Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

6 hours ago, ZoltanWantsToDie said:

@stefan81888

Gledao sam ono sto si postavio. Mislim, govori mi nesto sto vec znam. Ja i sad zaista volim bivsu devojku, ali ne mogu sebi pomoci previse. 

Imam sa kim i da se vidjam trenutno, ali ne mogu. Izadjem, odem u stan sa jednom doista dobrom devojkom, provedem lepo vreme, pricamo, lezimo, bude sve super, ali pukne me nesto u glavu posle sve one srece i odjednom ne mogu ocima videti ni sebe ni bilo koga drugog. Sedimo, zagrlim je i onda poznat miris. I posle toga beda narednih dana.

Odem doma, setim se gde smo vreme provodili i opet ista prica. Ista beda iznova.🙄

Ti si stvarno isti ja. Minus ovo da volim neku bivsu. 

 

Moras da naucis da igras sa onim kartama koje imas a ne da uvek cekas da izvuces bolje. (:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ZoltanWantsToDie said:

@stefan81888

Gledao sam ono sto si postavio. Mislim, govori mi nesto sto vec znam. Ja i sad zaista volim bivsu devojku, ali ne mogu sebi pomoci previse. 

Imam sa kim i da se vidjam trenutno, ali ne mogu. Izadjem, odem u stan sa jednom doista dobrom devojkom, provedem lepo vreme, pricamo, lezimo, bude sve super, ali pukne me nesto u glavu posle sve one srece i odjednom ne mogu ocima videti ni sebe ni bilo koga drugog. Sedimo, zagrlim je i onda poznat miris. I posle toga beda narednih dana.

Odem doma, setim se gde smo vreme provodili i opet ista prica. Ista beda iznova.🙄

 

Nije valjda prdnula...

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, ZoltanWantsToDie said:

@stefan81888

Gledao sam ono sto si postavio. Mislim, govori mi nesto sto vec znam. Ja i sad zaista volim bivsu devojku, ali ne mogu sebi pomoci previse. 

Imam sa kim i da se vidjam trenutno, ali ne mogu. Izadjem, odem u stan sa jednom doista dobrom devojkom, provedem lepo vreme, pricamo, lezimo, bude sve super, ali pukne me nesto u glavu posle sve one srece i odjednom ne mogu ocima videti ni sebe ni bilo koga drugog. Sedimo, zagrlim je i onda poznat miris. I posle toga beda narednih dana.

Odem doma, setim se gde smo vreme provodili i opet ista prica. Ista beda iznova.🙄

Sve je to normalno i vrlo korisno iskustveno. Ja sam mislio da nikad neću moći da izađem iz te čaure koju sam samom sebi stvorio. Potrebno je vreme i da naiđe neka nova vredna pažnje, koja će biti privlačna na sasvim novi način. Meni je trebalo jedno 6, 7 godina da se sasvim očistim od prošlosti. Jebeno, ali na kraju uspešno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBorn said:

Ja sam upoznao zensku verziju sebe, jos devojka ima kratku kosu. 😄 Sutra idemo u bioskop, izasli jednom, gledali nas kao da smo brat i sestra. Precudno.

 

Držimo fige da joj u bioskopu zazvoni telefon sa melodijom you'll never walk alone :s_d:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...