Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

Novaka sam docekao uz tamburase..to je bilo skroz ok..u lokalu je bilo i dijaspore iz Australije, Nemacke (ali kulturica ljudi.), bilo i stranaca..
Medjutim,za reprizu sam isao sa drustvom u jedan somborski "klub"..za njega vazi da je lokal ovdasnje sns "elite"..solidan bend sa manje vise tipicnim repertoarom..brale,kojih sam se sve "klasika" iz '90-ih naslusao..ova mi je ostala nekako najupecatljivija (pored svih TAP011, Djoganija, rodices mi sina kralja kokaina itede)
 


:lol_2:

 

Brt, opusti se , nisi jedini :classic_laugh: 

 

mada ruku na srce , bend je bio dobar  + nisu sve noc picili narodnjake :classic_biggrin: ...Sreca da imam dobru naviku te sam odmah eksirao  L Rose-a i nisam se odmah smirio 😁

 

btw,  bili su i prisutni sns drugovi iz kraja gde sam odrastao i sns tatini (poznati i sire) sinovi, ali sreca te bili dovoljno daleko za neku pricu dužu od "uljudnog" pozdrava 😴

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

@jami

ne'am pojma, da je kompletni tres tres je ali danasnji "jami ekvivalenti" nemaju stihove kao sto je "bas me briga da li imas love, ja zbog love ne prodajem snove" tako da dajmo joj neki poen za to barem

 

inace favorit mi je "sibice moja, ja cu da te kresnem" :cigar:

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Drug Crni said:

@Fat Zaddevo vec pola sata pokusavam da "desifrujem" tvoj post i ne uspeva mi :lol_2:
Hoces da kazes da si i ti bio u Gradskoj? :classic_blink::classic_biggrin:

 

A jbg, (polu)nepismeno govedo (sam) :classic_biggrin:

 

Nisi jedini koji je završio na reprizi Nove ( ja bio u zavičaju,  SO je daleko 😄 ) , gde je bila treš muzika i lokalna sns elitica ... ali, sve za ljubav :default_coffee: i kad zence placa :classic_biggrin:

Edited by Fat Zadd
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fat Zadd said:

ali, sve za ljubav sve za Partizan :classic_sleep:

@jami,

 

Prebirao sam u glavi koja godina to beše i setio se - leto '94. Vikendaja u Dubovcu na Dunavu, okupila se familija tadašnje devojke. Dečko njene rođake je došao sa drugom, obojica bajkeri, rokeri, ali su kod sebe imali samo dve kasete - Babe i Jami. :classic_ohmy: Kako i zašto, ostala je misterija. :classic_biggrin: Dva dana kupanja, loze, riblje čorbe i besomučnog okretanja te dve mučene kasete, mogao sam posle toga na kviz iz poznavanja pesama da odem. :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

e jbt, lustracija, zaboravio sam da ovaj topik postoji

bese svojevremeno zumbul zvezda topinga sa svojim seksualno/ljubavnim jadima?

kasnije se mozda malo izlustrujem, cisto kao nauk mladjim clanovima foruma sta ne treba raditi u zivotu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

@jami,

 

Prebirao sam u glavi koja godina to beše i setio se - leto '94. Vikendaja u Dubovcu na Dunavu, okupila se familija tadašnje devojke. Dečko njene rođake je došao sa drugom, obojica bajkeri, rokeri, ali su kod sebe imali samo dve kasete - Babe i Jami. :classic_ohmy: Kako i zašto, ostala je misterija. :classic_biggrin: Dva dana kupanja, loze, riblje čorbe i besomučnog okretanja te dve mučene kasete, mogao sam posle toga na kviz iz poznavanja pesama da odem. :lol_2:

Priznaj da te cura ljubomorno uhvatila kako gledaš omot kasete od Jami i pjevusis od Baba ...da te vidim golu na severnom polu to sam poželeo...

Edited by odupri se ludilu
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sećam se kada sam bio otprilike drugi razred osnovne škole, nisam imao para da platim neku sličicu Svetoga Save što su popovi dolazili i uvaljivali deci i naravno, bio sam u buržujskom odeljenju, svi su imali para. Jedna lepa devojčica mi je tada dala 50 dinara da platim, jer je videla da nemam, sećam se da sam bio izbezumljen. Kasnije mi je ta sličica bila jako draga, jer sam znao ko mi je ju platio. Ona se uvrlo brzo nakon toga preselila sa roditeljima u Italiju, više je nikad nisam video.

 

 

Evo jedne hitčine, sećam se da me je komša bio navukao na haus muziku tih godina

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dracarys said:

Sećam se kada sam bio otprilike drugi razred osnovne škole, nisam imao para da platim neku sličicu Svetoga Save što su popovi dolazili i uvaljivali deci i naravno, bio sam u buržujskom odeljenju, svi su imali para. Jedna lepa devojčica mi je tada dala 50 dinara da platim, jer je videla da nemam, sećam se da sam bio izbezumljen. Kasnije mi je ta sličica bila jako draga, jer sam znao ko mi je ju platio. Ona se uvrlo brzo nakon toga preselila sa roditeljima u Italiju, više je nikad nisam video.

 

 

Evo jedne hitčine, sećam se da me je komša bio navukao na haus muziku tih godina

 

 

Prso forum. On the other side, topla ljudska priča.

spacer.png

 

Nisam ni znala da ova tema postoji do sada. Nemam ništa specijalno da bacim na nju, osim jednog eto svežeg iskustva, da mi se pre nekog vremena desilo nešto što dugo nije. Dečku koji se meni sviđa se ja nisam svidela. I obično bih prešla preko toga jer nije bilo ništa specijalno, ono whatever, ode jedan dođu dva, ali sam iz nekog razloga bila baš unnerved. Posle sam skontala da mi je udario na sujetu samo tako i sad se smejem samoj sebi, očigledno nikad nismo dovoljno matori za takvu reakciju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...