Jump to content

klubaska lustracija


Kronostime

Recommended Posts

15 hours ago, MilošVB said:

Evo na ovoj temi...

 

Prvi put u životu se ne sviđam devojci koja se meni sviđa.Ne znamo se dobro,ali prvi put da nema fizičke privlačnosti između mene i te druge osobe.

 

Da li je sve izgubljeno i šta da radim?

 

 

Резултат слика за chloroform gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MilošVB said:

Evo na ovoj temi...

 

Prvi put u životu se ne sviđam devojci koja se meni sviđa.Ne znamo se dobro,ali prvi put da nema fizičke privlačnosti između mene i te druge osobe.

 

Da li je sve izgubljeno i šta da radim?

 

pitaj stondisu sta bi rekao svojim zaposlenima

@Stoned Laki21 pomoc prijatelja

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zavisi, ocigledno da bi trebalo da je prihvatljivo sve ono sto dvoje punoletnih ljudi imaju izmedju sebe obostranom voljom. Kako ce ljudi sa strane gledati na neku vecu razliku u godinama je skroz druga prica. Moj dobar drugar je svoju 10g mladju devojku smuvao nekoliko meseci pre njenog 18-og, ( kad je on vec imao 28), i blago receno tada u pocetku nisu bas izgledali skladno kao par, pa je bilo raznih komentara, (pogotovo od strane njegovih vrsnjakinja naravno, od stranje njenog drustva i roditelja nije bilo zamerki). Ali, sto se toga tice, ona je bas porasla za nekih godinu, dve, pa se ne vidi vise ta razlika, i samo ako se dobro zagledas, mozes da vidis da nisu bas vrsnjaci. Jedno je veza a drugo su seme i kombinacije, razume se. Tek u ovim drugim kategorijama ima svaceg i manje je podlozno osudi jer je manje vidljivo/nije zvanicno, krace traje itd. Video sam skoro lika od nekih 50-ak, 55 mozda , kako ide gradom i drzi se za ruke sa devojkom koja nema ni 30, to onako bas strci i nije mi fazon, mislim live and let live, ali ne bi mogao sebe da zamislim u toj situaciji, znam, never say never, no dobro kaze moj komsija za toliku razliku: "U cemu je fora kad su dvoje ljudi u skroz drugim zivotnim fazama, razumem da je sema, ili jebacina na kratko sta vec, ali ne ide mi da je veza". Pamtim isto na slavi kod prijatelja pre 15-ak god, kad je lik u srednjim 40-im dosao sa devojkom od 18, i dalje su zajedno ali je to redak primer da znam da je opstalo. Stariji muskarac sa mladjom je naravno daleko cesci slucaj, i rekao bih da su zenke generalno dosta licemerne po tom pitanju: Odlicno je i koga briga koliko je stariji, ako lik dobro izgleda za svoje godine, i pogotvo ako je daleko jaci sa parama/drustveni polozaj od nje, ali boze me sacuvaj ako su tu negde u tim kategorijama, onda i mnogo jace ogovaraju, zlonamerno tracare, ono bas dokona carsija sindrom. Muskarci mnogo cesce izgledaju mladji, mada je individualno to sta ti je priroda dala i koliko vodis brigu o sebi, mene kad pitaju koje sam godiste, ja obicno kazem pogodi, svaka 10-ta osoba pogodi okvirno, a drugi mi daju manje pa i dosta manje (najvise je ovih sto mi daju 7-10g manje, pogotovo kada sam u boljem izdanju - u treningu, glatko izbrijan itd). No, da mene pitas sta je prihvatljivo, ne znam da ti dam najkonkretniji odgovor, ali ajd', 10g i sve manje je definitivno prihvatljivo. Redje ljudi prihvataju vise od toga, mada da, prihvatanje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marko said:

 mene kad pitaju koje sam godiste, ja obicno kazem pogodi, svaka 10-ta osoba pogodi okvirno, a drugi mi daju manje pa i dosta manje (najvise je ovih sto mi daju 7-10g manje, pogotovo kada sam u boljem izdanju - u treningu, glatko izbrijan itd). No, da mene pitas sta je prihvatljivo, ne znam da ti dam najkonkretniji odgovor, ali ajd', 10g i sve manje je definitivno prihvatljivo. Redje ljudi prihvataju vise od toga, mada da, prihvatanje...

 

#iskusan selfpromo u finalu 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hehe, ali stvarno je tako, najveci promasaji su bili kad mi je njih nekoliko dalo 11g manje. 

A nisam babyface, nego mozda nisam propo ko mnogi. Nego mani ti mene i kazi nesto na temu sto je covek pito

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...