Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, ZoltanWantsToDie said:

Nash'o sam devojku i ostavila me je. Imali smo nekoliko lipih momenata. A bio sam zagrejan za to da budem u vezi prvi put posle 2 godine.

To mi je bio prvi i jedini put da koristim Tinder. Nika' vise!!!

 

Ih, mekana duso

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Evo me braco u vozu, idem malo za VA posle 4 dana opasne bleje po celom BGu.

 

 Evoo vako

 

- neki pocetak decembra 2017, raskinuo sam 2 duge veze od 2m+1m i sa jos jednom bio na dan i zove me konobarica neke kafancuge blizu moje kuce, da dodjem u njemu smenu i da pijem. Rekao sam da nemam dinara, i dosao sa par pljuga. Tu bili njeni neki ortaci, msm svi su ono geaci najgori sa najnizeg sloja drustvene lestvice, jedva sklapaju kraj s krajem. Ostao sam 8h, njenu smenu, popio jedno 10+ piva, 7+ bambusa, 5+ vinjaka, 3 vodke  i fazon 3 vinjaka. U WCu kad sam otisao obeznandjen da pisam cujem kako ona prica sa njenim drugom "Pa ovaj mi je popio 3000, nije ovo moje jebote... Ali dobar je decko. Ja izlazim besan i kazem joj nakon sto je on otisao "Jesam ti rekao da nemam dinara, za tebe sam televizor u koloru po izgledu i pun sam para nego mi otac ne daje jer se drogiram i pijem, necu vise nikad da te vidim... Ona se izvinila i nudila mi cigare i jos jedno pivo. Prihvatio sam, otisao mrtav pijan kuci i zaboravio sam kod nje punjac zbog kog mi je majka vadila creva jer je bio njen. Trebali smo opet na pice, ali nismo se vise nikad videli. 93 godiste je

 

 - 30. decembar '17, LBJ-ev 33. rodjendan, likusa iz BG dolazi za Popucke kod sestre za Novu Godinu i ono smara me na vocapu 24/7, ako joj ne odgovorim na poruku u roku od sekunde nakon sto mi stigne ona ludi... Trebalo je da sacekam na stanici 29. decembra uvece, ali sam izabrao da odem kod druga koji je dobio vikend iz ozbiljne ludnice i da mu odnesem da se naduva i naduvam sebe. Ispalim je, ali svejedno nadjemo se sutradan. Kupim bombu piva, cepim buksnu i bombu, i sedim sa njom par sati na klupi, lizem joj sisu, stavljam prste u brus itakoto. Nakon toga me pita da joj sredim paket trave da ima sa sestrom za NG, ja se neckam i na kraju dodjem s paketom, pojebem je caskom, uzmem 1000din, i odem na proslavu NG sa svojim drustvom. Posle toga mi je rekla da joj krecu ispiti i da su joj vazniji od mene. 98 godiste

 

 - 10feb '18 nalazim se sa ribom iz Popucaka '88, izlazimo na pivo i tu se smuvamo, nista posebno, htela brak a ja nisam i to je sve.

 

 ~ pre koji mesec : Izlazim sa najgorom seljancurom koja je odusevljena jer je bila na koncertu Maje Berovic, slusa bubu i julu, kad je pitam za Tinu Turner, Brajana Adamsa, ne zna ko su ti ljudi, za Riblju Corbu pita "Je l to ono avionu slomicu ti krila " ? Iz popucaka likusa, '97, sramota me je njene sramote koliko je jadna, povrsna i neobrazovana.

 

 -----

 

 Naravoucenije : Izbegavam Popucke. Ovo su ono neki fejlovi i gluposti, a top notch sekseve cuvam kad me isplusicarite. 

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...