Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 hours ago, stefan81888 said:

@LayupFromTheMidgetčestitke, zaslužili ste da prođete, bili ste bolji. Nadam se da uzimate. 

Hvala, hvala na cestitkama i zeljama.
Ali mislim da ste ozbiljnu sansu propustili, napisao neko mislim da je Ratz da Boston stagnira od onog prvog finala kada su usli bez Irvinga imali 2 mlada momka i pun kurac pikova.
Posle te startne pozicije mislim da smo svi ocekivali barem neko finale ako ne i Titulu.

Link to comment
Share on other sites

Protiv Majamija, skok mora biti jako oruzje za Lejkerse. Tu bi trebali da budu dominantni jer stvarno osim Bama nemaju viskog tako da ocekujem veliku prednost Lejkersa u tom segmentu.

Dwight da se zadrzi u startnoj postavi i sto vise minuta zajedno na parketu njega/Lebrona i Carusa jer je to odlican trio u odbrani uz naravno AD i Green/KCP dvojca.

Vrvt ce Heat vise korisititi Olynika ali tada bi Vogel morao to isparirati sa Keefom na 5.

 

Ono sto je velika prednost Lejkersa jeste sto mogu da igraju i big i small lineup za razliku od drugih ekipa tako da Vogel ima dosta opcija za prilagodjavanja ali za pocetak bully ball.

Bam je razbio ovaj PO ali opet na drugoj strani AD, bice mnogo posla za njega u odbrani da bi dolazio do izrazaja u napadu kao protiv Bostona. Jednostavno Lejkersi imaju igrace za njega.

Mislim da ce dosta zavisiti od suta Majamija mada Lejkersi dobro brane sut za 3%. Za Majami odlicna priprema je bio Hjuston, malo ekstremnija verzija.

 

Inace naletio sam na podatak da su Lejkersi 12-0 u plejofu kad sutiraju 30% ili vise za 3 poena. Dobro bi bilo da Green pocne pogadjat, da se otvori teren za Lebrona jer Majami ima dosta tijela da baci na njega ali jbg, finale je ovo tako da ocekujem Lebrona na max obrtaja.

 

@LayupFromTheMidget jesu Lebron i Rajli u losim odnosima ili sam nesto pobrkao?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Hvala, hvala na cestitkama i zeljama.
Ali mislim da ste ozbiljnu sansu propustili, napisao neko mislim da je Ratz da Boston stagnira od onog prvog finala kada su usli bez Irvinga imali 2 mlada momka i pun kurac pikova.
Posle te startne pozicije mislim da smo svi ocekivali barem neko finale ako ne i Titulu.

 

Meni je ova sezona uspešna, nakon svega što smo prošli u off sezoni finale konferencije je premija, plus smo iskristalisali franšiznog igrača i sidekicka. Ipak ovaj roster ima 6.5 igrača. 

 

Što se prethodnih sezona tiče, Boston je samo prošle i pretprošle sezone imao tim za koji može da se kaže da se kaže da je izazivač. Prošla sezona je bila fail, uz mnogo faktora koji su tome doprineli. Ispadanje u 2. rundi je neuspeh. Pretprošle sezona je ona sa povredom Haywarda i povredom Kajrija pred plejof, finale konferencije tu je ozbiljan uspeh. 

 

Tako da od ove 3 poslednje sezone, u kojima je Boston imao nekog top class igrača, 2 su rezultatski uspešne. 

 

Druga je stvar šta je Boston stvarno radio sa tim silnim asetima. Da je moglo bolje, verovatno je i moglo, ali još je rano dati konačan sud za ovaj ciklus koji je počeo tankovanjem za draft 2014. U tom periodu smo trejdovali za Kajrija, a od FA potpisali Horfa, Gordona i Kembu(sign&trade je samo tehnička stvar, računam da je došao kao FA). Nismo privlačni da bi neko bolji došao kao FA, jebi ga, odlučuju se za NY, LA.. Nije to baš u našoj moći. 

