Jump to content

FK Radnički Niš 2019/20


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, perkos said:

gde li ce Al- kosan da se naliva? Kod "orača" "rajka" ili će u neki od mnogobrojnih niških kafića

Brate...čoveku prija Niš....evo kakve je podočnjake imao u Kruševcu:

spacer.png

 

 

Posle samo dan ipo provedenih u Nišu:

 

spacer.png

 

 

Osvežio se čovek....automatski :23:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
4 hours ago, Markoss said:

Navodno vam je Orlandic interesantan. 

Slobodan je. Bio je on nama interesantan i onda, pa je došao kod vas. Zavisi da li će "Starleta" da ode....msm tu je Đilas "zlu ne trebalo" :jumping:

 

Da, otišao je i Iračanin Rebin Sulaka...odjavio se na twitteru...naši mu, takođe odtvitovali, i pozdravili ga, poželeli sreću. Šta su ti društvene mreže... :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nije ni Milanović sjajan. Voli on da se pljuje sa publikom, to je bar radio u Nišu pa ga je publika i oterala iz Radničkog. Nervira me što "čika Miša" postaje sve plitkomateričniji i mora svakog da iznapuši čim mu nešto ne odgovara. Ni jedan ni drugi nisu pokazali ni minimu dostojanstva. Lalat je za njih gospodin.....ovoga mi krsta...  🙂

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Milanovic je gospodincina za debelog vepra alkoholicarskog. Iako je tacno da nije cvecka, za doticnog je olicenje kulture. 

Video sam "gospodina" i njegove manire uživo, Markose, daleko je on od gospodina. Samo se uklopio u ambijent...lagano i talentovano.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Dragan Pantelic je sigurno jedan od najboljih i najznacajnijih igrača Radničkog, imali su mnogo znacajnih igrača ali Pantelic je uspeo iz Radnickog da postane standradni golman reprezentacije i kasnije ostvari dobar transfer. Verovatno je i najbolji srpski golman kojeg sam uzivo gledao. Pokoj mu dusi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, nema puno igrača koji su uspeli da naprave zapaženu reprezantativnu karijeru u bivšoj Jugoslaviji a da nisu nikada igrali ni za Zvezdu, ni za Partizan, ni za Hajduk ni za Dinamo, što Pantelićevoj karijeri još više daje na težini.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...