Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

10 minutes ago, Pavaroti said:

kad on ode u Barsu i dobio najskuplju igracku u istoriji EL.

 

sve zasluženo, da ne kažem zaradjeno.

Otišao je u polu raspalu Barsu s kojom je osvojio EL (prva titula Barse), s kojom je trebao samo da izgura sezonu do kraja...  što bi se reklo da statira u kukuruzu. On je od grupe gradjana u plavo bordo dresovima na pruge napravio TIM koji je ravnopravno igrao finale ACB lige i krljao se do samog kraja sa Realom, maltene na jednu loptu se igralo finale...

 

10 minutes ago, Pavaroti said:

Malo domacih igraca i trenera hoce da radi sa Covicem

 

što li no?

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stondisha said:

 

sve zasluženo, da ne kažem zaradjeno.

Otišao je u polu raspalu Barsu s kojom je osvojio EL (prva titula Barse), s kojom je trebao samo da izgura sezonu do kraja...  što bi se reklo da statira u kukuruzu. On je od grupe gradjana u plavo bordo dresovima na pruge napravio TIM koji je ravnopravno igrao finale ACB lige i krljao se do samog kraja sa Realom, maltene na jednu loptu se igralo finale...



:whistling:

Pa i ne bas. Prve sezone jeste uzeo kup, ali posle toga mrka kapa. Ispao od Baskonije i jedva prosao Andoru. U EL nikakav pomak. Sledece sezone je imoa dosta bolji tim, ali ispao u 1/4 i imao je poprilicno lak zreb do toga rvanja sa Realom. Cetvrtfinale Huventud, polufinale Zaragoza i u finalu 3-1 od Reala. Jeste pomak bio u EL, ali nije unovcen. Nista speijalno ne vidim u igri Barcelone. Po meni je greska Kari, posto je ovo tim za titule, ako ih ne uzme to je neuspeh. Opet i ako se to desi, niko nece moci nista reci Kariju, a njega ce da boli uvo. Trebali su vratiti Xavi Paskvala.

 

Svakako ima znanje da radi u Barsi i sad, ali nista epohalno nije uradio. Ne moze za Barselonu biti najveci uspeh u dve godine 1/4 EL,  bez obzira na rezultate u sezoni pre.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pavaroti said:

Pa i ne bas. Prve sezone jeste uzeo kup, ali posle toga mrka kapa. Ispao od Baskonije i jedva prosao Andoru. U EL nikakav pomak. Sledece sezone je imoa dosta bolji tim, ali ispao u 1/4 i imao je poprilicno lak zreb do toga rvanja sa Realom. Cetvrtfinale Huventud, polufinale Zaragoza i u finalu 3-1 od Reala. Jeste pomak bio u EL, ali nije unovcen. Nista speijalno ne vidim u igri Barcelone. Po meni je greska Kari, posto je ovo tim za titule, ako ih ne uzme to je neuspeh. Opet i ako se to desi, niko nece moci nista reci Kariju, a njega ce da boli uvo. Trebali su vratiti Xavi Paskvala.

 

moraš da gledaš kontekst, a ne sve linearno crno belo. 

Barsa promenila trenera,  barsa ništa nije osvojila trener katastrofa, daj novog trenera ovaj nije uradio ništa.

Moraš da gledaš kako je Barsa izgledala kod prošlog trenera kad je istom uručivan otkaz, pa da li je tim napredovao za tih godinu i po dana, pa kako se Pešić nosio sa minusnim Navarom i ostalim Marselinjima Uertasima koji su u KK Barselona poslednjih 1000 godina i tu su stekli status ikona kluba...  Barselona je imala duboke sistemske probleme u svojoj igri i u svom sastavu i tu je jedan onako HARD reset samo pomagao, a to je podrazumevalo rastanak na nadasve ružan način sa legendom Navarom.  Kari je to sasviim prstojno ishendlovao i hendluje još uvek  i za svoj vrlo dobar posao, pogotovo za šorku sa Realom (koju je izgubio 3-1) uprava KK Barselona ga je "prepoznala" i ponudila mu novi  ugovor  i budžet.  Sve zasluženo i to krvavo zasluženo, a pogotovo što je čovek jedan odd najuspešnijih trenera FC Barcelona ikad.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Stondisha said:

 

moraš da gledaš kontekst, a ne sve linearno crno belo. 

