Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Reći ću vam ovo, odgledao sam svaki minut Cardinalsa ove sezone i napadački ovako nisu izgledali ni sekunde do sada. Ili je off day ili je odbrana, ali prije da je odbrana. Patsi imaju opasnu šansu ovdje da sjebu sezonu i sebi i nama

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, karipesic said:

Kakva je sad ovo odluka?! DPI je dosao kao posledica OPI, kako mogu obe kazne... Kao kad bi svirali i false start i ofsajd odbrane zato sto je usla nakon false start napada...

 

 

Slažem se u potpunosti, u ovim situacijama treba da se svira flag koji je došao ranije. Ali ovakve stvari već postaju tradicija, nekoliko godina u nazad ovi fauli se poništavaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Big Ticket said:

Брате мој... Ово што Кем ради ове сезоне, поготово у 4/4 је... немам ријечи. 

 

Definicija bivseg igraca. Bukvalno vise nema smisla da boravi na terenu. Stidham je mozda turnover masina, ali bar ume da uputi pas duzi od 10 jardi.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je nešto najgore ofanzivno od strane Cardinalsa što sam vidio još od one od prije godinu-dve utakmice sa Bradfordom.

 

Zaslužen poraz, ali kako sam ja priznao da Gilmore nije napravio DPI, onda priznajte i vi da ovo sa Simmonsom nije bilo personal faul, Cam je čak nakon konakta napravio još jedan korak unutar terena. Ne da bi to išta promenilo, iliti ne da bi ja volio da bi to išta pormenilo, ako ćemo tako da dobijamo ovakve Patse onda jebo 7th seed u NFC-u.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, larry said:

Ovo je nešto najgore ofanzivno od strane Cardinalsa što sam vidio još od one od prije godinu-dve utakmice sa Bradfordom.

 

Zaslužen poraz, ali kako sam ja priznao da Gilmore nije napravio DPI, onda priznajte i vi da ovo sa Simmonsom nije bilo personal faul, Cam je čak nakon konakta napravio još jedan korak unutar terena. Ne da bi to išta promenilo, iliti ne da bi ja volio da bi to išta pormenilo, ako ćemo tako da dobijamo ovakve Patse onda jebo 7th seed u NFC-u.

 

Bio je u terenu. Mislim da je penalty sviran zbog helmet to helmet hita. Verovatno unnecessary roughness, a ne late hit out of bounds. Svakako ne bih svirao.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Aha, onda verovatno iznerviran nisam ispartio. U svakom slučaju zasluženo, čestitke. Kao što rekoh, sjebašte i nama i vama sezonu

 

Očekujem da je Zane Gonzales sutra cutovan jer nas je direktno koštao dve pobede ove sezone, a pored toga nije bio pouzdan preko 40 jardi nijedno ove sezone i dosta puta smo išli na 4&short zbog njega.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...