Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Iskreno, meni je Bobi postao ozbiljan cirkuzant i maltene svaki klip s njim mi je transfer blama.

Mogao je da bude mvp EL i to vise od jednog puta. Imao je ozbiljne ponude, mislim od Efesa pre svega.

 

Al odabrao je cirkus i sporadicno igranje, i uziva u tome. To je i najbitnije, prosto je to njegov izbor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Fake news, samo ne kontam što na temi KKCZ- bivsi igraci i treneri :classic_biggrin:

 

Aaa mislio sam na kafanu, imao sam par tabs otvorenih, i u pogrešan odradim c&p links.. Na telefonu, pa se ne snalazim 😁

 

Ali, nije da ne odgovara i ovoj temi, ima korelacije 🙈

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

S obzirom da Olimpijakos (barem prvi tim) nema drugih obaveza sem EL nije bila neocekivana selidba Dzenkinsa posto verovatno nije u planovima Atinjana za sezonu 21/22.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

U majstorici Valensija - Baskonija Kalina allround partija u njegovom stilu, posebno kad se lomi i skandiranje sa tribina MVP… Sa druge strane Kolom naravno kao pao s Marsa, izgubio jednu od bitnijih lopti prilikom izvodjenja/prevodjena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1125573781_0:129:1066:697_705x375_80_0_0

 

Quote

„Trenutno će se to svoditi na FMP, ne mogu da kažem koja će to funkcija tačno da bude, ali želim da pomognem klubu da napreduje. I da vratimo klub na ono što je on nekad i predstavljao. To je klub koji traje 30 godina, ove godine je bio jubilej, malo se nešto izgubilo ono što je FMP godinama unazad stvarao, a to je afirmacija i „proizvodnja“ kako igrača tako i trenera. Tako da ćemo pokušati svi zajedno da to vratimo onako kako kako je to nekada bilo“, naveo je novopečeni košarkaški „penzioner“.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa ako je funkcioner KKCZ jedan Kešelj, ne znam što ne bi mogao Fića. Možda za to stvarno ima talenta za razliku od igranja košarke na nivou evrolige.

A i to sto kazes. 

 

Doduse, Keselj valjda ima te neke organizacione sposobnosti, ima valjda neki lokal ili teretanu. 

FC3 za sada ima samo pedigre. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...