Jump to content

FK Radnički Niš 2019/20


Constantin

Recommended Posts

27 minutes ago, dali_man said:

Jesi uzeo, opet, lovu?

Negde si čuo, video, pročitao da sam na neki takav prelaz uzeo kintu? Samo sam izneo mišljenje da ovakva situacija, koja se već drugo gostovanje Proleteru ponavlja, ne može biti nikako slučajna. Baš kao što i kvota od 1,60 na x na utakmici Radnički - Čukarički takođe nije bila bez razloga...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Negde si čuo, video, pročitao da sam na neki takav prelaz uzeo kintu? Samo sam izneo mišljenje da ovakva situacija, koja se već drugo gostovanje Proleteru ponavlja, ne može biti nikako slučajna. Baš kao što i kvota od 1,60 na x na utakmici Radnički - Čukarički takođe nije bila bez razloga...

Samo pitam. Kad je bilo toliko ocigledno, trebao si da stavis crvenu, uzmes 20-30 kom i vodis u kafanu. Inace, kvota je od 1.4 na dvojku, pred samu utakmicu skocila na 2.3.

 

Cukaricki, gol u zaostavnom vremenu, lopta od jedne stative dolazi do druge i pri tome prelazi 10 cm gol liniju. Nista ociglednije. To tako moze svako.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Očigledna nameštaljka :shake:   Interesantno da utakmice najviše komentara, ovakvog tipa, daju likovi koji nisu ni pogledali utakmicu. "Znaju oni"...na osnovu kretanja kvote :23:

Naravno, svaka svetska kladionica ima po jednog coveka koji prati samo Radnicki i menja kvote. Jebes ostalih par iljada tipova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

 

Лалатовић: Финале Купа са Звездом круна сезоне за нас

Раднички 15. маја на Чаиру очекује реванш с Партизаном, у Купу Србије.

nenead-lalatovic.jpg

 

Још једна историјска утакмица – каже Лалатовић.

 Јурићемо минималну предност црно-белих и, верујем, пласирати у финале. Ако будемо надвисили Партизан, сматрам да можемо, играње највероватније са Звездом у финалу купа  на нашем стадиону могао би да буде не само историјски тренутак, него и круна сезоне – истакао је Ненад Лалатовић, тренер Радничког.

 

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/kup-srbije/79248/lalatovic-finale-kupa-sa-zvezdom-kruna-sezone-za-nas?fbclid=IwAR2R9uWC90qfM-35z8v4jcggEcMhzIStOlCXU11qeqLX1bY1XmhQ9kWO6Fs

 

 

Моја параноја или се ово Лала отворено нуди Звезди уколико Милојевић оде ?  Зар није логично, да ипак циљ буде освајање првог домаћег трофеја за Раднички ?

Link to comment
Share on other sites

 
Quote

 

KRUŠEVAC SLEDEĆI, O PARTIZANU ZABRANJENO

U pretposlednjem 36. kolu Superlige Srbije fudbaleri Radničkog u subotu gostuju kruševačkom Napretku. Bez posebnog takmičarskog značaja, jer niški tim je na dva kola pre kraja već obezbedio drugo mesto na tabeli, dok su Kruševljani, skoro je sigurno, "prikovani" za šesto mesto, sa malim izgledima da  napreduju ili padnu, za koje mesto, na tabeli.

 

670

 

U svetlu događaja sa prethodnog gostovanja u Kruševcu, trener Nišlija je istakao da se zbog vređanja njegove porodice i devetogodišnje ćerke nikada više neće pojaviti u press centru Napretka i da se nada da će nadležni ljudi iz FSS-a imati razumevanja za ovu njegovu odluku.

