Jump to content

Najbolji stranac u srpskom fudbalu


Jonnhy Clash

Recommended Posts

4 hours ago, tsva said:

Jos mu samo fali titula prvaka evrope i sveta da bude blizu Belodedicu.

 

A to ce da bidne nikada a ni tada.

 

Prestanite da se brukate.

Mislim da bi trebalo da se fokus stavi na igrace koji su igrali u srpskom fudbalu i novijoj istoriji, od 1992 pa naovamo. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Starešina said:

 

Ja upravo ne pricam o ljubimcima nego o brojkama.Uspesnosti kroz konkretan ucinak.

Nema tu mnogo majstora ni vele rezultata da se moze o ovoj temi drviti danima.Imas 10ak koji mogu uci u neku konkurenciju i to je to.

 

Ako imate druge kriterijume pored ovih koje sam ja izneo, recite.Npr, broj asistencija, osvojenih trofeja ili sta god.Samo nemojte licni utisak jer to nije relevantno.

Meni licno Kleo nije najgotivniji u Partizanu, i ne moram uopste da govorim ko jeste jer nije bitno za ovu temu.

Mile Belodedic , dve titule evropskog prvaka, proglasen za najboljeg na svojoj poziciji u Evropi, doduse nije davao golove Rilu u kvalifikacijama. Marko Marin - bronza sa Nemackom na Sp, dve titule i dve grupne faze lige sampiona, i zamisli Zvezda je sa njim vec dva puta i pobedila u grupi koliko je puta pobedio Partizan sa Kleom?.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

 

 

Bronza Marka Marina je veliki uspeh, iako je igrao svega pola sata na celom prvenstvu i to u prve dve utakmice.

 

Ipak, ne znam kakve veze sa temom - NAJBOLJI STRANAC U SRPSKOM FUDBALU - ima to sto je Marko Marin pre 9 godina sa svojom reprezentacijom osvojio trece mesto na mundijalu ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Starešina said:

 

Bronza Marka Marina je veliki uspeh, iako je igrao svega pola sata na celom prvenstvu i to u prve dve utakmice.

 

Ipak, ne znam kakve veze sa temom - NAJBOLJI STRANAC U SRPSKOM FUDBALU - ima to sto je Marko Marin pre 9 godina sa svojom reprezentacijom osvojio trece mesto na mundijalu ?

Pitao si  za kriterijume trofeje i slicno. Pogledaj karijeru Marina i Klea.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Starešina said:

 

Ovde se valjda prica o ucinku u domacim klubovima, a ne o karijeri ili reputaciji pre ili posle.

Neko je vec spomenuo Ailtona...

I u domacim klubovima je bolji, dve lige sampiona dve titule dve pobede u ligi sampiona, koliko ima Kleo?. Mislim Kleo ulazi u top 5  sigurno ali i po znanju, karijeri i uticaju na svoju ekipu i u Evropi i u prvenstvu ne moze da se meri sa Marinom.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

I u domacim klubovima je bolji, dve lige sampiona dve titule dve pobede u ligi sampiona, koliko ima Kleo?. Mislim Kleo ulazi u top 5  sigurno ali i po znanju, karijeri i uticaju na svoju ekipu i u Evropi i u prvenstvu ne moze da se meri sa Marinom.

 

Rekoh ti vec da se ovde ne diskutuje o karijeri igraca pre i posle kluba a "znanje" isto moze macku o rep, posto se radi o licnom utisku.

Rezultati kluba u periodu u kome je igrac bio tu su svakako kriterijumi uspesnosti, ali po meni su sekundarni, za razliku od licnog ucinka.

 

Uticaj na ekipu....da....koji igrac je svojim performansom vise doprineo svojoj ekipi nego sto je to Kleo uradio u kvalifikacijama za LS kad je dao 8 golova na 6 utakmica, od kojih 3 u plejOfu protiv Anderlehta ? Uveo je u LS tim kojem je jedino pojacanje za napad na istu bio Radisa Ilic ako se ne varam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Starešina said:

 

Rekoh ti vec da se ovde ne diskutuje o karijeri igraca pre i posle kluba a "znanje" isto moze macku o rep, posto se radi o licnom utisku.

Rezultati kluba u periodu u kome je igrac bio tu su svakako kriterijumi uspesnosti, ali po meni su sekundarni, za razliku od licnog ucinka.

 

Uticaj na ekipu....da....koji igrac je svojim performansom vise doprineo svojoj ekipi nego sto je to Kleo uradio u kvalifikacijama za LS kad je dao 8 golova na 6 utakmica, od kojih 3 u plejOfu protiv Anderlehta ? Uveo je u LS tim kojem je jedino pojacanje za napad na istu bio Radisa Ilic ako se ne varam.

Borjan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Del Piero said:

Ja sam vec pisao, meni je Ricardo bolji igrac od Sadika. Ali je Partizan prosle sezone bio bas jadan pa nije bilo ni Evrope, zato Gomes nece ostati upamcen previse.

Imas pravo na misljenje ma kakvo ono bilo. Sadik je fudbaler koji svakim svojim potezom iskace iz svih fudbalskih i sportskih standarda. Zato ja smatram da je on veliki igrac. Najnepredvidljiviji fudbaler koji je igrao u zadnjih deset godina u Partizanu. Radijus kretanja mimo svih postavki poznatih fudbalskoj igri i struci. Gradja dostojna pobednika beogradskog maratona. Momak koji svakim svojim potezom uveseljava turobnu svakodnevnicu domaceg fudbala. I hvala mu na tome!

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Ако ћемо да се држимо правила као пијан плота онда ни Евандро ни Клео нису странци. Дао им Ивица пасоше тако да су они Срби а Марин, Борјан и Дегенек странци.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice iskakanja iz svih fudbalskih standarda i uzimanja tog kriterijuma, Zvezda je imala igraca u rangu Sadika, mozda i veceg. To je Omega Roberts. Ono sto je on uradio na utakmici protiv Cukarickog je fudbalska poezija. U rangu Maradoninog gola Englezima i Van Bastenovog voleja iz ćoška. To su lucidni intervali koji su svojstveni genijalcima. Steta sto u Zvezdi nije bilo pameti da ga sacuvaju i daju mu dozivotni ugovor. Ne bi se Mbape , Son i ostali onako setali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...