Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

17 minutes ago, Baby said:

 

Andjo, ja nemam pojma zasto toliko ignorisete sta se desava? Kladim se da nisi procitala tekst gore gde si mogla da nadjes da pola njegove "svite" misli o njemu lose, ali cute i trpe, lupaju gluposti i baronisu da ne bi ostali bez dobro placenog i uglavnom nezasluzenog posla. U krajnjem slucaju, nije to jedini tekst, mozes naci gomilu (sramezljivih) izjava gde pokusavaju da balansiraju, kazu nesto, ali ne prejako... da bi sacuvali guzice. 

 

 

Zaglavila sam na tom textu kad su poceli da pricaju stvari koje komplet nisu tacne. Tipa da je on podrzao klorokin nakon sto je video to na Fox News, to prosto nije tacno. On je podrzao lek nakon sto je imao posetu iz firme, sa istrazivanjem iz Francuske, ta poseta je dokumentovana - istog dana na KZS on govori da je to mozda lek koji je resenje. Svakakve nebuloze su se pojavile u stampi - tipa da ima koristi od toga da bi se ispostavili da je cena korist za njega oko $200.

 

da li se zaleteo - mozda. Ali nema dokaza da je to bilo maliciozno, samo da je imao zelju da postoji resenje, a to ne mogu nikome da zamerim.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Baby said:

"ovo je US svi hoce ovamo" i slicne nebuloze koje se ovde pisu

A ovo u navodnicima nije tacno? Zasto mislis su to nebuloze? Evo culi smo da neki nisu hteli da idu u US. Ja recimo nisam hteo ni u Canadu ni u Australiju, jednostavno dobio sam papire, ali sam odbio da idem, da li to kaze da su Ozzie i Canada lose? Ne bih rekao, ali se cini da nekima manje leze nego US. Mnogi su US dosli da je iskoriste dobiju peziju i vrate se tamo gde ime jbolje sa US parama. 

Trump je odraz trenutnog stanja u US, gde je politika demokrata zastranila i pocela da nipodastava US radnika i pzitivno diskrimise one koji ne rade  i one koji su ilegalno usli u US. Da li to treba zameriti onima koji zive od svog rada i ne traze nista od nikoga?

Zanimljiv stav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Angelia said:

Zaglavila sam na tom textu kad su poceli da pricaju stvari koje komplet nisu tacne. Tipa da je on podrzao klorokin nakon sto je video to na Fox News, to prosto nije tacno. On je podrzao lek nakon sto je imao posetu iz firme, sa istrazivanjem iz Francuske, ta poseta je dokumentovana - istog dana na KZS on govori da je to mozda lek koji je resenje. Svakakve nebuloze su se pojavile u stampi - tipa da ima koristi od toga da bi se ispostavili da je cena korist za njega oko $200.

 

da li se zaleteo - mozda. Ali nema dokaza da je to bilo maliciozno, samo da je imao zelju da postoji resenje, a to ne mogu nikome da zamerim.

 

U tome je i problem. Ako nije po tvom, nije tacno... nista ja sto sam gledala sta se desava, sta Tramp prica... nisam nasla netacno u tekstu. Tvoj izbor.. i ovde se odjavljujem... ne mogu da citam objasnjavanje dubokouminih Trampovih misli, svi mu se smeju, jedino ga ti objasnjavas... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaglavila sam na tom textu kad su poceli da pricaju stvari koje komplet nisu tacne. Tipa da je on podrzao klorokin nakon sto je video to na Fox News, to prosto nije tacno. On je podrzao lek nakon sto je imao posetu iz firme, sa istrazivanjem iz Francuske, ta poseta je dokumentovana - istog dana na KZS on govori da je to mozda lek koji je resenje. Svakakve nebuloze su se pojavile u stampi - tipa da ima koristi od toga da bi se ispostavili da je cena korist za njega oko $200.
 
da li se zaleteo - mozda. Ali nema dokaza da je to bilo maliciozno, samo da je imao zelju da postoji resenje, a to ne mogu nikome da zamerim.

Jasne su mi te “komercijalne akcije” farmaceutskih kompanija.
Teško da se zaleteo. Pre će biti da je neki deal.
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Angelia said:

Znaci debil, odlicno, znaci nije nikakva opasnost za upropascavanje US, niti neki buduci diktator, osim ako ne mislis da su svi glasaci i gradjani US debili.

 

NIsam rekao debil, nego narcisoidni lazov. Jel mislis da nije?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Amigo said:

 

NIsam rekao debil, nego narcisoidni lazov. Jel mislis da nije?

To da je narcisoidan sam rekla jos pre 4 godine, oduvek bio.