Barsa promenila trenera,  barsa ništa nije osvojila trener katastrofa, daj novog trenera ovaj nije uradio ništa.

Moraš da gledaš kako je Barsa izgledala kod prošlog trenera kad je istom uručivan otkaz, pa da li je tim napredovao za tih godinu i po dana, pa kako se Pešić nosio sa minusnim Navarom i ostalim Marselinjima Uertasima koji su u KK Barselona poslednjih 1000 godina i tu su stekli status ikona kluba...  Barselona je imala duboke sistemske probleme u svojoj igri i u svom sastavu i tu je jedan onako HARD reset samo pomagao, a to je podrazumevalo rastanak na nadasve ružan način sa legendom Navarom.  Kari je to sasviim prstojno ishendlovao i hendluje još uvek  i za svoj vrlo dobar posao, pogotovo za šorku sa Realom (koju je izgubio 3-1) uprava KK Barselona ga je "prepoznala" i ponudila mu novi  ugovor  i budžet.  Sve zasluženo i to krvavo zasluženo, a pogotovo što je čovek jedan odd najuspešnijih trenera FC Barcelona ikad.

Znam, samo kazem da se igra poboljsala, ali su se povecala i ulaganja. Kod njih su predsednicki izbori pa su se povecala ulaganja i borba oko trona. Pesic je odlican trener, ali ne vidim neku viziju kod njega sta moze sa ovim timom. Odradice on to, ali mislim da ne moze dodati nista speicjalno. Nema previse rizika i to razumem, ali on mi je vise bio za tranizicioni deo.  Mada videcemo, svakako su medju top favoritima, pa sedeo i ja na klupi.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, losmi17 said:

Apsolutno je nejasno kako taj sporac uspeva da dodje do tih statsa.

Umalo se nisam slogirao prosle godine od njegovih minijatura, posebno defanzivnih.

 

Ima nesto i do cedulje na klupi.

 

Simanic i Radanov mu bili na tribinama. 

Link to comment
Share on other sites

Omar Kuk (37) igrač kola u Endesi, u pobedi Gran Kanarije protiv Valensije: 24 poena (trojke 6-9), 8 asistencija, indeks 34.

 

Posle sedam kola prvi je asistent lige (7.0 apg), na to ima samo 1.3 izgubljene, a pritom je i četvrti kradljivac (1.9 spg).

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, losmi17 said:

Apsolutno je nejasno kako taj sporac uspeva da dodje do tih statsa.

Umalo se nisam slogirao prosle godine od njegovih minijatura, posebno defanzivnih.

 

Ali bukvalno.

Ja sam se tusirao posle njegovih nastupa u Zvezdi.Preznojavao sam se od nervoze...

Svaka cast na statsima ali sto dalje odavde 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, losmi17 said:

Apsolutno je nejasno kako taj sporac uspeva da dodje do tih statsa.

Umalo se nisam slogirao prosle godine od njegovih minijatura, posebno defanzivnih.

 

Napadački je i dalje klasičan NCAA centar, poludistanca, trojka, pod košem šta uradi...ali to daje rezultate i čovek ima nestvarne statse za sada. Prvi je skakač, drugi strelac i prvi po indexu u celoj VTB ligi :krstipd4: Plus igra u proseku 30+ minuta. 

 

Odbrana je i dalje težak kriminal i sa onim drvenim nogama će zauvek ostati takva. A ovi statsi će mu, ako ništa drugo, omogućiti da se najede leba od košarke, da ne mora da se cima sa aktovkom i od 9 do 5 na poslu :kece:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...