Jump to content

Kafana u padoku


Hertzog

Recommended Posts

Kod mene jos nema obavezne zabrane kretanja. Ali uglavnom samo marketi rade. Koliko vidim, postuje se.

 

Ne zelim da pisem o ovome, posto kao neko ko radi sa brojkama, mnogo stvari se ne slaze. Tako da je bolje cutati. 

 

Samo se nadam da cemo svi imati posao i od cega da zivimo. Da ne bude kao Ciga kad je ucio konja da gladuje. Taman ga naucio, konj lipsao od gladi. 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene jos nema obavezne zabrane kretanja. Ali uglavnom samo marketi rade. Koliko vidim, postuje se.
 
Ne zelim da pisem o ovome, posto kao neko ko radi sa brojkama, mnogo stvari se ne slaze. Tako da je bolje cutati. 
 
Samo se nadam da cemo svi imati posao i od cega da zivimo. Da ne bude kao Ciga kad je ucio konja da gladuje. Taman ga naucio, konj lipsao od gladi. 
Kod tebe je gde?

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemacka. Doduse, update od pre 2 sata. Zabranjeni sastanci vise od dvoje ljudi (osim ako nisu iz istog domacinstva). 

 

Ovo vazi na nivou drzave. Neke savezne pokrajne (eg Bavarska) imaju zabranu kretanja. 

Edited by Dzoni_m
Link to comment
Share on other sites

Nemacka. Doduse, update od pre 2 sata. Zabranjeni sastanci vise od dvoje ljudi (osim ako nisu iz istog domacinstva). 
 
Ovo vazi na nivou drzave. Neke savezne pokrajne (eg Bavarska) imaju zabranu kretanja. 
Za Bayern znam, spremamo veliki posao za BMW online. Juče izašle mašine na teren. Šaljemo im slike i videa[emoji846]

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zvanicna Indikar "trka" sa aktuelnim vozacima i timovima (fale 2-3) i ponekim dodatkom (Vikens), komentarise zvanicni NBC komentatorski tim Li Difi, Pol Trejsi, Taunsend Bel:

 

 

Krece u 4 po lokalnom vremenu (za neka tri sata od sada).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim ljudi prsavaju od izolacije, pa reko i da se ja pridružim XD

 

Šta je moj plan, dizajnirati stazu u obliku Covid19 virusa. To izgleda lako, šta to je kružna staza s par bodlji, šikana i to je to. No to je prelaka misija i premalo vremena uzima. Izolacija je, treba to maksimalno odužiti. I tako moj plan o normalnoj Gp stazi dužine normalnih 7km propadne.

 

Druga zamisao, napraviti malo dužu stazu s sve bodljama, omotačem i RNK unutar virusa. Nešto poput ovoga▼

1280px-3D_medical_animation_coronavirus_

 

RNK nije zatvorena spirala, super, mislim se. Omotač je odvojen, naravno a bodlje ga okružuju. Dakle što ja nebi napravio baš tačnu kopiju virusa, no to znači stazu s 200 krivina i više. Prodano, oduzeće vreme a izolacija će se lakše prebroditi. I tako ja uzmem program, uključim mazohistu u meni i krenem. Spojim omotač s bodljama, bodlje se nastave na RNK a ovaj se nastavi na omotač i jupi imam zatvorenu stazu. No postoji problem, staza je na kraju bila dugačka 29km! Hebenih dvadesetidevet! Evo kako izgleda čudovište▼

 

wjMMp12.png

 

Prvi krug na mom F1c testnom centru je bio 14 minuta dugačak i otpala mi ruka. No ipak uspeo sam snimiti krug kasnije.

 

ovo je mod od CMT grupe, ali napravio sam fiziku bolida i zvuk motora

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...