A lazov, nemam pojma, problem je sto to ide sa pozicijom, pa ne znam da li je to licna karakteristika ili pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Angelia, ona nazovi zena, ljubiteljka Killary, sto je smuckala muzu prasak za ciscenje akvarijuma jer se dosetila kako da ga konacno ubije posle 10 godina razmisljanja, pod uslovom da okrivi Trumpa a da je zastite .... hoce li joj se suditi ili ce Hussein Obama obustaviti istragu kao i za onog crnca homoseksualca, kobajagi glumca, koji je lazirao rasisticki napad u Chicago-u???

 

Evo zovu je Chloro Queen :roflmao:.......... jebote kako joj je palo na pamet u trenutku, svaka joj cast! Mamu joj jebem, kakva vestica! Uzas.

Edited by Down With The Sickness
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Down With The Sickness said:

Angelia, ova zena sto je smuckala muzu prasak za ciscenje akvarijuma jer se dosetila kako da ga konacno ubije posle 10 godina razmisljanja .... hoce li joj se suditi ili ce Hussein Obama obustaviti istragu kao i za onog crnca homoseksualca koji je lazirao rasisticki napad u Chicago-u???

 

Evo zovu je Chloro Queen :roflmao:.......... jebote kako joj je palo na pamet u trenutku, svaka joj cast! Mamu joj jebem, kakva vestica! Uzas.

Nece da je diraju. 🙂

"till death tear us apart "

Ja sam uvek govorio da je brak smrtonosan. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[emoji23] Pa kako se osecate sto je Bernie popusio kitu od slona opet :classic_biggrin: ........ retardiran, ne daju mu da pridje ni blizu [emoji23]
Well, Barnie je i od Warren dobio, iako nije promvisala Bidena. [emoji14]

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 
Pa ko moze za debila da bude ako i sam nije retardiran [emoji23] ...... covek zaljubljen u fidel Kastra ....... Pinki je video Tita ...... isto ko Obamu sto je Raul odjeb'o :classic_biggrin:
Za njega može samo pokvaren i onaj ko hoće tuđe.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da rezimiramo ............ "Trumpova redneck pristalica" Wanda Lenius (62) je ustvari obozavalac Hillary Clinton i Husseina Obame, znaci demokratske stranke, njihov donator i osoba sa dokumentovanim psihickim poremecajima i problemima adikcije. To su im glavne musterije.

 

Ona je visestruki donator demokratske partije i Hillary Clinton u kampanji 2016.

 

Nepaznjom deep state-a sa njenog fejsbuk profila su zaboravljene da budu uklonjene objave pune mrznje prema republikancima i posebno predsedniku USA Donald J Trumpu u kom ga naziva psihopatom, mada je on predsednik USA, a ona leceni dusevni bolesnik. :s_d: To obicno tako ide, dusevni bolesnici vide sve oko sebe bolesne, osim njih. :roflmao:

 

Ona je otrovala svog muza, Gary Lenius-a (67), vrhunskog inzenjera, projektanta u penziji, dajuci mu prasak sredstva za ciscenje akvarijuma razmucen u sodi, naravno bez njegovog znanja.

 

Uzela je i sama deseti deo onoga sto je njemu dala kako bi u bolnici nasli supstancu u njenoj krvi, da odagna sumnje u ubistvo.

 

Ujedno, ta vestica je prijavljivana i hapsena vise puta zbog domestic violence jer je bukvalno tukla nesrecnog coveka, zbog njene dusevne poremecenosti. Dusevni bolesnici imaju posebnu snagu.

 

On je ubrzo umro , a ona .......... kucka prezivela, naravno.

 

Onda su dosli CNN i ostali komunisticki mediji i napravili vec gotovu pricu o trovanju Trumpovih redneckova :roflmao:

 

Jebote kako su retardirani, nije cudo da ce opet izgubiti ....... pa Amerika je to, saznace se ......... ali sta ces kad su retardirani, to je IQ oko 50, ne mogu da shvate :roflmao:

 

 

Edited by Down With The Sickness
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srecom covek je imao prijatelje, komsije, svi su ga znali kao izuzetno inteligentnog i finog coveka i znali su da je komunisticka namestaljka, a znali su i da bi vestica ubila za Husseina Obamu   ....... opsedali policiju, sud i trazili da se pokrene postupak protiv nje ......

 

Uhapsise kurvu, ali sad Obama pritiska da se pusti ....... isto kao za ono govno sto su ga "rasisticki napali" u Chicagu, mada je tu doduse vise Misel Obama potegla jer joj je bio "omiljeni glumac".

 

Zamisli koliko je tek ona retardirana ......... decku se svi smejali kako veze sa glumom nema. Anti-talenat.

 

Kako je tako neinteligentan par postao tako mocan? Pa ...... odgovor je jednostavan :classic_biggrin: ..... uopste nisu oni, oni su tu samo zbog "liberalizma" :s_d:

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Down With The Sickness said:

Angelia, ona nazovi zena, ljubiteljka Killary, sto je smuckala muzu prasak za ciscenje akvarijuma jer se dosetila kako da ga konacno ubije posle 10 godina razmisljanja, pod uslovom da okrivi Trumpa a da je zastite .... hoce li joj se suditi ili ce Hussein Obama obustaviti istragu kao i za onog crnca homoseksualca, kobajagi glumca, koji je lazirao rasisticki napad u Chicago-u???

