Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Vidi se da je Rodzeru rezultat bio u drugom planu, lepo se zabavio, malo testirao koleno. Hvala mu za sve sto je dao Turu, za mene je on taj G.O.A.T. ko god da se pojavi u buducnosti. Elegancija na terenu, elegancija u medijima, stil, stav, karijera. Me komentarisem ko je najbolji ikada, mislim da RF to nije, a svakako da ce i u buducnosti biti igraca da se takmice na tom planu. Ali veci teniser od Federera. Ne. Nikad. Barem za mene. 

Link to comment
Share on other sites

Ma nije do rezultata toliko, mada bi bilo lepse da su pobedili, ali sam nacin igre mi je nekako bio bezveze, a vidi se da su obojica bas nespremni, igraj da pobedis, al ne moras bas da igras kao da je dubl finale slema i gadjas ih u telo sa 100 km/h+ na sat loptama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Luigi Gatto

@gigicat7_

·

8h

Federer: "I would love to organize an exhibition with players of my choice in the next six months. Tennis has given me everything and I don't want to walk away from it."

 

ne verujem da bi fed bio srecan da su ovi nesto pustili, kad se malo spremi i na sledecim egzibicijama , bice bolje .

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Dedi na penziji,nije zasluzio da ode ovako,prakticno ne igrajuci zadnje 3 godine.

 

Veliki igrac,i suva elegancija u potezu.Kad se namesti na jednorucni bekend dok je bio u prajmu,uh,vredelo je samo zbog tog poteza gledati njegov mec.

Link to comment
Share on other sites

Samo sto kad je osvojio USO, Sampras nije najavio povlacenje, nego tek nekoliko nedelja kasnije.

Nije bilo sanse da on najavi da se oprasta i da onda ide od turnira do turnira, kao cirkus neki i da se oprasta, to nije on, to nije njegov karakter. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...