Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[qoute] Uz dresove Nikole Milutinova i Vanje Marinkovića na zidu iza vas je i uramljen i onaj s prezimenom Mitrović. Kakav odnos imate sa Lukom?
“Kada pričamo o Luki, trudim se da budem objektivan, ali on mi je kao mlađi brat. Nikola (Milutinov) i on su mi bili prva dva klijenta. Luka je imao tu nesreću s povredama koja je značajno uticala na njegovu karijeru. Pred onu prvu povredu u Novom Mestu imali smo situaciju da je Barselona htela da ga potpiše. Nudili su petogodišnji ugovor i to na utakmici odigranoj u Barseloni. Imao je nesreću da se dve nedelje posle toga povredi, a posle toga se dogodila i druga povreda“, kaže nam Jelić  [/quote] 

 

Ceo intervju 

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/intervju-marko-jelic-o-rastanku-tomica-i-zvezde-kako-je-luki-izmakla-barselona-i-zbog-cega-je-milutinov-tu-gde-jeste/343855

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

I pretpostavio sam da si na to mislio, ne vidim zašto džiber, u duhu nadigravanja, ništa strašno nije uradio. 

Baci pogled ponovo, kakvo crno u duhu nadigravanaja. Prvo je prilikom zakucavanja desnom nogom sutnuo i odgurnuo igraca koji je vec padao, a onda dotrcao 5m da bi se nesto dziberisao nad igracem koji je vec na zemlji sto samo po sebi je bezveze. Na kraju ga i preskocio. Dziberski po meni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...