Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ja ne vidim kako Heat moze da odgovori na odbranu Lakersa, plus da zaustavi Davisa. Jedva cekam da vidim sta je Filipinski majstor spremio. Nadam se da ima neku madjiju u rukavu da napravi finale zanimljivijim, ali tesko da ce Lebron propustiti ovu sansu da se pozicionira na drugom mestu all time greatest liste

Edited by threepwood
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, threepwood said:

Ja ne vidim kako Heat moze da odgovori na odbranu Lakersa, plus da zaustavi Davisa. Jedva cekam da vidim sta je Filipinski majstor spremio, nadam se da ima neku madjiju u rukavu da napravi finale zanimljivijim, ali tesko da ce Lebron propustiti ovu sansu da se pozicionira na drugom mestu all time greatest liste

Moze da spremi sta hoce, ide opet 4:1 za LA ili 4:2, Lebrona i Dejvisa nema boga da zaustave.. Mislim da je ovo max za Majami, imali su prazne minute skoro u svim utakmicama sa Bostonom, to LA nece da trpi.. Jedino ako Robertson ili Hero odigraju neku vau kosarku pa imaju sanse ali to zatvaraju Rondo i Karuso.. Dvajt, Megi ima Bem da crkne dok ih bude cuvao.. Ko da cuva AD-a ? Krauder ? Aha sigurno na NBA 2k mozda...

  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefan81888 said:

 

Nek neko kaže Raji da nije u pravu i nek mu pusti link do video koji sam kačio pre par dana, ja sad ne mogu. 

cini mi se ipak da je spo diktirao desavanja u ovoj seriji, postavljao zadatke pred bos a da ih je stivenson manje ili vise uspesno pokusavao resiti. moglo bi se reci da je u ovako izjednacenoj seriji na racun taktike mia uzeo jednu-dve utakmice. za neizvestan duel od struke i ne mozes da trazis puno vise, ipak je najveci teret na igracima koji pripremu moraju sprovesti na parketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam hoce li Majami menjati startnu petorku, ali ako ne, ne vidim ko ce cuvati ADa, a ko centra.

Takodje, velik problem ce predstavljati zastita obruca Lejkersa jer Majami gomilu poena postize iz ulaza.

Naravno, uz Majami svim srcem, ali ne dajem im prevelike sanse, mada imaju osoblja koja moze limitirati Lebrona.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, riviera said:

cini mi se ipak da je spo diktirao desavanja u ovoj seriji, postavljao zadatke pred bos a da ih je stivenson manje ili vise uspesno pokusavao resiti. moglo bi se reci da je u ovako izjednacenoj seriji na racun taktike mia uzeo jednu-dve utakmice. za neizvestan duel od struke i ne mozes da trazis puno vise, ipak je najveci teret na igracima koji pripremu moraju sprovesti na parketu.

 

Slažem se. 

 

Evo za Raju Bela

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Magia said:

Ja ne znam hoce li Majami menjati startnu petorku, ali ako ne, ne vidim ko ce cuvati ADa, a ko centra.

Takodje, velik problem ce predstavljati zastita obruca Lejkersa jer Majami gomilu poena postize iz ulaza.

Naravno, uz Majami svim srcem, ali ne dajem im prevelike sanse, mada imaju osoblja koja moze limitirati Lebrona.

Imalo bi itekako smisla da se gurne jos 1 visok ali i Olinik i Leonard igraju kao ozbiljne kese.
Nema sile da Butler-Crowder-Bam pariraju Lebronu-Davis-Howardu/Javelu u skoku, a Lebron ce sigurno da koristi svaki mismatch sto svoj sto ko kod bude cuvao Dajvisa-Dwighta.
Jedina sansa da Dejvis igra kao cka pa da stave nizeg igraca a Bam da cuva ogranicenu cepanku na 5.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Imalo bi itekako smisla da se gurne jos 1 visok ali i Olinik i Leonard igraju kao ozbiljne kese.
Nema sile da Butler-Crowder-Bam pariraju Lebronu-Davis-Howardu/Javelu u skoku, a Lebron ce sigurno da koristi svaki mismatch sto svoj sto ko kod bude cuvao Dajvisa-Dwighta.
Jedina sansa da Dejvis igra kao cka pa da stave nizeg igraca a Bam da cuva ogranicenu cepanku na 5.

PJ Tucker i Milsap su pripremile AD a da se ne lazemo Crowder nije ta klasa u odbrani.

 

Plodi AD, plodi

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Miki28 said:

Oce biti ankete?

 

@riviera za koga si u finalu? Prognoze?

nemam nekog posebnog koga bih voleo da osvoji da ono bas navijam, glavno da bude zanimljivo i neizvesno. mozda malo vise za mia jer su autsajderi i zanimljiva prica ali ne bi mi smetalo ni lejkersi da uzmu titulu. narocito zbog ovih mladjih fenova koji potcenjuju centarsku poziciju pa bi bilo lepe da dejvis ovo uzme i pokaze da kad se pravi visoki stavi sa ozbiljnim saigracima onda  moze da uzme prsten i to iz prve i uz to da bude nista manje nezaustavljiv od nekog vrhunskog beka ili krila.

