Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Znaci kad ti se igrac (i to neka n-ta opcija za prvog RBa) povredi u prvom napadu... Citam komentare neki cak pljuju yahoo jer nije prijavio na vreme pre utakmice da je povredjen i Q, kazu da nisu ni videli da je poceo utakmicu

Lik se izgleda povredio na zagrevanju. Poserem se na yahoo kad nije bilo nikakvog obavestenja

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, San Epifanio said:

@Sharp cestitke na pobedi u proslom kolu. Sjajna partija.

 

I vracaj mi Fullera, kod mene je bar bio cenjen i postovan, uvek starter, a kod tebe... Ni sa 15 poena nisi zadovoljan 😄

 

 

Hvala, tvoji su bili jako dobri, ali nisi imao sreće jer koliko sam vidio bio si imao si top 4 score u weeku, a izgubio. Što se Fullera tiče to je moj potpuni brainfart, svo vrijeme je bio na flexu i danas ga izvadim pred početak. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Sezona teške frustracije se nastavlja. Igram ovo kolo protiv Bokija i njegovi nisu ništa epohalno uradili, ali šta to vredi kad bajni Tom Brejdi baci 3 INT i nula TD, a samo da je bacio 1 TD i jedan INT manje bio bih i dalje u igri. Nestvarno koliko je čovek u stanju da se raspadne ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Epi-ju...Rutinirao me je k'o Vučić Breznicu...jeste da i nisam polagao mnogo nade u ovo kolo, ali posle Rodjine dominacije u TNF-u pojavio se tračak nade koji je nestao prilično brzo...oh well, idemo dalje, cilj je bio i ostao opstanak u eliti, a tome sam sve bliži, iako još ima raznih teoretskih kombinacija

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djole said:

@Sharp

 

Čestitam, klasično rutiniranje! 

 

Kod mene opet raspad, biće valjda bolje kad se Chubb vrati.

 

 

Hvala, sve je lakše kad imaš Dalvina Cooka koji mi je sam zadnja dva weeka dobio, isplatio mi se rizik s njim na 4. overall picku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Romantik said:

Sezona teške frustracije se nastavlja. Igram ovo kolo protiv Bokija i njegovi nisu ništa epohalno uradili, ali šta to vredi kad bajni Tom Brejdi baci 3 INT i nula TD, a samo da je bacio 1 TD i jedan INT manje bio bih i dalje u igri. Nestvarno koliko je čovek u stanju da se raspadne ove sezone.

 

Siguran sam da si sad iskukao antologijsku partiju odbrane Jetsa koja će ti doneti pobedu.

 

Što se mene tiče, ja sam zaslužio da izgubim jer nisam poštovao princip koji sam sam sebi nametnuo a to je da nikad ne stavljam igrača koji nije trenirao prethodnu nedelju, bez obzira o kom se radi. Da je tako bilo sad bi mi ovde govorili 30+ poena Bridžvotera i partija Brejdija bi bila potpuno irelevantna za krajnji rezultat. 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Epi-ju...Rutinirao me je k'o Vučić Breznicu...jeste da i nisam polagao mnogo nade u ovo kolo, ali posle Rodjine dominacije u TNF-u pojavio se tračak nade koji je nestao prilično brzo...oh well, idemo dalje, cilj je bio i ostao opstanak u eliti, a tome sam sve bliži, iako još ima raznih teoretskih kombinacija
Hvala. Ne bi mi bas svejedno kad sam video sta uradi Rodzers. Srecno u nastavku sezone.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Predstojece kolo je za mene biti ili ne biti, poraz me direktno vodi u drugu ligu, a posto mi cak tri trkaca imaju slobodnu sedmicu bacio sam sve karte na pijacu da kupim trkaca koji ce igrati samo jedan mec, medjutim sad vidim Ballage nije u sastavu a nema ni objasnjenja zasto. ovo je prosto takva godina gde je poslo naopako bas sve sto je moglo poci 😞

Link to comment
Share on other sites

E pa momci, vreme je da se pozdravimo, samo bez ljubljenja, zbog korone.

Ovaj mec je bio sublimacija cele sezone, a poslednja dva kola dozivljavam poraz direktno zbog Brejdija, proslo kolo jer sam ga startovao, a ovo zato sto nisam.

 

Potezi kola:

Burou starter 14.52-Brejdi na klupi 37.84

A.J. Green (moj najveci draft promasaj) starter 0 (pet lopti upuceno ka njemu, nije uhvatio nijednu)- J.J. Smit Suster na klupi 13.70

Zek Mos starter 1.70- Buker na klupi 20.80

 

U totalu mojih 9 startera je ostvarilo 45.92 poena, ova trojica na klupi 72.34 :frusty:

 

Link to comment
Share on other sites

Koje klanje na sredini tabele, 7 ljudi sa 6-5 skorom, a još dva weeka.

 

Ne znam kako sam se mediokritetom od tima dogurao ovako daleko, Drake je bio promašaj a povreda Daka koja je Amarija i CeeDeeja srozala na jadne brojeve me dotukla. 

 

Koliko nas ispada i na koji način ispadamo, nakon regularne sezone ili nakon consolidation playoffa?

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
  • Ridji pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...