Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Zeznuta mu je konkurencija jer i Belineli, Kordinije i Lundberg igraju dosta dobre sezone te je njegova uloga od 13 minuta sasvim realna i tako neku ulogu bi mogao da ima i kod nas (svakako je bolji Giedraitis pa i Hanga za tu ulogu bek ap na sf od 15ak minuta).

 

Ima odlicne procente i za 2 i za 3 za razliku nego kod nas u poslednjoj sezoni jer nema toliku minutazu i potrosnju, ne mora da kreira za sebe itd. 

 

Hipoteticki gledano neki Kalina ili Odzelej na 3 po 27min prosecno po mecu i ne bi bilo tako strasno da Dobric pokriva bek ap poziciju na 3 pod uslovom da imas izbalansiranu drugu petorku sa defanzivom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Miroslav Raduljica, the player of Maroussi, spoke to Sportal about various topics, including his time at Crvena Zvezda.

The former Serbian national team player is enjoying a good season with Maroussi, at least on an individual level. He believes he can still be useful to EuroLeague teams, but only if someone calls him.

 

“Perhaps people forget that basketball is also a strange business. Last season at Crvena Zvezda, I showed that I can play, and they showed a difference compared to the previous year. I would say again that last year they didn’t take any risks.

I could have a role in the EuroLeague. It would be difficult to play 30 minutes at this level, but I could have a role if someone were open-minded enough to give me a chance,” Miroslav Raduljica began.

Haha

Eto njega na leto 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/iz-patika-u-menadzere-nejt-volters-zamisljam-svet-u-kojem-sam-karijeru-zavrsio-u-zvezdi/478580/komentari

Jedan od mojih miljenika. Momak koji se trudio da se od ostalih izdvaja samo po košarkaškom kvalitetu. Nije jedan od boljih stranaca koji su igrali u našem klubu ali je sigurno jedan od momaka koji služe kao primer mladima, vaspitan i kulturan koji treba svim mladim košarkašima da bude uzor. 

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/iz-patika-u-menadzere-nejt-volters-zamisljam-svet-u-kojem-sam-karijeru-zavrsio-u-zvezdi/478580/komentari

Jedan od mojih miljenika. Momak koji se trudio da se od ostalih izdvaja samo po košarkaškom kvalitetu. Nije jedan od boljih stranaca koji su igrali u našem klubu ali je sigurno jedan od momaka koji služe kao primer mladima, vaspitan i kulturan koji treba svim mladim košarkašima da bude uzor. 

Bas vredi procitati,miran stalozen momak,pravi plejmejker

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

https://www.telegraf.rs/sport/evroliga-kosarka/veciti/3868366-sine-gde-su-cigani-lesorova-zena-snimkom-zapalila-mreze-i-isprozivala-delije
 

Ovo je bas bolesno sta radi ova porodica. Debilcinu Lesora niko nije fermao ni dva posto kada je presao u KKP, sam je navukao gnev Zvezdasa na sebe svojim ponasanjem i izgleda ne namerava da se zaustavi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, СтелаРоса said:

https://www.telegraf.rs/sport/evroliga-kosarka/veciti/3868366-sine-gde-su-cigani-lesorova-zena-snimkom-zapalila-mreze-i-isprozivala-delije
 

Ovo je bas bolesno sta radi ova porodica. Debilcinu Lesora niko nije fermao ni dva posto kada je presao u KKP, sam je navukao gnev Zvezdasa na sebe svojim ponasanjem i izgleda ne namerava da se zaustavi.

Bila bi fora da je pokazao na Lesora

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, božija noga said:

Vrlo zanimljivi likovi. Ali kad se setim autobusa i dobrodošlice Big Sofu 🤣🤣🤣

 

 

 

Mozda je recency bias, ali meni je Shabazz bez premca. Za neke igrace iznad mi je malo i glupo sto su stavljeni na listu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...