Jump to content

Huligan


Stoned Laki21

Recommended Posts

Bila nekad tema... a da ne djubrim PFC temu, jer verujem dosta im je muke sa terena, pa treba ja da so na ranu ovim stvarima sa tribine....


lebe mekani  te lebe mekani, kakav tekst, suzu pustih kakva je to ljudina koju je neko sbog svog dobročinstva i humanitarnog rada svirepo likvidirao nedaleko od mesta likvidacije isto tako dobrotvora i filantropa Alesandta Saleta Stankovića:


 

Quote

DETE OD 2 GODINE JE OSTALO BEZ OCA: Drugar Kiće Alkatraza otkriva potresnu istinu o svirepom ubistvu vođe Grobara!



najbolje što ja ne umem da nadjem ko je ovaj tekst pisao pa da ga dodam na spisak kome treba novu godinu čestitati jednog dana.  u svakom slučaju treba upamtiti ovaj espreso i staviti ih na spisak.   Koga interesuje potresan tekst o filantrou koga su verovatno iz francuske obaveštajne službe zlikovci ubili, možete pročitati ovde.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
10 minutes ago, 21Barkley said:

 

Mislim da sam već odgovorio na to. A priča je kompleksnija od toga ali je vezebez da trujemo temu.

 

evo je trovačnica.


dede taj kompleksni aspekt gde Kića Alkatraz i Mića Rošavi sede na veselju za malim Vučićem, jedu pečenje i pušu Terzine tompuse dok sve to zalivaju nekom perverzijom od konjaka  čija flaša košta kao pola moje plate.

Danilo-Vu%C4%8Di%C4%87-sa-Janji%C4%8Dari

 

 

 

po nekom mom mišljenju i pričama koje skupljam uz put sve je to manje više ista ekipa, naravno ovi na vrhu, a privid rivaliteta se konstanto održava jer jebi ga na možeš celoj tribini da objasniš kako ste vi i oni preko puta u talovima, dilovima i da svi radite za DB, tj vi vidjeniji imate i značke DB-a dok su ostali (niže rangirani) manje više durkare za muriju.

sve uigrana šema, privid, da ne kažem matrik, gde se glumi neko ludilo i rivaliteti, a u stvari, kao i u politici, ekipa sa vrha vrlo lepo saradjuje u poslovima obezvedjivanja splavova, dilovanja i slične ilegalne aktivnosti koje ih država pušta da rade, a za uzvrat oni drže masu mirnom  i s vremena na vreme odrade neku akciju obezbedjivanja stranačkih skupova, malog Danila, malo Savamala, malo železnički muzej...  da ne ulazim sad u Jovanicu, vučićevo plakanje za ubijenim vodjom janičara Saletom mutavim i ostalim indikatorima da su navijačke grupe na platnom spisku DB-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Quote

Saopštenje kojim kao da su Zvezdini navijači "otvorili dušu"



Tokom gostovanja protiv Napretka u Kruševcu u subotu, navijači Crvene zvezde istakli su parole kojima su pozvali sve navijače da 1. aprila dođu na stadion protiv ekipe Mladost GAT!

Sada, nekoliko dana kasnije, Delije su se oglasile saopštenjem kada je u pitanju pozv da se dođe na utakmicu, a u njemu su praktično "otvorili dušu" i najavili da je vreme da se pokrene nova navijačka priča.

Istovremeno su prozvali sve one koji iz fotelja prate i komentarišu utakmice, te dodali da je nedostatak kulture dolaska na stadion veliki problem. saopštenje Delija prenosimo u celosti:

- Delije, navijači, zaljubljenici u fudbal i navijanje... Obraćamo se vama jer mnogo dugo Zvezdaška masa luta u svojim razmišljanjima vođenim ko zna gde, kreiranim vezano i za naš fudbalski klub i za našu tribinu. Dugo je Sever živeo u nadi da će se ipak na kraju iskristalisati navijačka priča i da će krenuti ponovo da to ide svojim tokom. Ipak, kroz sve ove godine čekanja shvatili smo da se to neće dogoditi, a naše ćutanje samo još više ohrabruje one koje je stihija odnela sa našeg stadiona pod ko zna kakvim sve izgovorima.

- Sever danas odrasta možda na najnavijačkijoj generaciji ljudi, sa najviše osećaja za navijanje i pripadnost klubu, ali to očigledno ne može da dođe do izražaja od silnih priča i spletki kojima je izložena i tribina i klub i jednostavno smo odlučili da ne sedimo skrštenih ruku već da krenemo u borbu za svakog pravog navijača! Za navijača kome nije važno da li je na terenu preko puta Mančester ili Mladost Gat, za navijača koji ima svoj mozak i nije povodljiva masa ovaca koje pomeraju mediji kako se njima hoće, za navijača kome je bitno koliko je pun sever, kako stojimo, kako navijamo - koliko melodično i jako!

