Jump to content

Premier League 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:

Ovi moraju da uzmu tituku, dzaba sve. Useri kakvih nema

Najbolja i najbolje vodjena ekipa u Pl, koja nazalost nece uzeti titulu.

Ima tu vise faktora, al nepravda je da Lpool ne osvoji naslov.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manoly said:

Najbolja i najbolje vodjena ekipa u Pl, koja nazalost nece uzeti titulu.

Ima tu vise faktora, al nepravda je da Lpool ne osvoji naslov.

Ima vise faktora, slazem se.

 

Nepostojeci penalu, ofsajdi koji se ne sviraju, poklon golovi od golmana ( nezapamceno ), autogolovi posle teskog raspada od igre.

 

Ajde City, dobij Lester i to je to. 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Manoly said:

Najbolja i najbolje vodjena ekipa u Pl, koja nazalost nece uzeti titulu.

Ima tu vise faktora, al nepravda je da Lpool ne osvoji naslov.

Nepravda nije bas dobar izbor reci. I City i Liverpool igraju fantasticnu sezonu, ono sto se kaze niko ne zasluzuje da izgubi, ali jbg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Del Piero said:

Nepravda nije bas dobar izbor reci. I City i Liverpool igraju fantasticnu sezonu, ono sto se kaze niko ne zasluzuje da izgubi, ali jbg. 

Moje vidjenje stvari, onako sa strane posmatrano.

Daleko od toga da je Gvardiola levak u bilo kom smislu, ali ono sto je Klop radio sa ovim timom Lpoola, shodno onom cime raspolaze i svojim taktickim zamislima, po meni je ono sto nosi elemente pobednika, sto se na posletku nece i desiti.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manoly said:

Moje vidjenje stvari, onako sa strane posmatrano.

Daleko od toga da je Gvardiola levak u bilo kom smislu, ali ono sto je Klop radio sa ovim timom Lpoola, shodno onom cime raspolaze i svojim taktickim zamislima, po meni je ono sto nosi elemente pobednika, sto se na posletku nece i desiti.

Mozda se nismo razumeli, rekao sam da nepravda nije mozda dobra rec jer me asocira na kradju, da je City ukrao ili da je Liverpoolu uzeto, ali ustvari obe ekipe igraju gotovo savrsene sezone.

Razumem te o cemu govoris, ozbiljan posao Kloppa, napravio je strasno kompaktnu i cvrstu ekipu, koja otprilike moze da igra bilo koji stil i u bilo kom tempu. Definitivno imaju sampionsku igru, ali eto, kako stvari stoje, na kraju ce ostati kratki na obe strane.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Mozda se nismo razumeli, rekao sam da nepravda nije mozda dobra rec jer me asocira na kradju, da je City ukrao ili da je Liverpoolu uzeto, ali ustvari obe ekipe igraju gotovo savrsene sezone.

Razumem te o cemu govoris, ozbiljan posao Kloppa, napravio je strasno kompaktnu i cvrstu ekipu, koja otprilike moze da igra bilo koji stil i u bilo kom tempu. Definitivno imaju sampionsku igru, ali eto, kako stvari stoje, na kraju ce ostati kratki na obe strane.

Jasno, nisam zeleo da pricam o kradji i slicnom, vec upravo o tome sto kazes.

Misljenja sam da je City raspolagao i ozbiljnijim rosterom po pozicijama, tu sam se osvrnuo na Klopov rad i to kako je postavio stvari (pisao si o tome).

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Del Piero said:

Mozda se nismo razumeli, rekao sam da nepravda nije mozda dobra rec jer me asocira na kradju, da je City ukrao ili da je Liverpoolu uzeto, ali ustvari obe ekipe igraju gotovo savrsene sezone.

Razumem te o cemu govoris, ozbiljan posao Kloppa, napravio je strasno kompaktnu i cvrstu ekipu, koja otprilike moze da igra bilo koji stil i u bilo kom tempu. Definitivno imaju sampionsku igru, ali eto, kako stvari stoje, na kraju ce ostati kratki na obe strane.

Naravno da nece na obe.

Link to comment
Share on other sites

Liverpul realno ove sezone da li slucajno ili namerno guraju sudije u rangu FK Fergusona. Ovo je nezampaceno u poslednjih pet sezona sasvim sigurno +10 bodova imaju minimum na necuvene greske sudija.

 

Sa druge strane, Klop ih zaista dobro vodi i ovaj tim je podigao na neverovatnu razinu, posto je objektivno daleko ispod Sitija po kvalitetu.

Link to comment
Share on other sites

Dobra tekma, and Shaq to the rescure, Klopp me konacno poslusao. Neka startuje i protiv Barse, previse je ranjenih i umornih, pa se i tu imaju neke sanse.

 

 City zakljucava PL, u ponedeljak ocekujem jednu bas rutinu protiv Lestera, posebno sto su nas savladali tamo. I onda da slavimo u Brajtonu u poslednjem kolu. Tesko cemo mi sad primati golove kad je tu spreman Vensan Kompani. It's Aguero time! 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam po cemu je to City ove sezone toliko kvalitetniji od Liverpoola.
Cisto pricanje napamet.
Najveci deo sezone je igrao bez pravog levog beka,  KDB mu je bio povredjen.

Gvardiola je uglavnom dovodio igrace za buducnost, i vec sad ima sadasnjost. Mogu svi da mu pljunu pod prozor, tu su i dalje razni porazi za koje je on najmanje kriv.
Joe Hart, neko ko ima najmanje razloga da brani Pepa je pre 10ak dana izjavio da City ima problema sa LS-om zato sto sami igraci i dalje ne veruju da su zreli da osvoje to. Ne postoje verovanje da igraju za klub koji ima pravo da se nada da ce da osvoji LS bez obzira na kvalitet.

Tek ce siluje ligu. Od Sterlinga je napravio full smislenog igraca. Ne smem da zamislim sta ce da uradi nakon sto Sane i Bernardo Silva provedu duze vreme pod njegovom palicom.
Jos ako Gundogan zadrzi cist zdravstveni karton.

Nije City igracki toliko mocan koliko se ovde to predstavlja.

Link to comment
Share on other sites

City stvarno ima jako dobru mladu okosnicu - Sterling, Sane, Bernardo, DeBrujne, Gundogan, Foden, Jesus... uz par iskusnjaka kao Aguero, David Silva (koji je sve nepotrebniji), Kompani (za cvrstinu kad je zdrav) i ove sezone jos jedno 1/4 gde smo ispali bas najtesnije moguce i titula u PL + Liga Kup koji je osvojen i FA = 3 trofeja + 1/4 LS + formiranje dobre igre i zdravog duha. Liverpul je veceras izvukao Djerdan iz govana, ali kako Siti da ne pobedi Lester ? Kuci imaju samo poraz od KristalPalasa i to je to, nijedna nereseno, sve pobede. Imace dodatni motiv za poraz od Lestera u gostima...  I onda jos Brajton. Stvarno tesko Lpool moze ista, iako ce se nadati do poslednjeg '

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...