Jump to content

Testiranje Google reklama


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Yoyogi said:

Akiro, ako si mislio da uzmeš japanski nick, ime Akiro ne postoji. To je Akira, neko pred kojim je vedra budućnost. Kao na primer kod nas ime Vedran.

 

Uzeo sam nik po Kurosawi, čije ime često pogrešno pišu. Znam da je, u stvari, Akira. Ali kako to nekako female zvuči za evropsko poimanje imena, uzeo sam namerno onu pogrešnu interpretaciju imena. Za samo značenje, međutim, nisam ništa znao. Lepo, neka bude nomen est omen.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Akiro said:

 

Uzeo sam nik po Kurosawi, čije ime često pogrešno pišu. Znam da je, u stvari, Akira. Ali kako to nekako female zvuči za evropsko poimanje imena, uzeo sam namerno onu pogrešnu interpretaciju imena. Za samo značenje, međutim, nisam ništa znao. Lepo, neka bude nomen est omen.

 

Nema veze, ionako je bilo off-topic.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Yoyogi said:

Ima reklama, nisu nešto napadne, mogu da se ignorišu.

 

Znači li to kraj donacijama ako od toga ima prihoda za sajt?

 

Zato i testiramo, da vidimo koliko su napadne i meni za sada deluje da nije uopste strasno, cak sta vise izbaci mi i neke korisne stvari. 

Trenutno su reklame bas na nekom minimumu, izbacio sam razne pozicije koje mislim da bi smetale (tipa hoce da se ugnezdi reklama u neciji quote). Ali su onda i prihodi minimalni, takoreci mizerni 😄 probacu 2 nedelje sa jednim podesavanjem pa 2 nedelje sa jacim, pa da vidimo sta je ok... 

 

Nije poenta da vas smaraju reklame a nije poenta ni da stalno trazimo donacije. Kao sto sam ranije naveo, za sada smo ok, ali treba razmisljati i unapred. 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MetalHead said:

 

Zato i testiramo, da vidimo koliko su napadne i meni za sada deluje da nije uopste strasno, cak sta vise izbaci mi i neke korisne stvari. 

Trenutno su reklame bas na nekom minimumu, izbacio sam razne pozicije koje mislim da bi smetale (tipa hoce da se ugnezdi reklama u neciji quote). Ali su onda i prihodi minimalni, takoreci mizerni 😄 probacu 2 nedelje sa jednim podesavanjem pa 2 nedelje sa jacim, pa da vidimo sta je ok... 

 

Nije poenta da vas smaraju reklame a nije poenta ni da stalno trazimo donacije. Kao sto sam ranije naveo, za sada smo ok, ali treba razmisljati i unapred. 😉 

Sad je sve ok, nego je juče bio neki problem sa notifikacijama. Recimo, meni izađe notifikacija "Darth Bane quoted you", ja kliknem sa mobilnog da vidim Banetovu repliku na moj post i pošalje me na neku američku stranicu o traktorima (Bobcat). Ali sad su notifikacije ok na mobilnom ponovo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jonnhy Clash said:

Sad je sve ok, nego je juče bio neki problem sa notifikacijama. Recimo, meni izađe notifikacija "Darth Bane quoted you", ja kliknem sa mobilnog da vidim Banetovu repliku na moj post i pošalje me na neku američku stranicu o traktorima (Bobcat). Ali sad su notifikacije ok na mobilnom ponovo.

TapaTalk ili direktno na forum si isao? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Mozda si promasio link, npr. stranica se malo pomerila u trenutku tapkanja prstom pa si kliknuo na reklamu...

 

Javi ako opet bude nekih cudnih stvari. 

Moguce da je baner malo prelazio u notifikaciju ili da sam nekad i promasio i link. Sad je ok sve cini mi se. U svakom slucaju nista strasno. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 12:16 PM, Knipex said:

Opera na desktopu (+ublock origin) i opera na mobilnom i nema reklama.

 

Što se tiče toga da vam nudi nešto što niste pretraživali to je zato što je pretraživao neko sa iste ip adrese (wi-fi mreža npr) u skorije vreme.

 

Pa koja je poenta da se stavljaju reklame ako cemo svi da ih blokiramo?

Link to comment
Share on other sites

WTF?

 

Na ovim mestima definitivno nisam dozvolio reklame... cak sta vise, reklame su sada limitirane od strane Google-a nakon onog povecanog saobracaja posle derbija u kosarci, bio im je sumnjiv toliki rast. Recimo ja sam juce video tek jednu reklamu, na predvidjenom mestu. 

 

Da tebi ovo nisu neke druge reklame inject-ovane nekako? Hajde salji jos slika ako naidjes na ovo... pa da se zalim svevisnjem Google-u. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, MetalHead said:

WTF?

 

Na ovim mestima definitivno nisam dozvolio reklame... cak sta vise, reklame su sada limitirane od strane Google-a nakon onog povecanog saobracaja posle derbija u kosarci, bio im je sumnjiv toliki rast. Recimo ja sam juce video tek jednu reklamu, na predvidjenom mestu. 

 

Da tebi ovo nisu neke druge reklame inject-ovane nekako? Hajde salji jos slika ako naidjes na ovo... pa da se zalim svevisnjem Google-u. 

 

A što znam, posećujem i neke druge forume i ovo mi nigde ne iskače. Doduše, ovo mi se samo dešava na tabletu, neki Amazon Kindle Fire. U koji god podforum uđem sačekaju me dve reklame.

 

Screenshot-2019-11-20-21-25-45.png

Link to comment
Share on other sites

Bas cudno, prakticno ti onemougacava pristup nekim temama. 

 

Jel moze ovaj browser da menja izmedju Mobile i Desktop view pa da ti makar bude bolje prikazano, kao da browser uopste ne renderuje stranicu kao responsive (a jeste, i reklame bi trebale biti responsive). 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...