Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

1 hour ago, Baby said:

Ko kaze da je treca sreca?

 

 

Ovo je garant u Japanu. Tako sam i ja jednom poljubio staklena vrata na aerodromu u Tokiju, i to tako dobro da mi je i bivša devojka bila ljubomorna. Mnogo uredni ljudi ti Japanci.

Edited by Darko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Darko said:

Ovo je garant u Japanu. Tako sam i ja jednom poljubio staklena vrata na aerodromu u Tokiju, i to tako dobro da mi je i bivša devojka bila ljubomorna. Mnogo uredni ljudi ti Japanci.

 

Ja sam se jednom zaglaviila u staklenom lavirintu u Italiji. Svaki korak je bio udarac glavom u staklo. Pola sata nisam mogla da se isptljam, sto od muke, sto od smeha. Morali su da se vracaju po mene da me izvuku. Naravno, na ocigled svih posetioca koji su se skupili da gledaju... i maksimalno uzivali u predstavi 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darko said:

Šta ti je bilo sa rukama? :classic_biggrin:

 

To je bio neki zabavni park i neka kucica na dva sprata, mala, sa jedne strane staklena. Popnes se gore i gore su kriva ogledala. Nas cetvoro je bilo i toliko smo smo se smejali da su nam suze curile. Iz tog gorenjeg dela silazis u stakleni lavirint kroz koji treba da se izvuces napolje. E sad, kada udjes u lavirint jedina sansa je da izadjes napolje ako gledas spojeve na podu. Medjutim, toliko je uzano da ti pipnes rukom ovde, ali si glavom vec lupio tamo negde. Oni su svi izasli napolje, ja pod uticajem jos uvek onih krivih ogledala se smejem i ne vidim bas najjasnije. Napravim pola koraka i bam, i tako u krug. Rukama napipavas, ali cim malo sagnes glavu lupis u staklo. Tako sam ja kao u crtanim filmovima, tup tup tamo vamo, svi stoje napolju smeju se, smejem se i ja, sto se vise smejem, sve je manja sansa da izadjem napolje. Na kraju se jedan drug vratio da me izvede kada je video da cemo prenociti oni napolju ja u lavirintu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nekad se pričala i ova verzija:

 

Učiteljica: Perice, možeš li da nam objasniš svojim rečima, šta je šteta?
Perica: Šteta je kad ceo politbiro* leti avionom, avion se sruši i svi poginu.
Učiteljica: Ne, Perice, to je katastrifa, šteta je kad padne vaza na pod i razbije se.

 

Sledeći čas.
 

Učiteljica: Ko može da nam objasni šta je to katastrofa? Ajde ti, Perice.

Perica: Katastrofa je kad ceo politbiro* leti avionom, avion se sruši i svi poginu, ali to nije šteta...

 

 

*politbiro zameni po želji.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...