 

sto se tice prognoze trebalo bi ovo da bude tezi posao za lejkerse od denvera jer su hitovci tvrdji i  dosta ce njihove sanse u finalu  zavisiti od toga koliko ubacuju trojki.

najverovatnije 4-2 za lal a mozda i 4-3 ako se krauder i dragic opet pojave. mia sam inace dosta omasio u poslednje dve serije iako sam verovao da imaju igrace za borbu nekako stalno ocekujem da padnu kao sto se recimo denveru desilo sa lejkersima. izgleda da se ipak treba naci ozbiljna ekipa koja ih moze nokautirati jer se oni sami nece pobediti i predati. videcemo da li su i jezerasi spremni da to urade u finalu.

 

33 minutes ago, Magia said:

Ja ne znam hoce li Majami menjati startnu petorku, ali ako ne, ne vidim ko ce cuvati ADa, a ko centra.

Takodje, velik problem ce predstavljati zastita obruca Lejkersa jer Majami gomilu poena postize iz ulaza.

Naravno, uz Majami svim srcem, ali ne dajem im prevelike sanse, mada imaju osoblja koja moze limitirati Lebrona.

ako uspeju da nametnu svoj stil sa trojkama kao hjuston mozda ce lejkersi morati da reaguju i stave ponovo obrvu na 5. mada lal su i takvom izdanju zajebani sto su vec pokazali u pomenutoj seriji sa hou.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, riviera said:

ako uspeju da nametnu svoj stil sa trojkama kao hjuston mozda ce lejkersi morati da reaguju i stave ponovo obrvu na 5. mada lal su i takvom izdanju zajebani sto su vec pokazali u pomenutoj seriji sa hou.


Ukoliko ih Majami na to natera, prednost bih dao Majamiju. Bam moze relativno dobro cuvati Davisa, kao i Crowder, Butler, Iguodala Lebrona. Ne bi im onda Lejkersi pravili prednost na off skoku, a spoljne igrace bolje ima Majami.

Ne bih poredio Majami i Hjuston, Bam je vise nego ozbiljan visoki sto Hjuston nema ni u naznakama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Drakaris said:

Sad kada su ispali i slegli se utisci, kakav ugovor biste dali Grentu nakon ove epizode u Bablu?

 

Circa 15m (16m max) po godini, a ciljao bih trogodisnji ili cetvorogodisnji ugovor.

 

Grant ima 28 godina, i to bi na sasvim zadovoljavajuci nacin resilo poziciju 4 Denveru na duze staze.

 

Mislim da Grant ne bi pristao na ispod toliko, a platiti ga vise od toga bi bilo ozbiljno preplacivanje.

 

Link to comment
Share on other sites

Olynyk (možda i Leonard al on je baš kesetina) mora da ima neku ulogu u finalu i siguran sam da će Filipino dasa to da uradi. Čim Lakersi na parketu imaju Howarda ili McGeea, ja bih ubacivao Olynyka i pičio lagani 5 out, ako Kelly nabode par trojki brzo će Vogel da vadi ove kamenoresce sa parketa. Od startera, Bama bih stavio fulltime na Davisa, a Crowder da čuva drvenog centra tj samo da radi box out svojom pozamašnom guzicom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drakaris said:

Sad kada su ispali i slegli se utisci, kakav ugovor biste dali Grentu nakon ove epizode u Bablu?

 

Drake frende, šta misliš da uzmemo Petruševa na draftu, stavili su ga ka 38. a Denver bira 22? Tu se rešimo Plumijeva ugovora, te pare damo Grantu, a Petrušev bude drugi centar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Olynyk (možda i Leonard al on je baš kesetina) mora da ima neku ulogu u finalu i siguran sam da će Filipino dasa to da uradi. Čim Lakersi na parketu imaju Howarda ili McGeea, ja bih ubacivao Olynyka i pičio lagani 5 out, ako Kelly nabode par trojki brzo će Vogel da vadi ove kamenoresce sa parketa. Od startera, Bama bih stavio fulltime na Davisa, a Crowder da čuva drvenog centra tj samo da radi box out svojom pozamašnom guzicom. 


Identično razmišlja, kapiram da će se deo utakmice igrati zona, a deo Adebajo i Batler na Davisu i Jamesu. Tu će se glavna bitka voditi, ukoliko uspeju  koliko-toliko da ispariraju osovini James - Davis, Miami je blizi tituli, jer pomoćno osoblje je daleko kvalitetnije i u boljoj formi u ekipi Hita.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Olynyk (možda i Leonard al on je baš kesetina) mora da ima neku ulogu u finalu i siguran sam da će Filipino dasa to da uradi. Čim Lakersi na parketu imaju Howarda ili McGeea, ja bih ubacivao Olynyka i pičio lagani 5 out, ako Kelly nabode par trojki brzo će Vogel da vadi ove kamenoresce sa parketa. Od startera, Bama bih stavio fulltime na Davisa, a Crowder da čuva drvenog centra tj samo da radi box out svojom pozamašnom guzicom. 

Dwight ce krenuti od starta a te minute Olynika ce Vogel da isprati sa Keefom na 5 pa AD.

Bam svakako mora na AD, Crowder se nece dobro provesti jer sam vec pisao, PJ Tucker i Milsap su pripremili AD na takvu odbranu a on nije bas tako dobar kao ova dvojica.

 

Bas je Vogel juce pricao kako su Hjuston i Denver bili odlicna priprema za Majami, u smislu Jokic-Bam kao passing big ( ne tako dobar ) i trojkaska ekipa kao Hjuston ali sa boljim protokom lopte.

Hjuston je pravio probleme kad je isao unutra i igrao pametno, nesto sto ocekujem od Majamija da rade jer Crowderu je sut za 3 poena stao i to ce im biti ogroman problem.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...