Možda utakmica nema zvanično rezultatski značaj, ali za mene lično ima. Napretku ću suprotsaviti najjači mogući sastav, jer mi želimo da zabeležimo novu pobedu i uknjižimo još tri boda. Iako nas u sredu očekuje meč sezone protiv Partizana, naše misli su okrenute samo prema Kruševcu. O Partizanu još uvek ne želim da razmišljam i o Partizanu uopšte ne sme da se priča u svlačionici dok ne završimo duel sa Napretkom. Igramo protiv odličnog tima, koji ima kvalitetnog trenera i čeka nas teško gostovanje. Moji igrači sa nestrpljenjem očekuju ovaj finiš sezone, a ono što je najbitnije za nas je da je atmosfera odlična i da smo konačno kompletni. Saša Stojanović je rešio problem sa kurijim okom, a Nikola Drinčić se oporavio posle operacije mladeža i stavio se na raspolaganje. Raduje me pozitivna klima u ekipi i nadam se da ćemo ovu sezonu, u kojoj smo već ostvarili istorijski rezultat, završiti na najbolji mnogući način. Dugujem zahvalnost svima. I upravi kluba na čelu sa Ivicom Tončevim i navijačima i novinarima, ali na prvo mesto stavljam igrače koji su istinski heroji u ovoj sezoni i najzaslužniji za sve što smo postigli - rekao je Lalatović.

U ekipi nema povređenih i kažnjenih igrača pa će kompletni igrački kadar biti na raspolaganju strategu Nišlija za sutrašnju utakmicu koja je zakazana za 16 časova.

 

http://srbijasport.net/n/51978/krusevac-sledeci-o-partizanu-zabranjeno/f

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ides sutra put prestonice?

 

Tj, nekada je bila, sada je go qrac od grada, posebno su ljudi otisli u out..

 

alKosan maltene uvek dobro pripremi utakmicu i odigra protiv Vas od kada je na klupi NapreDka. Ne bih se iznenadio nepovoljnom rezultati, posebno jer igrate revans u sredu.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Milijaš #10 said:

@Constantin

 

Kako ocenjujes igre Pankova, po tvom misljenju koji su mu dometi?

 

 

Pankov me najviše podseća na Marka Elznera, po stilu. 
Dobre karakteristike su mu, dobar skok, dobro postavljanje, ne rizikuje mnogo, izuzetno pošten i miran dečko, ali veliki borac.
Mane...po meni, mogao bi biti bolji što se tehnike tiče. To se najviše vidi kad iznosi loptu, kad zadnja linija organizuje napad. Najčešće gađa dugim loptama igrače ili je prosleđuje prvom do sebe, nedostaje mu kreativnosti, koja nijansa. Mada to se može pripisati i tom ziheraštvu, igra bez mnogo rizika. AKo je situacija "u najavi" opasna po njega, ne rizikuje i duva u aut, bez razmišljanja.
Sviđa mi se kao igrač. Mlad je, a može se i zaraditi na njemu.

 

Cena od 300 000 € je ispod crte. U paru sa Babićem bi imali bar 70% efikasniju odbranu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, John Dies at the End said:

Ides sutra put prestonice?

 

Tj, nekada je bila, sada je go qrac od grada, posebno su ljudi otisli u out..

 

alKosan maltene uvek dobro pripremi utakmicu i odigra protiv Vas od kada je na klupi NapreDka. Ne bih se iznenadio nepovoljnom rezultati, posebno jer igrate revans u sredu.

Izašli smo s drugim timom. Ko zna, možda su i rešili da "spuste loptu". Nisam gledao, iskreno, a ne donosim odluke na osnovu kretanja kvota na kladionici kao većina "stručnjaka" na forumu. "Kvotaši" :ajme:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Kako saznajemo, Pankov želi u Zvezdu, ali na stolu ima i drugu opciju, a to je ponuda kazahstanske Astane, koja je svakako mnogo unosnija od beogradskih crveno-belih.

 

http://fudbal.hotsport.rs/2019/05/13/hotsport-saznaje-zvezdina-zelja-ima-unosniju-ponudu-morace-na-marakani-brzo-da-reaguju/

Astana je mogući Zvezdin protivnik u kvalifikacijama  :whistling:

Zvezdo nemoj da te bije maler :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

LALATOVIĆ ZOVE NAVIJAČE: DA PARTIZAN BUDE GOST NA "ČAIRU"
 

 
Šta god sutra da se desi, moraju da znaju jednu stvar, oni će ostati heroji Niša. Nemaju naši igrači sutra pritisak, veći je pritisak na igračima Partizana. Neka pokušaju da obraduju publiku. Ako ima Boga, sutra ćemo izboriti finale, a ako ne izborimo nećemo plakati. Videćete sutra da će naši igrači ostaviti srce na terenu
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Constantin said:

Kako saznajemo, Pankov želi u Zvezdu, ali na stolu ima i drugu opciju, a to je ponuda kazahstanske Astane, koja je svakako mnogo unosnija od beogradskih crveno-belih.