 

Evo zovu je Chloro Queen :roflmao:.......... jebote kako joj je palo na pamet u trenutku, svaka joj cast! Mamu joj jebem, kakva vestica! Uzas.

Bilo je sumnjivo od starta, policija odmah otvorila istragu, na osnovu toga sto su prijatelji rekli da je covek bio inteligentan, obrazovan i da ne bi popio sredstvo za ciscenje akvarijuma. Nisam stvarno pratila. Nadam se da se Obama nije umesao, ovo sto radi vec danima je nisko, dodati odbranu nekog takvog je stvarno previse.

Za onog debila u Chicagu, jednostavno nema reci, nadam se da policija Chicaga nece da dozvoli da ga prosvercuju - posto je od njih napravio budale, nije cak ni B glumac

 

Ali naravno ko cita demanti, a i ako nije na CNNu...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angelia said:

Bilo je sumnjivo od starta, policija odmah otvorila istragu, na osnovu toga sto su prijatelji rekli da je covek bio inteligentan, obrazovan i da ne bi popio sredstvo za ciscenje akvarijuma. Nisam stvarno pratila. Nadam se da se Obama nije umesao, ovo sto radi vec danima je nisko, dodati odbranu nekog takvog je stvarno previse.

Za onog debila u Chicagu, jednostavno nema reci, nadam se da policija Chicaga nece da dozvoli da ga prosvercuju - posto je od njih napravio budale, nije cak ni B glumac

 

Ali naravno ko cita demanti, a i ako nije na CNNu...

 

Nisam ja preterano iznenadjen staljinizmom "demokrata", oni su odavno pokazali da bi zazmurili na zlocine, nego ih karaju ovi iz Michigena sto im udju sa dugim cevima :s_d:, kad ih vide posakrivaju se u misje rupe. A da krenu na njih ne smeju, pobili bi ih ko zeceve.

 

Ali vrhunac koji su ovaj put demonstrirali, a koga se ne bi postideli ni Joseph Goebbels, ni Lavrentiy Beria, je sto su bracni par proglasili za Trumpovce, a zena njihov donator, njihov vojnik, muz potpuno nezainteresovan ......... veze sa Trumpom nemaju. To je prvo sto je bilo sumnjivo svima koji su ih poznavali "Pa oni sa Trumpom nemaju nikakve veze, naprotiv!"

 

Znaci Vucic, Milosevic, Lukasenko, Putin, Sadam, Gadafi ....... svi 'vataju beleske, jer ovo jeste dno dna .......... ovo jeste znak za pojacano naoruzavanje, sto je izgleda upravo u toku .

 

Mnogo su daleko otisli ....... ne znam ko ih vodi i zasto im ovo treba. Zasto yebote? Zar je problem naci nekog drugog osim senilnog Bajdena ili poludJelog Sandersa i pobediti vlasnika kazina? Moram priznati da mi nije jasno. Kao da zele masakr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Mnogo su daleko otisli ....... ne znam ko ih vodi i zasto im ovo treba. Zasto yebote? Zar je problem naci nekog drugog osim senilnog Bajdena ili poludJelog Sandersa i pobediti vlasnika kazina? Moram priznati da mi nije jasno. Kao da zele masakr.

Mislim da je najvise ogorcenosti doslo upravo od toga da je jedan showman i vlasnik kazina, pobedio Queen H. Vec su bili odlepili od 2012, ali nakon 2016 je totalna demencija. Demokrate i mediji koji su poverovali u svoju ultimativnu moc, i moralnu uzvisenost, i jadna publika koja guta "zavadi pa vladaj".

Nije mi jasno da cak i neki inteligentni ljudi padaju na to, i veruju da je ok nekog zvati nacistom i fasistom i rasistom, zato sto se ne slaze sa "progresivcima".

 

A nekad je DNC bio relativno normalna grupa politicara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Down With The Sickness said:

 

Nadam se da si u pravu jer ako nisi to znaci da sam dobar deo zivota bio useful idiot :classic_biggrin:. Ali nikad nije kasno shvatiti i promeniti se, sta ce ovi jadni sto jos ginu za Killary :roflmao:, ceo zivot ce straciti.

Join the club, sramota me da priznam da sam nekad mislila da bi Gor bio dobar predsednik :classic_blush:

Covek se uci dok je ziv.

Edited by Angelia
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad kvote za američke izbore u lokalnoj kladionici u Srbiji (Meridian).

 

Kvota da će republikanski kandidat postati predsednik (ne piše Tramp ali toeto) je 1.84. Kvota na demokratskog kandidata je 1.94.

 

Ako Tramp zaista ima prednost o kojoj se ovde piše, onda je ovo zicer za uzimanje para, ko voli da se kladi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...