Jump to content

Testiranje Google reklama


MetalHead

Recommended Posts

Meni cesto izadju i nemacke i japanske tako da ko ce ga znati... 🙂 mada deluje mi da uci, a verovatno uci o svima nama pojedinacno. Sada dobijam dobre reklame, puno aliexpress-a na kome sam visio prethodnih dana i puno ponuda za kupovinu ili nekog software-a/IT usluge ili automobila 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Gospodja nema pristupnu sifru za laptop - nego 2 reklame?

:smiley33:

 

Ma moja gospodja hoce bundu od nerca pa sam malo pojacao reklame... pa tamo negde za jesen/zima 2029./2030. godine se mozda i nakupi 😄 

 

Salim se 😉

 

Posto je Google malo podivljao sa automatskim reklamama pa vise ni najnizi setting i rucno ubijanje odredjenih pozicija ne pomaze, morao sam da se igram malo sa rucnim postavljanjem pozicija. Meni deluje da si ti dobio reklame tu pri vrhu i po starom i po novom modelu. Primetio sam da promena ne nastaje odmah - npr. u jednom momentu sam iskljucio sve reklame, pa i hosting sponzora, a Google je nalazio nacin da ih prikaze (neko keshiranje ili sta je vec u pitanju). 

 

Moram jos da poradim na ovome, imajte strpljenja 🙂

Link to comment
Share on other sites

@Yoyogi ovo je bas cudno. Hvala za screenshot, priupitacu google... 

@Hamilton to je zato sto po tvom ponasanju pretpostavlja da bi te i ovo zanimalo - znaci da su neki korisnici nekad, mozda i u tvom okruzenju, posecivali sajtove koje posecujes i ti ali su isto tako trazili i ytong, nemacki, avon... pa onda servira to i tebi misleci da ce te interesovati. Dakle ne mora da bude samo ono sto ste posetili vec i neka predikcija postoji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hamilton said:

Kod mene bas polivaju reklame, ali sve van polja sa relevatnim tekstom i postovima. Zanimljivo, nikada nisam googlao o ytongu, kursu nemackog jezika, avon proizvodima...a to mi iskace. 

 

Komšija zidar koji hoće na rad u Nemačku a u međuvremenu valja Avon kozmetiku ti provalio šifru na wireless-u?  :whistling:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Outlet Inđija, zatim sponzor -reklama za host i domen i dole Lidl, a desno neka reklama za frižidere...sasvim ok i nije mnogo reklama.

 

Sada me zanima da li i mi i gosti treba da klikćemo na te reklame kako bi se skupio neki novac? Ne znam koliko klikova treba da bude da bi se skupilo npr 10 evra?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Sada me zanima da li i mi i gosti treba da klikćemo na te reklame kako bi se skupio neki novac? Ne znam koliko klikova treba da bude da bi se skupilo npr 10 evra?

 

Klikni ako te bas interersuje to sto je servirano, nemoj da klikces samo radi kliktanja 🙂 Izricito je zabranjeno da pozivamo ljude da klikcu. 

 

Inace, postoje oba modela zarade - dobijaju se pare i za sam prikaz ali i za kliktanje (naravno, vise za ovo drugo). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni na poslu net ide preko nekog UK proxy-a...pa ću da kliknem kad se setim na svaki od linkova....nesam školovao za google ads ali kapiram da klik na reklame iz inostranstva može da donese i veći keš nego lokalno (kao kod YT pregleda). Inače me, ne znam kako, gađaju sa roof reck sve vreme, za kola :lol_2:

 

image

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Meni na poslu net ide preko nekog UK proxy-a...pa ću da kliknem kad se setim na svaki od linkova....nesam školovao za google ads ali kapiram da klik na reklame iz inostranstva može da donese i veći keš nego lokalno (kao kod YT pregleda). Inače me, ne znam kako, gađaju sa roof reck sve vreme, za kola :lol_2:

 

image

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...