Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ukopa me Majami na prognozi 2x, nisam verovao u njih ni protiv MIL ni protiv BOS, da sam samo jednom, bio bih ubedljivo prvi, cak sam i razmisljao dugo da posaljem Fritri PM da mi promeni u zadnjem trenutku 3:4 na prognozi za MIA, al dobro, sta da se radi, makar sam dugo bio u samom vrhu i izasao kao pobednik posle prve runde 😛    

 

   Sto se tice finala, stavio sam 4-2 za Lakerse, ali videcemo. Sad treba da se pokaze da li je Majami tako jaka i neuzastavljiva masinerija za ostatak lige, ili su samo iskoristili cinjenicu da Istok ove godine nije bas toliko dobar. Ne secam se kad je poslednji put ekipa koja je #5 seed usla u finale, to se bas dugo verujem nije desilo. Imaju siroku rotaciju i popunjen tim na svakoj poziciji, ali od Adebaya se nisu ocekivale ovakve igre pre pocetak sezone, pa i u plejofu je digao razinu. Dragic je bio igrac sa klupe cele sezone, Nunn je startovao. Herro je takodje otisao na visi nivo u plejofu, Crowder je takodje bio nenormalno konstantan, izmislili su i DUncana Robinsona..   LA ce imati 2 najbolja igaca u seriji, LeBron ima priliku kakvu duuuugo nije imao, prvi put posle 2013. je favorit u finalu i sve od njega zavisi. Treba da odigra kao sto je igrao u finalima (excluded '11) i bice okej. Uopste nisam ubedjen u trofej i zentam se Majamija, imaju DET '04 vibe koji je takodje izbacio lakese sa Shaqom i Kobijem tj. nadigrao ih u finalu. Nema izgovora sad za LeBrona, ili jeste ili nije. Nema vise stekanja, nema vise cuvanja, sad je red da ostavi sve na teenu i izgara do nove titule. Jako je vazno u smislu legasija i da dodje do 4MVPF, ja verujem da to moze. Trebao bi da pravi tripldabl u svakoj utakmici. U teoriji Heat ima Butlera, Crowdera, iggya i AdebaYa, ali sve su to igraci (osim Bama) koje je LBJ uglavnom urnisao u svojim playoff runovima, tako da videcemo. 

    Danny je jako bitan da proradi, dizao mu se na Majami redovno. Da ne pricam koliko su vazni Rondo i Howard, ubedljivo najvaznije posle Kinga i Obrve. Dvajt da se rve sa Adebayorom i skace, Rondo da diriguje napadom da Bron moze sto vise da igra offball i na postu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

'04 su Lejkersi bili raznijena banda, alltime low Kobi-Sek odnos, pa povreda Melouna koji vise nije mogao da igra na nivou iz prethodnih rundi uz ocaj hemiju i mnogo jak, posebno timski Detroit koji je to iskoristio.

Ovo sad nema takav vibe, kod Lejkersa je predobra hemija unutar ekipe kao i sto je kod Majamija. Lejkersi imaju 2 superstara i sljakere, svako zna svoju rolu i doprinosi.

Dwight i McGee nestanu iz rotacije sa Hjustonom i prvi su koji navijaju za saigrace, isto tako rokada Dwight-McGee sa Denverom. Caruso koji se bori na max obrtaja, baca se na svaku loptu. Lebron i AD duo koji rade svoj posao, vide ko je u zoni od njih dvojice i prepuste tom igracu u zoni da zavrsava.

 

Sad svi moraju da igraju na max obrtaja, posebno Lebron jer ovo mu je najbolja sansa za taj 4 prsten.

Imamo ocigledne prednosti u nekim segmentima igre i to mora da se iskoristi maximalno.

Dobro bi bilo da se krene sa pobjedom jer Majami dosad nije bio u zaostatku u seriji pa da vidimo kako ce reagovati.

Odbrana svakako mora da bjde na nivou i da Vogel spremi ekipu na dosta zonske odbrane Majamija. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, delgado said:

Ukopa me Majami na prognozi 2x, nisam verovao u njih ni protiv MIL ni protiv BOS, da sam samo jednom, bio bih ubedljivo prvi, cak sam i razmisljao dugo da posaljem Fritri PM da mi promeni u zadnjem trenutku 3:4 na prognozi za MIA, al dobro, sta da se radi, makar sam dugo bio u samom vrhu i izasao kao pobednik posle prve runde 😛    

 

   Sto se tice finala, stavio sam 4-2 za Lakerse, ali videcemo. Sad treba da se pokaze da li je Majami tako jaka i neuzastavljiva masinerija za ostatak lige, ili su samo iskoristili cinjenicu da Istok ove godine nije bas toliko dobar. Ne secam se kad je poslednji put ekipa koja je #5 seed usla u finale, to se bas dugo verujem nije desilo. Imaju siroku rotaciju i popunjen tim na svakoj poziciji, ali od Adebaya se nisu ocekivale ovakve igre pre pocetak sezone, pa i u plejofu je digao razinu. Dragic je bio igrac sa klupe cele sezone, Nunn je startovao. Herro je takodje otisao na visi nivo u plejofu, Crowder je takodje bio nenormalno konstantan, izmislili su i DUncana Robinsona..   LA ce imati 2 najbolja igaca u seriji, LeBron ima priliku kakvu duuuugo nije imao, prvi put posle 2013. je favorit u finalu i sve od njega zavisi. Treba da odigra kao sto je igrao u finalima (excluded '11) i bice okej. Uopste nisam ubedjen u trofej i zentam se Majamija, imaju DET '04 vibe koji je takodje izbacio lakese sa Shaqom i Kobijem tj. nadigrao ih u finalu. Nema izgovora sad za LeBrona, ili jeste ili nije. Nema vise stekanja, nema vise cuvanja, sad je red da ostavi sve na teenu i izgara do nove titule. Jako je vazno u smislu legasija i da dodje do 4MVPF, ja verujem da to moze. Trebao bi da pravi tripldabl u svakoj utakmici. U teoriji Heat ima Butlera, Crowdera, iggya i AdebaYa, ali sve su to igraci (osim Bama) koje je LBJ uglavnom urnisao u svojim playoff runovima, tako da videcemo. 

   

Rispekt za neimanje izgovora. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gospodin s moje slike nasledjuje Clipperse. Clippersi ce u buducnosti imati najboljeg igraca lige (Kawhi) i najboljeg trenera lige. E to ce tek biti izazov za jos starijeg kinga, Obrvu u prajmu i Frenkija Vogela. SLedece godine Kuzma mora da postane Kuuz (Kao Nemanja-Nedovic) da bi odrzali korak 😄  

 

 @Miki28 2-0 protiv Majamija u Regularnoj 😉 

Link to comment
Share on other sites

Imao je 3-1 i po 2 sanse za konferencijske finale (2015 vs HOU) i 2020 vs DEN i oba puta je omanuo. JOs je usao u istoriju kao jedini kome je uspelo i 3x da sjebe tim posle 3-1...  Mnogo je kume

  

  Lue ima titulu i 2 finala, iz svega nepune 4 godine kao samostalni kouch, red je da se da sansa mladjim geneacijama. Pritom ima titule i kao igrac sa Sekom i Kobijem, igrao je sa Jordanom, trenirao Kinga i uzimao s njim, nekako gde je Lue tu su i pobede, pobednicki mentalitet. To je od neprocinjevog znacaja

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...