Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

16 minutes ago, Miki28 said:

Ok, za sada to izgleda ovako

 

PG:  Lebron, Schröder, Caruso

SG: KCP, THT

SF:  Matthews, Kuzma, Dudley

PF: AD, Markieff

😄 Gasol, Harell, Bell

 

Koliko kombinovanja za Vogela, brutalno

Jak sastav, nisam ocekivao da ce Markif ostati u Lejkersima. Jos samo neki bek suter da se ulovi do dedlajna i onda:

 

spava-li-mirno.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Ok, za sada to izgleda ovako

 

PG:  Lebron, Schröder, Caruso

SG: KCP, THT

SF:  Matthews, Kuzma, Dudley

PF: AD, Markieff

😄 Gasol, Harell, Bell

 

Koliko kombinovanja za Vogela, brutalno

 

Ovo je bas bas bolesno jako. Strasan posao Roba, napravio bar 40% jacu ekipu od vec aktuelnog sampionskog rostera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Malo je komicno sto je Markus potpisao na 64/4, dok je malo u cemu bolji od brata koji igra za minimalac. 

Da, Keef je zasluzio vise para, bitan sraf u plejofu bio. Iskreno, nisam ocekivao da ce ostati i od mene respect jer mu je titula bitnija od love.

 

Nit je realno da on bude na minimalac nit je realno da mu brat 64/4. Bas bacene pare Klipana ali dobro, njihov problem

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Da li je Sem Presti još uvek na slobodi što je dao Šredera za kikiriki i zašto nije u nekom zatvoru u Oklahomi da mu Joe Exotic priđe sa leđa?

 

Dao je Hardena za Kevina Martina pa ni nanogicu nije dobio 😛 

 

4 hours ago, Miki28 said:

@delgado jujujuju prejaki

 

 

 

   Bravo za Kiffachu, bas sam zeleo da ostane, a eto prihvatio je i minimalac. Svaka cast, momcino, potez dostojan true Lejkera. 

   Jaki smo kao zemlja, King je docekao da u 36oj konacno ima najjacu ekpu do sada. Jbt, jos 29 dana, zemljo ubrzaj svoje okretanje!

 

     Sad ne bi bilo lose naci jos nekog pleja/beka - Dion, Korvelier, ali polako, bice u toku sezone posebno pred dedlajn jos neki buyout i waiveovan veteran da se pokupi. 

 

  @Miki28 Mogao bi ti kao najveci cistokrvni LAL navijac da nam otvoris sezonu za 20/21. Ja sam ih otvarao vise puta, red je na tebe sada 😄  

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Frenso na Sir Langstonu 🙂  

 

  Cavsi vratili Dellya za minimalac + potpisali ex-njujorcanina Demiana Dotsona 4m/2y. 

 

   Na kraju ce Russ i Harden da probaju ponovo zajedno, taman mogu da vrate Arizu po 100ti put tamo, a nisu bez centra vise, imaju mocnog Wooda.

 

  I da jebote, je l moguce da niko nece Hasana ? Ako nista, statisticki je razvalio proslu sezonu. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, đubrivo. said:

 

 

steta, zbog njega sam postao navijac knicksa...

 

 

Quote

And there are more teams lurking, many more. For more than a year, teams have been building dossiers, from the role of the closest people in his life – his longtime girlfriend and his brothers – to his admiration for international players who have come over to become successful like him. That and other intel has been collected to use if an opportunity arises.

 

o antetokounmpu...

 

bolje pripretiti kaznom milwaukeeju zbog tamperinga.

 

slicna prica isla i oko leonarda prosle godine. clippersi ga pratili na svaku utakmicu tokom sezone kada je bio u raptorsima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Dobio si Bredlija, sta vise hoces nezhavalnice

Bugija Kazinsa bukvalno za kikiriki.
Malo debelog ubacis u KULTURU, ako  ipak bude pravio probleme sutnes ga posto nije garantovan ugovor.
Nije toliko propao debebli da uzima Me7o ugovor.
Bradley je 10/10 potpis, sve sto je trebalo na s/pg poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da su degenerici doveli Solomona Hila. Jebote bolje da su doveli Adina Vrabca, a ovog poslali u Novo Mesto da uci o Leonu Stukelju. 

 

Zamisljam samo taj mozak. Ustanes jedno jutro, ukucas most common nba surnames i ides redom. Naletis na BRDO. Kazes uh, to je to, to mi treba. Samo jos fali da vrate Bazea i ludilo ce biti potpuno. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

skroz su utihnule price oko trejda kornjace i brade

ovog prvog kapiram da niko nece, ali sta se desava sa hardenom?

 

rekli su iz hjustona da im se ne žuri i da će komotno ući u sezonu sa njima. što je i razumljivo, za hardena treba bogaoca dati 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, đubrivo. said:

 

rekli su iz hjustona da im se ne žuri i da će komotno ući u sezonu sa njima. što je i razumljivo, za hardena treba bogaoca dati 

 

O ovome sam pričao prošli put, nemaju razloga da žure. Ono što se spominjalo za Bruklin je preskromno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...