Jump to content

Kafana u padoku


Hertzog

Recommended Posts

Društvo, želim vam svima srećnu Novu Godinu i Božić! 

Da ste mi svi vi i svi vaši, srećni, zdravi i veseli i da vam se ostvare sve željebi da vam predstojeća godina bude bolja od prethodne.

Što se trkanja tiče, neka i ova godina bude zanimljiva kao i prethodna, ja ću biti zadovoljan. Samo ne moraju toliko da iskušavaju sreću ni na 4, ni na dva točka.

 

f034bc699dca14fb38eb1d0d8cb1f9b8.jpg

b5750313-f11c-491a-8c4b-3c2afb844a4b-IMG_9007.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U slobodno vreme modam F1 Challenge igricu, u velikom sam procesu prepravljanja RMT 2020 moda u naravno 2021. Alpin je nedavno predstavio A521 livreje koje je omaž A500 stim da će crna postati tamno plava kad počne sezona. Ovo je trenutni proces kreiranja livreje (3d model nije isti kao A521)

 

ecFcHB6.png

 

Aston Martin je sledeća novo/stara ekipa. Šemu za livreje su slučajno otkrili kada su uz RoKit lansirali virtuelni F3 tim (naravno sve s sponzorima lige), to sam pokušao implementirati na F1 bolidu, ovo je tek 30% odrađenog posla:

 

DdJvLmo.png

 

A ovo je spomenuti F3 tim:

 

AMR%20esports%204.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Snimace se film o Schumacheru i u njemu ce osim o karijeri biti prilazane slike nakon nesrece, pa bi valjda uskoro trebali saznati kakvo je zdravstveno stanje Mihaela. 
 
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2250395
Film je već gotov, čeka se na premijeru, mislim da sam već to postovao tu negde.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hertzog said:

Koliko je graviran 😄

 

De malo detalja, sta je ispod haube?

 

 

Graviran je vrlo 😁

 

1,6 Puretech (benzin), 133 kW, osmobrzinski automat. 

 

Jutros sam ga uzeo, prešao sam 120 km i sad ću još 120 kad krenem kući, ja sam prezadovoljan, bolji auto nisam imao. Jeste manji nego stari 508, ali meni jako odgovara liftback karoserija, a na kraju krajeva, 90% vožnje sam u autu sam. Ako ode dete u Čemeriku, samo za gospoDŽu i mene idealno, kad budemo pošli na skijanje, što se neće desiti ove godine, ionako ide najveći Thule box na krov od 700l.

 

Malo sam ga danas gazio, u standard modu na full izvlači na 170 u četvrtoj brzini, u sport modu još malo više. Sa ovim autom možeš definitivno da se vadiš iz problema na gas a ne na kočnicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Je li i kod nas u kafani zabranjeno okupljanje u vreme pandemije? 
 

imam jedno pitanje, hocu na Kodi da instaliram neki repo kojo ima sky sport kanale tj sky sport f1 da mogu gledati, ostalo me ne interesuje. 
 

dakle pitanje je sledece, da li sky ima zaseban program samo za F1 ili je to u sklopu nekog regularog sky kanala. 
 

a jos bolje ako neko zna repo za sky f1 kanal moze mi poslati u privatnoj poruci da to instaliram. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Imas na Kodiju Sky F1. Ali imaj u vidu da instaliras verziju 18.9 i stariju jer na 19-ici nece raditi taj ExYu addon (bar trenutno). Onda u podesavanjima iskljucis autoupdate i ne brines. Kvalitet slike je solidan (nije kao eon), ponekad zabaguje, a ponekad se i dogodi da pise Sky F1, ali ide nesto drugo.[emoji16] Ali uzivanje je slusati njihove komentatore (medju njima i Brundle) i kako pokrivaju trke.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...