Jump to content

ATP Finals 2019.


zoe Bg

Recommended Posts

49 minutes ago, wrach said:

Federer klasicno zalutao.

Ranije je mogao da uzme nesto kad nema Rafe i Novaka sad ni to... @Darth Steva mislim da je to to od GOATa

 

a gde su bili Djokovic i Nadal?  nisu igrali na ovom turniru?

ja kao da sam ih videla, ali mozda mi se ucinilo :smiley33:

 

 

A sto se tice meca, original sa AOa, ne moze da iskoristi 53646236 bp, a sa druge strane desi mu se jedan ocajan gem i to je to. Jeste sad vratio jedan brejk, ali sta vredi kad je odmah sve unistio u sledecem gemu...FH se nije danas pojavio i to je bilo presudno

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrach said:

Federer klasicno zalutao.

Ranije je mogao da uzme nesto kad nema Rafe i Novaka sad ni to... @Darth Steva mislim da je to to od GOATa


Ako pricas o Rogeru, to je samoprozvani goat a zna se ko je pravi GOAT 💁🏻‍♂️
ofc, moracemo da sacekamo jos 2-3 godine da to bude i zvanicno... cisto da mogu i McL i Boxy da to prevale preko usta 😊

Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2019 at 10:36 PM, wrecktangle said:

Rezime, Fed u nekim momentima bolji od vlastitog  “prajma”...a lakse ce s Rafom nego s ovim mladjanim...

Da se samokvotujem....defintivno je smjena na djelu...uzece Rafa a i vjerovatno Novak jos ponestro jako ali treba se navikavati na ove mladje..:tako nekako i treba

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Had some good spells, but the spells where things were not working well, they were pretty bad, you know. At this level, you just can’t have it happen, so that was pretty disappointing today.

‘I was actually doing that part okay, I thought, for the first whatever, 10 games, but then again, you know, to be broken 2-Love in the second set with I think no first serves made and stuff like that, and then when you do have the chance to finally get into the lead in the second set, you know, to throw it away again however I did it, it was just frustrating. ‘But again, I look across the net, and I thought that he played really well. He took the ball early. I know he does that. I thought I returned actually pretty good on the first serve. Second serve of breakpoints and stuff, I guess there were better moments, but for the most part I wasn’t quite getting into the rallies the way I wanted to. ‘Well, I think I have to credit him for pushing me to not playing at the level I was hoping to today.’

‘He’s tough as nails. I’m frustrated I didn’t play better... he was better than me today. It’s the year end, it’s over now, I can’t make it better. I tried everything I could, to be honest.’

 

 

vise puta ga je pohvalio, rekao da je bio bolji od njega, ali ne, Fed je salty  :classic_rolleyes:

 

posto imam neku informaciju da ne planira jos 2-3 godine u penziju, ekstremno mi je drago sto ce i dalje da nervira 90% ovog foruma, a i nase "novinare"

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

 

vise puta ga je pohvalio, rekao da je bio bolji od njega, ali ne, Fed je salty  :classic_rolleyes:

 

posto imam neku informaciju da ne planira jos 2-3 godine u penziju, ekstremno mi je drago sto ce i dalje da nervira 90% ovog foruma, a i nase "novinare"

na svakoj temi po insajder. Lepo. Šta kaže Fed, gde će na odmor?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Boxy said:

 

vise puta ga je pohvalio, rekao da je bio bolji od njega, ali ne, Fed je salty  :classic_rolleyes:

 

posto imam neku informaciju da ne planira jos 2-3 godine u penziju, ekstremno mi je drago sto ce i dalje da nervira 90% ovog foruma, a i nase "novinare"

 

Nece ako Novak pre toga ode u penziju.

 

Zaboravice da tenis postoji kao sport, po starom srpskom obicaju 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gluposti, tenis ce i posle Novaka biti dosta pracen u Srbiji, naravno ne u ovolikoj meri. On ga je i popularizovao i ostavio neizbrisiv trag u ovoj zemlji... 

 

I zasto to "po starom srpskom obicaju"? Mislis da ce ljudi recimo u Svajcarskoj i dalje intenzivno da prate tenis, nakon sto se povuce? Da ih zanima sta rade Medvedev ili Cicipas? 

Previse generalizacije. 

Link to comment
Share on other sites

Pratice se tenis u onolikoj mjeri koliko i prije Novaka...isto ce biti i u Svajcarskoj kao prije Feda. Tako da je generalizacija glupost. Pa jesi li ti pratila tenis prije Feda? Ja ga pratm od 83-84....npr...sa manje ili vise intenziteta a ima jos mnogo ljudi koji prate dugo. 

Btw, Tim uzima finale.

Edited by wrecktangle
Link to comment
Share on other sites

Pa jesam, pratila sam tenis i pre njega, imala omiljenog tensiera, ali ja volim tenis, 90% ljudi koji sasd prate tenis prate ga samo zbog Djokovica. A od tih 90%, ako 10% nastavi da prati bice dobro, a i to ce se desiti samo ako budemo imali nekog dobrog tenisera, u top 10.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Pa jesam, pratila sam tenis i pre njega, imala omiljenog tensiera, ali ja volim tenis, 90% ljudi koji sasd prate tenis prate ga samo zbog Djokovica. A od tih 90%, ako 10% nastavi da prati bice dobro, a i to ce se desiti samo ako budemo imali nekog dobrog tenisera, u top 10.

Kontam...nego mislis da ce u Svici biti drugacije?  Nece...normalno je to. Vratice se to na neku mjeru koja je bila i prije njega. I ne saml u Srbiji nego u svakoj zemlji gdje je pojava izuzetnog tenisera recimo rjetkost...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wrecktangle said:

Kontam...nego mislis da ce u Svici biti drugacije?  Nece...normalno je to. Vratice se to na neku mjeru koja je bila i prije njega. I ne saml u Srbiji nego u svakoj zemlji gdje je pojava izuzetnog tenisera recimo rjetkost...

 

Svajcarska je nebitna za ovu pricu, kad odem na njihov sajt, oni ostave oko 30tak komentara na vest na koji nasi ljudi ostave oko 300-400. A da ne pricam da nasi "novinari"  smisljaju naslove tako da Federer ispadne najgori, samo da bi skupili klikove...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tenis ce se sigurno manje pratiti , osim u Fra, Aus, Uk, Spa, eventualno Usa mislim da ne postoji zemlja gde je interesovanje za tenis veliko, logicno je da ako neka zemlja ima uspeha u necemu automatski je to vise medijski ispraceno i ljudi se zainteresuju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth Steva said:


Ako pricas o Rogeru, to je samoprozvani goat a zna se ko je pravi GOAT 💁🏻‍♂️
ofc, moracemo da sacekamo jos 2-3 godine da to bude i zvanicno... cisto da mogu i McL i Boxy da to prevale preko usta 😊

taman, bice Roger tu jos 2-3 godine a valja imati WO na GS 🙂 Rafa na RG, Nole na ostalim

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...