙂 A pre te sezone sam sigurno odigrao več jednu ili dve

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Ja se ne sečam detalja iz samog početka. Ako se ne varam, osvojio sam u OBJ-ovoj rookie sezoni, znači 2014. To znam, jer sam ga draftovao povređenog i čekao 6 kola da se oporavi, pa mi je to onda vratio na pravi način 🙂 A pre te sezone sam sigurno odigrao več jednu ili dve

 

Ti si super. Ja sam ga draftovao povređenog i čekao celu fakin' fantasy sezonu, i taman kad sam pomislio da je proradio, on zapati "unspecified virus of unknown origin"  :frusty:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke svima koji su me pobedili u prethodnim nedeljama, nisam baš posećivao pdf u tom periodu, naslednik nije dozvoljavao :baby:čestitke i svima koji ulaze u po. Iako je delovalo da ću se možda izvući malo sreće je falilo. 
 

Ako ništa lskše mi jer ispadam uz brata @nlavrnja i sto ću opet igrati (valjda) sa patriotama (@Xpert i @karipesic:classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala Cooperu Kuppu na plasmanu u polufinale. I svi ostali hvataci su bili odlicni. Specijalci i defanzivci isto dobri, ali sam katastrofu doziveo sa trkacima i QB.
U polufinalu protiv starog rivala jos iz serije B. Projekcije kazu da ce nijanse odlucivati. Videcemo

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisam imao lošiji rezultat u jednom kolu od kada igram ovu igru. Čestitke  @L' Imperatore na zasluženoj pobedi i plasmanu u polufinale. 

 

Elem...sad sledi onaj bitniji deo...Od sledeće sezone bez moje malenkosti u ovoj igri. Na TG Day kad su igrali Detroit i Čikago, desila se povreda Swifta. Moj protivnik je tog dana imao Swifta u rosteru i ja sam naravno osetio veliko zadovoljstvo zato što se to desilo. Dečko se valja u bolovima a ja gledam i razmišljam "aaaa supeeer , osvojio je samo 0,6 poena ( ili koliko je već osvojio do povrede ) , to me sad gura napred, postajem izraziti favorit da dobijem meč"  U jednom momentu shvatim šta se dešava, pitam sebe da li sam jebote toliki monstrum, dečko mi ništa nije skrivio u životu, baš se gadno sjebo, a ja se radujem zato što to ide meni u korist u nekoj apstraktnoj i potpuno nebitnoj igrici. 

Elem, tad sam odlučio da maksimalno ispoštujem sezonu do kraja i da posle više ne igram.

Vratite nlavrnju ili Riđija nazad, ili neka ovi iz druge lige smisle način na koji će još jednog promovisati u prvu ligu. 

Puno sreće svima, u nastavku takmičenja i u idućim sezonama. Čitamo se na osnovnoj NFL temi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...