 

I ja bih voleo da smo uradili nešto što bi nas odvelo korak napred...Ali dobro, naša najveća nada je Tatum, verujem da će biti u desetak najboljih igrača u ligi što bi moglo da bude privlačno za slobodne igrače da se udruže s njim, te Brown koji mu je sjajni dodatak. Igrači kao što su Kemba, Gordon ili Smart nam daju mogućnost da se takmičimo i to je bitno, ali da bismo bili pravi izazivač, mladom tandemu se mora dodati jedan top class igrač. Trenutno ne vidim da je neko na tržištu ko bi i ostao. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefan81888 said:

Nismo privlačni da bi neko bolji došao kao FA, jebi ga, odlučuju se za NY, LA.. Nije to baš u našoj moći. 

Ovo sam vec citao zadnjih nedelja par puta od nekoliko forumasa i moram reci da je bas pogresno misljenje.

Lejkersi prije Lebrona zadnje jako FA ime koje su doveli jeste Sek '96 a imali su ljeta kad su imali prostora u salary capu i nista nisu mogli sa tim.

Za Nickse steta pa @uini nije tu da ispise ali mislim da ni oni nisu doveli nekog 15tak godina. 

Link to comment
Share on other sites

Nema šta tu previše da se mozga. Boston je od finala delio konkurentniji centar. Svaka čast Theisu kako je izriljao sezonu i sve, ali Adebayo je razbijao čitavu unutrašnju liniju Bostona iz večeri u veče. Kanter je defanzivna rupa, a od Timelorda je pitanje šta može da se očekuje, da li su njegovi tehničko mentalni limiti preveliki ili tu ima prostora za napredak.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ovo sam vec citao zadnjih nedelja par puta od nekoliko forumasa i moram reci da je bas pogresno misljenje.

Lejkersi prije Lebrona zadnje jako FA ime koje su doveli jeste Sek '96 a imali su ljeta kad su imali prostora u salary capu i nista nisu mogli sa tim.

Za Nickse steta pa @uini nije tu da ispise ali mislim da ni oni nisu doveli nekog 15tak godina. 

Nisam ni mislio na Nikse nego na Bruklin. Što se tiče LA, mislio sam na Lenarda u Klipersima. Mada u ovom periodu Boston svakako na prazan tim nije doveo igrača kalibra Brona. 

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Nema šta tu previše da se mozga. Boston je od finala delio konkurentniji centar. Svaka čast Theisu kako je izriljao sezonu i sve, ali Adebayo je razbijao čitavu unutrašnju liniju Bostona iz večeri u veče. Kanter je defanzivna rupa, a od Timelorda je pitanje šta može da se očekuje, da li su njegovi tehničko mentalni limiti preveliki ili tu ima prostora za napredak.

 

Time Lord je zanimljiv prospekt ali je glup i nedisciplinovan do bola na obe strane terena i evo već 2 godine se tu ništa ne menja. Teško i bekap da može da bude. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam vec citao zadnjih nedelja par puta od nekoliko forumasa i moram reci da je bas pogresno misljenje.
Lejkersi prije Lebrona zadnje jako FA ime koje su doveli jeste Sek '96 a imali su ljeta kad su imali prostora u salary capu i nista nisu mogli sa tim.
Za Nickse steta pa [mention=22]uini[/mention] nije tu da ispise ali mislim da ni oni nisu doveli nekog 15tak godina. 
Amare...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam jedini koji ne veruje u neku ponovnu renesansu GSW-a. Plej of tim sigurno, ali bez nekog blokbaster trejda za neku zvezdu ne vidim ih kao contendera. Sve mi mirise na onu obnavljanje stare veze posle raskida situaciju (iako tehnicki nije bilo raskida, ali jeste velikog diskontinuiteta), kada stvari jednostavno nisu iste kao pre.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...