Jump to content


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Midget crew iz Richmonda nastavlja da delje. Mozda nije mogao bas Auburn da se dobije, ali Boston College rutiniran. Gilyard je nacisto nenormalan, decko ima skoro 3.5 ukradene po mecu.

 

Arkansas preziveo izostanak prvog strelca, Joe se opet suterski dezintegrisao. Tennessee izgleda daleko bolje nego sto sam ocekivao, posle tolikog odliva talenta nisam ih video uopste da igraju neku ozbljni takmicarsku kosarku. Slicno vazi i za FSU, na otvaranju sezone su bili uzasni, ali kako vreme ide deluju sve pristojnije.

 

Zaboravih juce da prokomentarisem i Cardinalse i Buckeyese. Mack radi sjajam posao, izuzetno deluje Louisville do sad, zaista. OSU takodje izgleda preozbiljno, fazon 15 igraca u rotaciji i svi imaju nekakvog smisla i donekle se mogu iskoristiti.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Louisville, teska uspavanka, rutinirali Cardinalsi. Nwora silovao sta god da su stavili ispred njega i jos na kraju bacio quote sezone kao odgovor DeJuliusu - “We had heard they wanted some smoke ... They got smoked”

 

Duke sam gledao na preskoke, neocekivano lako su se odlepili sredinom prvog poluvremena i posle je sve delovalo rekreativno

 

 

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljna odbrana Cardinalsa, Perry je unistio Simpsona u prvom poluvremenu. Da nije bilo Teskea bilo bi jos ruznije. Kad smo kod njega, popravio je dosta svoju igru ofanzivno, ima i suta sa distance, levog/desnog poluhoroga, ali ima i nekih momenata kada podseti kakvo je drvo.

 

Nwora nisam siguran kako ce proci u NBA, nije moj tip igraca, ali za ovaj nivo je ekstra kvalitet.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao da TT ima goriva da vozi sa Cardinalsima, jedino ako ovima bas ne bude dan i raspadnu se svetski. Inace komforna razlika za LOU.

 

Penn State ce pokazati zube, dobra je to ekipica (plus Terrapinsi stucaju pomalo poslednje 2 tekme), ali ipak do sad nisu pokazali kapacitet da na kraju i prelome u svoju korist meceve protiv boljih od sebe.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

jedino ako ovima bas ne bude dan i raspadnu se svetski

 

I bi ovako. Ni TT nije blistao, ali Cardinalsi bazen nisu mogli da pogode. Nwora nesto malo vukao u prvom poluvremenu, ali nije mogao sam.

Uzasna tekma za gledanje generalno, hrkljus totalni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto i Maryland tresnut. U blagom su padu vec nekoliko utakmica, a Penn State konacno odradio posao do kraja, bez padova na samom kraju.

 

Butler i Baylor ocekivano na utakmici na mali broj poena tesno, Bearsi opravdali ulogu blagog favorita. Generalno su prilicno zeznut protivnik, tradicionalno fizicki uzasno zahtevni za igru, a ove godine kudikamo vise ofanzivnih oruzja.

Link to comment
Share on other sites

Oregon konacno dobio neizvesnu zavrsnicu protiv neke od boljih ekipa.

 

Joe i Jones spojili odlicne partije i kada se to desi Arkansas je bas zajeban protivnik. Ovog puta Mason brojao do 41 uz 12/18 iz igre.

 

Memphis lupio Volunteerse prakticno bez ikakvog doprinosa Preciousa i bez Wisemana koji je suspendovan vec duze vreme. Didn't see that comin'

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...