Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Čestitke @Sharp za pobedu u prethodnom kolu.

 

Za ovu rundu me je sramota kako ću da pobedim, zaostajao sam skoro 30 poena a jos prakticno polovina utakmice LAC - CLE je ostala u opticaju i onda je Ekeler postigao 3TD u drugom poluvremenu, od toga 2 u poslednjih 5 minuta.

Mada zamalo slično da uradi i prošle nedelje tj da zahvaljujući njemu zamalo preokrenem na sličan način.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ridji said:

Čestitke @Sharp za pobedu u prethodnom kolu.

 

Za ovu rundu me je sramota kako ću da pobedim, zaostajao sam skoro 30 poena a jos prakticno polovina utakmice LAC - CLE je ostala u opticaju i onda je Ekeler postigao 3TD u drugom poluvremenu, od toga 2 u poslednjih 5 minuta.

Mada zamalo slično da uradi i prošle nedelje tj da zahvaljujući njemu zamalo preokrenem na sličan način.

 

 

Hvala ti, umalo je i mene Ekeler okrenuo. :lol_2:

Moji su bogami u dobrom ritmu zadnja dva kola, prvenstveno na pogon Henrya, a ovaj week dobra rola dvojice s waivera, Williams i Toney opravdali povjerenje. Jedino me brine Hockerson, već treći put zaredom jako skromna partija. 

Edited by Sharp
.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

Čestitke @Sharp za pobedu u prethodnom kolu.

 

Za ovu rundu me je sramota kako ću da pobedim, zaostajao sam skoro 30 poena a jos prakticno polovina utakmice LAC - CLE je ostala u opticaju i onda je Ekeler postigao 3TD u drugom poluvremenu, od toga 2 u poslednjih 5 minuta.

Mada zamalo slično da uradi i prošle nedelje tj da zahvaljujući njemu zamalo preokrenem na sličan način.

 

I to je jedan postigao tako što su ga u EZ uneli defanzivci Brownsa da ne bi kleknuo i potrošio vreme. :smiley26:

 

U svakom slučaju :shake:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, de Havilland Mosquito said:

 

I to je jedan postigao tako što su ga u EZ uneli defanzivci Brownsa da ne bi kleknuo i potrošio vreme. :smiley26:

 

U svakom slučaju :shake:


Bukvalno su ga uneli. Zamalo posle toga da realizuje i 2 point conversion :default_sofa:
S obzirom na istoriju naših duela rekao bih da nije čudno što se baš protiv tebe ovako izdešavalo

Hvala :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

Iskrene čestitke Tasmajdancima, potpuno zasluženo sam izgažen nogama ovaj week. I drago mi je da se prilično dobar tim maknuo sa meni nejasnih 0-4 do sinoć... Ono što ti ja mogu reći što se mene tiče, Conner dobija sve veću ulogu a ne samo red zone carrye, i ako Hudson i Maxx budu out duže vrijeme tako će i ostati rekao bih. Srećno

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Ima jedan tim sa još nejasnijih 0-4....ooops, jesam rekao 0-5.

Tonyana sam draftovao kao TE1 u bar još 2 lige i u obe je katovan davnih dana. Kombinacija njega sa Cousinsom, pucanj u nogu.

Link to comment
Share on other sites

@Elias čestitke!

 

Ozbiljan raspad mojih ove nedelje + CMC i Carson out, tako da ni Herbert sa 50 jebenih poena nije mogao da pomogne. Jedino da je 2 od ta 4 TD otišlo Allenu, možda bih večeras imao čemu da se nadam.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, larry said:

Iskrene čestitke Tasmajdancima, potpuno zasluženo sam izgažen nogama ovaj week. I drago mi je da se prilično dobar tim maknuo sa meni nejasnih 0-4 do sinoć... Ono što ti ja mogu reći što se mene tiče, Conner dobija sve veću ulogu a ne samo red zone carrye, i ako Hudson i Maxx budu out duže vrijeme tako će i ostati rekao bih. Srećno

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 

Hvala puno 😄

Nisam se nadao nicemu, priznajem...