 

http://fudbal.hotsport.rs/2019/05/13/hotsport-saznaje-zvezdina-zelja-ima-unosniju-ponudu-morace-na-marakani-brzo-da-reaguju/

Ako je decko pametan, a jeste, odabrace pravu stranu, a ne "domacinsko poslovanje".

Link to comment
Share on other sites

Treba  čestitati Partizanu na prolazu, bolje su odradili ovaj dvomeč.

 

Po prvi put, nešto primećujem, iz Humske nije krenulo sa bacanjem govana prema nama i eno, meč je bio bez nekih tenzija i koliko god se moglo po onom terenu, igrao se fudbal, kakav-takav. Nije bilo možda mnogo lepo za oko, ali ulog je bio veliki. Nama "istorija" oni da kako tako spasu sezonu. Oni su uspeli. Šta god grobari mislili o Savi, njihova stvar, ja iz mog ugla cenim i poštujem njegove fer i korektne izjave i pre i posle utakmice. Valjda su u Partizanu shvatili da spinovanje Žeksa i Vučele i nema mnogo efekata, osim što proizvodiš neprijatelje. I onako ih imaju mnogo jer ne zna se ko je više od "večitih" tokom svih ovih sezona ojadio protivnike navlačenjem suđenja za njih. U njihovoj borbi za "zvezdice na dresu" svi ostali su bili kolateralna šteta. Onaj "alibi sudija" od sinoć je katastrofa, mnogo odluka je doneo na štetu jednih i drugih, a mogao je bar dva penala da svirne za njih, plus je Nikodiju moga da posle par minuta provedenih u igri, pokaže put u svlačionicu. Podvlačim, gospodsko ponašanje MIloševića, ne mešam mu se u struku, i u Partizanu valjda shvataju da je ovo pravi put. Proseravanje kvazi-pravnika debelog profesora, VUčele i Žeksa su neumitno terale Partizan u rang ekipa poput Trayala iz Kruševca i Novog Pazara. Partizan je veliki klub i dok su oni i komšije na nekom visokom nivou, i naša liga može da ima neku nadu da će se vratiti u život. Uz njih treba, rame uz rame, da budu Voša i mi i da se trudimo da stvarno preselimo titule iz Beograda. Naravno, na fer i sportski način, mada, možda je to utopija.

 

Tončev, da je pametan, da zadrži Lalu i da uz malu rekonstrukciju tima, napravi još jaču takmičarsku ekipu i naredne godine da budemo strah i trepet na našim livadama. Ni jednu utakmicu nismo izgubili kao domaćini, i to nešto znači. Prošle godine su nas sudije malko "pogurkivale" , a ove osim protiv Napretka u Nišu, skoro nigde, bar se ja ne sećam. Dozvoljavam da grešim.

 

Da se napravi tim, da se zapuše usta ovim selcima, koji od utakmica gledaju samo liste u kladionicama i prate prelaze, pa na osnovu toga donose zaključke. I kad smo kod livada, sada već ima vremena, da se odmah krene u zameni travnate podloge, kao što su Čarapani počeli i uslišiti molbu prestoničara da se finale igra kod njih. Na JNA ili Marakanu, svejedno. Nek se makljaju tamo, a ne da nam dolaze ovde razne sekte koje naš stadion nazivaju "čučavcem" a sami su najpodesniji proizvod za taj čučavac.

 

Što se terena-podloge  još tiče, malo vremena ima ili nema ? Čini mi se da krajem juna počinje prvo kolo kvalifikacija, ali je drugo sredinom i krajem jula. Makar i po cenu toga da nekakvu Gziru ili Santa Klaru dočekamo u Jagodini, da konačno napravimo normalnu livadu za fudbal i u drugo kolo budemo domaćini u NIšu, a posle ko zna, možda odemo i dalje. Ovako, opet ćemo dočekati novo prvenstvo sa starom kaljugom. Juče je teren izgledao OK, ali to je ljudi meko do zla boga, nije dobro. Za oko, lepo, zeleno, a pitajte igrače. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to FK Radnički Niš 2019/20

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...