- Želimo da pozovemo sve one koji još uvek razumeju onaj pravi navijački jezik gde se navijač vezuje samo za ove stvari, da se konačno trgnu i da krenu da se pojavljuju na utakmicama! Da stvorimo tribinu koja je sastavljena od navijača, a ne od ljudi koji će da biraju protivnike, ili koji će da vole Zvezdu iz kladionice odakle gle čuda, znaju sve bolje nego oni što su svaku utakmicu tu. Zato ti koji ovo čitaš i znaš šta pišemo, pojavi se 1. aprila na severu da krenemo u građenje kulture dolaska na naš stadion. Kulture koju očigledno da nismo ni imali do sad, čim smo dopustali sebi da u trenucima kada imamo iza sebe pet osvojenih titula, toliko odigranih i liga šampiona i liga evrope ukupno, mi imamo po 3000 ljudi na našoj tribini. To je jasan znak da nas je pojelo to negativno što kruži oko Zvezde i naše tribine, i da mi nemamo kulturu dolaska na stadion!

- Sever želi da na utakmici sa Mladost Gat, pokrene novu navijačku priču. Priču gde želimo pun sever da dočeka igrače kada izađu iz tunela, gde i klub kakav je Zvezda i tribina kakva je naša, zaslužuju takvu atmosferu! A sve i da smo zadnji na tabeli isto bi moralo da bude. Jer dolazak na stadion je život, on ne staje ni kada osvojiš Ligu šampiona ni kada ispadneš iz lige. Jednostavno naša priča je velika i ona mora da se ogleda na tribini inače uspesi kluba pa i tribine nemaju nikakvog smisla!

- Zato 1.4. Grupa će dati sve od sebe da sever taj dan bude pun, tvoje je da prepoznaš ovu priču i da dođeš da zajedno krenemo u nešto zasta duboko verujemo da je jedino ispravno ako sebe smatramo navijačima. Prve četiri utakmice kod kuće su imale jake motive, ispraćaj Mihe, Čukarički pred derbi, derbi, rođendan kluba. I sve četiri utakmice sever je zadovoljan brojkom, ali sada dolazi pravi ispit i utakmica koja ne nosi nikakvu težinu dodatnu osim što Zvezda igra taj dan, a to bi morao da nam bude najveći motiv da se pojavimo na stadionu!

- Krećemo Delije, i sigurno nećemo odustati od pune tribine sa kime god da Zvezda igra! Svi na Sever, da započnemo ono što smo odavno trebali - stoji u saopštenju.

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3649245-saopstenje-delija-koje-ce-privuci-paznju-zvezdaska-masa-dugo-luta

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Delije, navijači, zaljubljenici u fudbal i navijanje... Obraćamo se vama jer mnogo dugo Zvezdaška masa luta u svojim razmišljanjima vođenim ko zna gde, kreiranim vezano i za naš fudbalski klub i za našu tribinu 

 

 

U prevodu 

 

Nemojte da razmisljate i da verujete svojim ocima 

Al smesno mi je sto na svakih par godina pisu da Sever danas odrasta na najnavijackijoj prici ljudi

Link to comment
Share on other sites

Pored otvaranja duse, izgleda da su malo resili da otvaraju i lobanje

 

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3650235-jeziva-tuca-delija-i-grobara-na-novom-beogradu

 

Ali su mi super ovi naslovi o tuci delija i grobara, podeljena krivica ovo-ono, a u tekstu pise

 

Quote

Kako "Telegraf.rs" saznaje, navijači Partizana igrali su košarku kada su ih žbunja napali navijači Crvene zvezde. Na glavama su imali kapuljače, a u rukama motke i palice.

Nakon jezive tuče pobegli su ka Zemunu

 

Jebeni vlasnici tudjih zivota u Srbiji. Pocrkali svi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pantelia said:

Pored otvaranja duse, izgleda da su malo resili da otvaraju i lobanje

 

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3650235-jeziva-tuca-delija-i-grobara-na-novom-beogradu

 

Ali su mi super ovi naslovi o tuci delija i grobara, podeljena krivica ovo-ono, a u tekstu pise

 

 

Jebeni vlasnici tudjih zivota u Srbiji. Pocrkali svi.

Al zato ne dolaze  na fudbal na uskrs, vernici. 

