Jump to content

Kafana u padoku


Hertzog

Recommended Posts

Posle jedno tri sata posla uspeo sam skenirati SAT-ov specijal 70 Godina F1. Na mestima gde su bile reklame stavio sam onu sliku s crnom pozadinom i natpisom Reklama. To sam uradio zbog opcije u PDF čitaču kada čitaš s dve stranice istovremeno (kao knjigu). Uploadao sam na Google Drive a poslao sam za sada Askariju, Hercu i Dovnforsu jer vidim da su se zainteresovali. Naravo ostali samo šaljite poruku. Kad primetim odma šaljem link.

 

Ako vam ne odgovara Google Drive mogu i na MEGA direkt link do PDFa.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zenljotres bio, epicentar kod Petrinje u hrvatskoj, al nama je to relativno blizu. Juce bio jedan oko 4 po rijteru, a danas drugi od 6,3 i momacki je ljuljalo. Petrinja je sva skrsen i ima poginulih. Ovde u Banja Luci poprilicno treslo, sitna su ostecenja, ali onaj zemljotres iz 1969 kada je banjaluka skrsena, je bio slabiji od ovog pa je nastala panika i haos. 
 

Meni na balkonu pukla fasada (nadam se da je samo fasada), jer se dodiruju bas na mom stanu dve lamele zgrada pa ima taj prostor izmedju njih. Verovatno od ljuljanja balkon udario u drugu zgradu. 
 

u sustini nista, al ta petrinja u hrvatskoj bas najebala, za sada 12 poginulih i sve skrseno al jos izvlace ljude iz rusevina. 
 

ja nisam oswtio jaci zemljotres u zivotu, bukvalno smo odakakali od zemlje. Ruzan osecaj

p.s. evo dok pise jos jedan, pise 3.9 po rihteru kor siska. Bice ovoga jos. Proletos je zagreb skrsen, ocigledno se ova nasa ploca pomera, tako da...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...