 

A sad da vidimo sta da radim za RB ...

Link to comment
Share on other sites

Kakav sam ja debil. Pred početak u nedjelju napravim dvije rošade, Heinecke umjesto Burrowa i Gordon umjesto Harrisa i naravno da zbog toga izgubim. :ajme: 

Nije ni pomogla ozljeda Toneya na prvom driveu. Ništa, čestitke suparniku, a meni ostaje da si ubuduće pokušam ne pucati u obje noge. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sharp said:

Kakav sam ja debil. Pred početak u nedjelju napravim dvije rošade, Heinecke umjesto Burrowa i Gordon umjesto Harrisa i naravno da zbog toga izgubim. :ajme: 

Nije ni pomogla ozljeda Toneya na prvom driveu. Ništa, čestitke suparniku, a meni ostaje da si ubuduće pokušam ne pucati u obje noge. 

 

 

Koliko je mene malera teralo od početka, kontam da je red bio da mi se vrati u nekom meču. Idemo dalje, još ima nade, nije sve izgubljeno. Puno sreće u nastavku....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, de Havilland Mosquito said:

 

Koliko je mene malera teralo od početka, kontam da je red bio da mi se vrati u nekom meču. Idemo dalje, još ima nade, nije sve izgubljeno. Puno sreće u nastavku....

Ako me sećanje dobro služi, pre par godina imao si start 0-5, ali si valjda dogurao do playoff-a na kraju

Link to comment
Share on other sites

Cestitke @larry na odlicnom rezultatu u prethodnom kolu i ubedljivoj pobedi.

 

Do ovog kola sam imao sasvim korektan raspored. Uvek su to bili protivnici po meri, tek za nijansu slabiji od mene u datom kolu, ali je proslog vikenda sve to doslo na naplatu. Ovi moji sasvim solidni, treci ucinak u ligi, al sta vredi kad je s druge strane bio bedem od 160+ poena.

Sad ce u sledecem kolu biti veselo igrati bez RB-ova, WR prvog pika sa drafta i sa nekom bekap odbranom. Al videcemo, uvek postoji opcija da se protivnik jos grdje raspadne...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2021 at 8:54 AM, San Epifanio said:

Cestitke @larry na odlicnom rezultatu u prethodnom kolu i ubedljivoj pobedi.

 

Do ovog kola sam imao sasvim korektan raspored. Uvek su to bili protivnici po meri, tek za nijansu slabiji od mene u datom kolu, ali je proslog vikenda sve to doslo na naplatu. Ovi moji sasvim solidni, treci ucinak u ligi, al sta vredi kad je s druge strane bio bedem od 160+ poena.

Sad ce u sledecem kolu biti veselo igrati bez RB-ova, WR prvog pika sa drafta i sa nekom bekap odbranom. Al videcemo, uvek postoji opcija da se protivnik jos grdje raspadne...

 

Šteta za tebe jer bi 125 bodova bilo dovoljno za pobjedu u većini mečeva u ovom kolu. Mr big chest se pravo isprsio iako je u postavu ubačen više kao boom or bust igrača, a sad ostaje u njoj do daljnjeg.😆

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, djole said:

@L' Imperatore

 

Čestitam!

 

Bio je ovaj cripple fight prilika da izmuljam još jednu pobedu dok imam dosta povređenih i bye igrača ali ipak ništa od toga.

 

Hvala!

 

Jeste, ozbiljan cripple fight. I ja sam imao neke igrače na bye, i posle još healty scratch Stevensona, tako da sam morao na RB da startujem Hastya sa projekcijom 0.49 😄 Ali da, dobro mi je došla ova pobeda da prekinem negativni niz

 

Tebi puno sreče u nastavku sezone 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...