 

Ne lazi 

Ne kradi 

Otvori glavu nekom ko ne navija za isti tim 

Ne cini preljubu itd 

Link to comment
Share on other sites

Momak koji je u teškom stanju, Nikola, ima 22 godine i školski je drug mog sina. Reče mi sin da je bio u grupi vandal boys jos od pocetka srednje škole. Nikad u školi nije napravio nijedan eksces, niti je imao problema sa drugovima bez obzira što ih je bilo po raznim navijačkim grupama. Vidim da se klinac baš smorio zbog cele situacije. Malopre reče Novi Beograd - Đavolje igralište...

 

Ne bih komentarisao ni situaciju ni kako je došlo do nje. Strašno je da se ovako nešto dešava uopšte.

Link to comment
Share on other sites

Биће тога све више и више. 

 

Генерално ми се уопште не свиђа како држава усмерава млађе. Ценим да за једно десетак година нема силе да поново не направимо некакво срање ако се овим темпом настави медијска кампања каква се тренутно води. Фазон да је цео свет против Срба и да ми никада ништа нисмо криви него нас други приморавају на све што правимо иначе да није тако ми би било једно мирно, интелигентно, просперитетно друштво које гледа само своја посла.

 

За почетак ће бити само овако нешто. Масовне туче по школама и школским двориштима и игралиштима. Али шта ће бити када те генерације напуне +10, 15 година?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klaćemo se samo međusobno u Srbiji pošto na NATO koji je svuda oko nas nesmemo da udarimo. Promoviše se nasilje preko medija čak i u direktnim prenosima rijalitija i uzakmica pa onda ništa što de desi na ulici ne iznenađuje. Tuča ima svakodnevno ali pominju se samo kad neko baš debelo nastrada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Promoviše se nasilje preko medija čak i u direktnim prenosima rijalitija i uzakmica pa onda ništa što de desi na ulici ne iznenađuje. 

Баш ово и више не важи она имаш даљински па промени. Не, то је толико зашло дубоко у поре овог друштва и толика количина тог отрова иде из дана у дан у свим медијима буквално и штампаним и видео да ће овим млађим генерацијама ући у подсвест све ове бљувотине којих се ми гнушамо. И ако ускоро не стане то тровање могло би бити баш гадно стање убрзо. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iako mislim da lagodno može i na Zvezdinu temu,ostaviću ovde.

Dakle,u prethodnom saopštenju Delije rekoše da je cilj da se stadion napuni..da što više navijača dolazi na stadion. I šta su uradili? Pa,ispraznili ga.

 

Quote

Delije podržale Ratka Mladića - Zvezda kažnjena na preporuku FIFA!

Crveno-beli bez publike protiv Kragujevčana
 

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) kaznila je Crvenu zvezdu jednom utakmicom bez prisustva navijača zbog incidenata na meču 26. kola Superlige Srbije protiv Novog Pazara.

Crvena zvezda je pobedila Novi Pazar 5:1, a navijači crveno-belih su na ovoj utakmici istakli transparent podrške generalu Ratku Mladiću.

Kazna je doneta nakon prijave iz Međunarodne fudbalske  federacije (FIFA).

Fudbaleri Crvene zvezde će kaznu odraditi u 30. kolu Superlige Srbije protiv Radničkog iz Kragujevca, u ponedeljak od 18 sati.

U ovom članku se inače ne navode sve informacije. Suspenzija je usledila nakon anonimne prijave iz zemlje prema FIFA. FSS ne bi izrekao nikakvu kaznu za ovo i mislim da to svi znamo.
Dakle,ko god da je prijavio ovaj akt podrške genocidu ima moje simpatije i čestitke.

Međutim,pilićari, narko dileri i jajare koji Kosovo brane sa severne tribine su pogođeni nepravdom..Pročitajte vi sav jad bednika koji se muče kako da prikriju svoj nacizam i dovijaju se.

 

Quote

Oštro saopštenje “Delija” posle kazne za Zvezdu: Ne želimo da zaboravimo ljude koji su branili srpski narod!

Decenijama smo prinuđeni da u evropskim takmičenjima trpimo i domišljamo se kako da iskažemo neki stav koji je suprotan onome što FIFA, UEFA i, na kraju krajeva, Evropska unija misli, i ne dozvoljavamo da bez otpora prolaze stvari poput nelegalnog ubacivanja izmišljene države Kosovo u njihova takmičenja, suprotno svim zakonima koji su oni sami pisali. Ipak, tu smo u njihovom takmičenju, naš je izbor da li ćemo i kako iskazivati stavove koji su za njih neprihvatljivi, pa se nekada dešavalo da nam zatvore stadion zbog toga.

U domaćem prvenstvu, ne pada nam na pamet da ovako gledamo i najmanje što možemo da uradimo za ljude koji su žrtvovali svoje živote braneći srpski narod i teritorije je da ih ne zaboravimo! Sever se nikada neće odreći generala Ratka Mladdića, niti bilo kog drugog srpskog vojskovođe iz odbrambeno otadžbinskih ratova!
 

