Jump to content

ATP Finals 2019.


zoe Bg

Recommended Posts

Za sada je ko prati tenis i ko nije pristrasan najbolji Rafael Nadal,pa onda Djokovic a Rodzer je treci,mozda se nesto promjeni u narednom periodu u korist Djokovica ali jedno je sigurno da ce po kvalitetu tenisa treci ostati Rodzer,mislim da to i on zna.Sad postoje druge stvari sto idu na ruku Federera,da je utico na popularnost tenisa,da je postao njegovo zastitno lice,da je najomiljeniji teniser,da igra najatraktivniji tenis i jos mnogo toga ali svi znamo koji gledamo da sto se tice igre i kvaliteta tenisa ipak kaska za dvojicom najvecih.Znam da ce se pojaviti njegovi obozavatelji sa subjektivnim misljenjima, i nekim brojevima ali stvarnost je tesko promjeniti.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Boxy said:

 

Svajcarska je nebitna za ovu pricu, kad odem na njihov sajt, oni ostave oko 30tak komentara na vest na koji nasi ljudi ostave oko 300-400. A da ne pricam da nasi "novinari"  smisljaju naslove tako da Federer ispadne najgori, samo da bi skupili klikove...

 

 

 

Jos gore stvari pisu o Novaku a razlika je i sto Fekija zabole sta pishu nasi novinari o njemu a ovaj nas jos i zna sta nasi umeju da pishu o njemu. To sto nasi novinari skupljaju klikove sa ponekad losim naslovima o Fekiju nervira samo srpske fedfanove ali isto tako engleski novinari mnogo vise nerviraju Novakove fanove sa njihovim naslovima i tekstovima, pa se mi nerviramo, pa sta - to je savremeno informisanje preko gugla - gluposti kojima ne treba dozvoliti da te nerviraju

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ciao said:

Jos gore stvari pisu o Novaku a razlika je i sto Fekija zabole sta pishu nasi novinari o njemu a ovaj nas jos i zna sta nasi umeju da pishu o njemu. To sto nasi novinari skupljaju klikove sa ponekad losim naslovima o Fekiju nervira samo srpske fedfanove ali isto tako engleski novinari mnogo vise nerviraju Novakove fanove sa njihovim naslovima i tekstovima, pa se mi nerviramo, pa sta - to je savremeno informisanje preko gugla - gluposti kojima ne treba dozvoliti da te nerviraju

 

Kakve  gore stvari pisu o Djokovicu?

Kad osvaja onda je najveci ikad, a kad gubi, onda je u nasem mentalitetu da se pljuje, a posto ne moze da se pljuje Sv.Nole onda se udara Jetza, jer je logicno da je zena kriva.

 

Fed se pljuje od 2006., od tada je drzavni neprijatelj no.1

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2019 at 4:02 PM, Boxy said:

 

Kakve  gore stvari pisu o Djokovicu?

Kad osvaja onda je najveci ikad, a kad gubi, onda je u nasem mentalitetu da se pljuje, a posto ne moze da se pljuje Sv.Nole onda se udara Jetza, jer je logicno da je zena kriva.

 

Fed se pljuje od 2006., od tada je drzavni neprijatelj no.1

Sto se finala tice, iznenadio me Cicpias...tipovao sam na Tima.

 A ovo za pisanje....ako ti tabloidni naslovi vijesti (i uopste poprilican broj govana koje se prodaju pod novine) smatras kao nekakav reper razmisljanja vecine normalnih ljudi...imas mnogo veci problem od pljuvanja po Fedu.  Kanda se zaboravilo sta su ti isti “nasi mediji” a i upokojeni forum b92 pisali o Djokovicu...porezi, kosovo, tata i stric govna, sverceri, lopovi i sta  sve ne, Jelena, sektas Imaz i tako to...ima nas koji bolje pamtimo. Sustina, naravno da je bilo govnjivih naslova (i nisu samo srpski mediji pisali, ne zaboravimo toaletoide iz UK) koji najcesce nisu imali veze s tekstom (cesto i pamecu) ali niko nikad nije blatio njegovu porodicu, Fedovu. A to Novaku jesu radili. Pa i po sportskom forumu b92 koji je ipak odavao utisak neke ozbiljnosti.
A to sto se “komentatorima clanaka” napne govno u guzici (a misle da je hrabrost) pa mlate...drugi par opanaka. 
Ipak, poznavaoci i ljubitelji ove igre zvane tenis su rijetko potpadali pod uticaj tih zvrljotina i uzivali su u predstavama Big3 posebno...bez obzira ciji navijaci bili.  

Super je sto si Fedov navijac (ja nikad nisam bio ali imam izuzetan respekt prema njemu sto nikad krio nisam) ali gledas stvari samo kroz Fedove naocale da tako kazem. 
A njega a i svakog razmisljajuceg stvora zaboli cosak sta neki priuceni “novinar” zvrlja....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...