Jump to content

Kafana u padoku


Hertzog

Recommended Posts

Tako nekako, repetitivnost donosi stabilnost u vožnji. Ali treba imati snage za izdržati tih 29km, Tu se uključuje moj endurance mod XD

 

Radoje, posao me potpuno konsumirao. I psihički i fizički, a u poslednje vreme pogotovo. Ova izolacija mi je lek. Mada iako nisam radio na mojoj liniji 2 nedelje od zatvaranja (kasnije sam radio samo 4 dana na Mercedesu) sada dobijam poruke da se spremim za sredu jer otvara Volvo. A ja radnik Jaguara, niđe veze. Umesto plaćenog odsustva Aptiv me šalje žednog pored vode i ne da mi plaćena odsustva.

 

Da skratim: prolazim kroz gadni period. Ne volim diskutirati kada sam pun negativne energije a možda ste primetili u poslednje vreme kako nisam sav svoj i ulazim ko bezglava kokoš u neke diskusije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

 

NASCAR has indefinitely suspended Cup Series driver Kyle Larson for the racial slur he used Sunday night during an iRacing event, and has ordered the Chip Ganassi Racing driver to attend sensitivity training.

 

Larson dropped the N-word on his radio during an iRacing session. It was broadcast live on Twitch, and heard by fellow drivers and Twitch users.

 

In a statement from Chip Ganassi Racing, the organization said Larson is suspended without pay.

 

Larson was issued the same penalty as that received by NASCAR Xfinity Series driver Jeremy Clements in 2013. Clements used a racial slur while in the company of a reporter at Daytona International Speedway, although it was not during a formal interview or recorded. Clements was ultimately benched for two races while he completed sensitivity training.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pre koji dan ažuriram zvuk  Tojotinog TS040 u F1 Challenge igrici uz TS050 onboard materijal s Jutuba i posle prvog testa uplašio sam se i bolele su me uši! Nakon pola sata testa, uši su mi radile na 60% jedno 10 minuta. Jednostavno brutalno! U ovih 13 godina kako vozim simulacije nikada mi se to nije desilo. I onda se setim, šta ako F1 bolid iz 2019 dobije zvuk TS050. Baš divna ideja, no nakon testa jednostavno sam ostao bez teksta. Evo kako to izgleda (glasno u 3.14čke majkine):

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pre koji dan ažuriram zvuk  Tojotinog TS040 u F1 Challenge igrici uz TS050 onboard materijal s Jutuba i posle prvog testa uplašio sam se i bolele su me uši! Nakon pola sata testa, uši su mi radile na 60% jedno 10 minuta. Jednostavno brutalno! U ovih 13 godina kako vozim simulacije nikada mi se to nije desilo. I onda se setim, šta ako F1 bolid iz 2019 dobije zvuk TS050. Baš divna ideja, no nakon testa jednostavno sam ostao bez teksta. Evo kako to izgleda (glasno u 3.14čke majkine):
 
 
Alene, sedeo sam 2005. na Mercedes Tribüne na Hockenheimu pod ovalnim pleKanim krovom, gde šaltaju V10 od Hairpina iz šeste u drugu, pa izlaze iz krivine. 14 dana sam koristio znakove za sporazumevanje. A to imam trenirane uši sa rock'n'roll bine i od raznih budala bubnjara sa pola metra razdaljine, izmedju ostalih i Ratko Ljubičić - Disciplina kičme..[emoji16][emoji16][emoji16]

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...