Mi presude Haškog tribunala ne prihvatamo, smatramo ih ništavnim i tek sada će se još jače kad god mi budemo mislili da treba, čuti ime našeg junaka na stadionu “Rajko Mitić”. Tamo gde je pravda, ustvari nepravda, gde se selektivno osuđuju ljudi, mi ne želimo da ćutimo ako drugi hoće!
 

MLADIĆU MOJ, PROBLEM JE TVOJ…

Pošto ionako držite klub u šaci,što ne donesete odluku da istupite iz UEFA takmičenja? Igrajte sa Dinamom iz Minska i Arsenalom iz Tule,pa nesmetano kačite Ratka, Radovana..

Govna!
A puna im usta "Zvezda je iznad svih" priče

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Drug Crni said:

Iako mislim da lagodno može i na Zvezdinu temu,ostaviću ovde.

Dakle,u prethodnom saopštenju Delije rekoše da je cilj da se stadion napuni..da što više navijača dolazi na stadion. I šta su uradili? Pa,ispraznili ga.

 

U ovom članku se inače ne navode sve informacije. Suspenzija je usledila nakon anonimne prijave iz zemlje prema FIFA. FSS ne bi izrekao nikakvu kaznu za ovo i mislim da to svi znamo.
Dakle,ko god da je prijavio ovaj akt podrške genocidu ima moje simpatije i čestitke.

Međutim,pilićari, narko dileri i jajare koji Kosovo brane sa severne tribine su pogođeni nepravdom..Pročitajte vi sav jad bednika koji se muče kako da prikriju svoj nacizam i dovijaju se.

 

Pošto ionako držite klub u šaci,što ne donesete odluku da istupite iz UEFA takmičenja? Igrajte sa Dinamom iz Minska i Arsenalom iz Tule,pa nesmetano kačite Ratka, Radovana..

Govna!
A puna im usta "Zvezda je iznad svih" priče


Pilicari, narko dileri i jajare koje Kosovo brane sa severne tribine? E moj prijatelju, pojma ti nemas samo cu ti toliko reci, sram te i stid bilo za ceo ovaj post, a pogotovo za ovaj deo. 
 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Joakim Noah said:


Pilicari, narko dileri i jajare koje Kosovo brane sa severne tribine? E moj prijatelju, pojma ti nemas samo cu ti toliko reci, sram te i stid bilo za ceo ovaj post, a pogotovo za ovaj deo. 
 

 

"Mi presude Haškog tribunala ne prihvatamo, smatramo ih ništavnim i tek sada će se još jače kad god mi budemo mislili da treba, čuti ime našeg junaka na stadionu “Rajko Mitić”. Tamo gde je pravda, ustvari nepravda, gde se selektivno osuđuju ljudi, mi ne želimo da ćutimo ako drugi hoće!
 

MLADIĆU MOJ, PROBLEM JE TVOJ…"

 

Али посебно на овај болд :classic_biggrin:

 

Друже ајд пошто си се регистровао да одбраниш твоје "војнике" ево без било какве зле неке намере јел могу да те питам како би ово цитирано требало да изгледа?

 

Вас казни UEFA, ви наставите јаче (како се каже у саопштењу јелте) па вас опет казни, па ви још јаче, па вас онда драстичније казни, па ви опет, па они опет... све док стварно не заболи неког... е сад моје је питање како у овом случају може UEFU да заболи? То ме баш занима?

А поготово сад када је цела Европа у шизофреном стању због ове ситуације са Русијом и Украјином. Не кажем да не треба да буде, али чињеница је да су околности неке натерале на то и јбг тако је како је.

 

Шта буде рецимо када се ви заинатите па у циљу да покажете UEFI  "њиховог бога" ви рецимо, лупам, дате подршку Путину и Русији а уз то сви знамо коме ту иде ваша подршка него јбг на таквом смо географском положају да морамо да балансирамо и гутамо кнедле? Па UEFA одлучи да суспендује Звезду због ВАШИХ поступака? Наравно да је све ово хипотетички и шта би било када би било, али ме занима докле иде ваше инаћење и до којих граница? И како мислите да то инаћење може да користи клубу који кажете да волите?

И да сер на крају вратим на болд. Јел ти или неко тамо из тих организованих навијачких група стварно мислите да може то UEFIN проблем да буде? Ако да, ето само кажи како?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Strašna tragedija. Momak imao samo 22 godine. Ne znam da li UEFA može da kazni Dinamo s obzirom da je gostujućim navijačima zabranjen dolazak. Ali, amaterska reakcija policije koja ništa nije preduzela, juče Grci čitav dan izbacuju kako ulaze vozila sa ZG registracijama u Grčku. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...