Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

8 hours ago, Honey Badger said:

Genijalni Trunp, on nikad ne omane da uveseli publiku. 

 

Ovaj covek moze da prouzrokuje vise smrti nego virus 😕 za sada je virus u prednosti za oko 50k zrtava, steta sto ne report-uju tacan broj smrtnih slucajeva usled Trampizma. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

 

Ovaj covek moze da prouzrokuje vise smrti nego virus 😕 za sada je virus u prednosti za oko 50k zrtava, steta sto ne report-uju tacan broj smrtnih slucajeva usled Trampizma. 

 

I ti mora si neki staljinista kad tako zboris? :lol_2:

 

Trump uvijek zvuci kao cetverogodisnjak koji je cuo nesto od odraslih pa prepricava drugim klincima u igraonici. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je sve pomalo cudno. Moze se procitati da se virus prenosi kapljicno. Zasto onda moramo prati ruke? ili ako pada kisa napolju svi rizikujemo da se zarazimo. Takodje isto prilikom tusiranja.

Sad mi je jasno zasto nema vec 40dana kise ovde gde sam. Harp radi svoje, tera kisu. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Meni je sve pomalo cudno. Moze se procitati da se virus prenosi kapljicno. Zasto onda moramo prati ruke? ili ako pada kisa napolju svi rizikujemo da se zarazimo. Takodje isto prilikom tusiranja.

Sad mi je jasno zasto nema vec 40dana kise ovde gde sam. Harp radi svoje, tera kisu. 

Ne pravi sourdough od razenog brasna - razena glavica cuda cini.:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kronostime said:

Ne pravi sourdough od razenog brasna - razena glavica cuda cini.:default_coffee:

Fala bogu pa nema razenog brasna u prodavnicama ovde kod mene. Secam se kao mali kod razi, uvek je bilo problema na glavici, stalno neke stetocine, virusi,....

 

 

 

 

Gde odose ispitivanja za inekciju

 

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=04&dd=24&nav_id=1677923

Edited by I, Ja Sam Laki
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Slepi miševi nisu slepi, tako da vic "pije vodu" 🙂

 

Kao što ni Nemci nisu nemi iako ih većina slovena tako zove 🙂

 

A jesi li znao da su delfini najpametnije ribe u moru? Neki naucnici cak spekulisu da imaju i spopstveni jezik, pa cak i da mogu nauciti da pricaju kao ljudi. Neke rijeci samo, ne bas tecno kao mi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...