Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

gledam hajlajce, rj barrett je kao tenk na ulazu. bez žurbe uđe na dvokorak, raznese ili pregazi protivnika

 

meni ovi njegovi koševi iz ulaza izgledaju polu-slučajni

 

ne znam, videćemo, ima takvih igrača kojima su ulazi izuzetno ružni ali ubadaju

 

ne izgleda mi da je nešto pokretan + je sve nekako robotski

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djole said:

 

meni ovi njegovi koševi iz ulaza izgledaju polu-slučajni

 

u letnjoj ligi je malo šta od tih ulaza ubacivao. u pred-sezoni je imao i ovakve partije gde mu svi takvi ulazi upadaju, tako da definitivno nije slučajno. lik je radnik, nije uobražena zvezda, inteligentan je basketaš a jak je k'o konj. ne brinem ja za taj helter-skelter ulaz, nadam se da će za par sezona da popravi šut za tri.

 

Link to comment
Share on other sites

Los pocetak za Bogdana... ali treba sacekati 10ak utakmica

 

Gudura solidan debi, s obzirom da niko nista ne ocekuje da uradi... mada je napravio jedno 3-4 greske u koracima, jednom cepao liniju, bas onako debilno izgubljene lopte, posebno za kosarkasa iz Evrope

 

Doncic ce da iskida sezonu, mali je lud

 

Jokara isto, bukvalno se sprda 

 

Link to comment
Share on other sites

ma fizdale nije pod libelu. ima tri plejmejkera i startuje sa trierom pored barretta

frenkija uveo prvi put valjda u trecoj cetvrtini pa se razocarao sto ne moze da udje u ritam.

pri tome dsj vuce neki problem sa ledjima, ljudi koji su gledali kazu da decko vidno nije zdrav ali igra

 

vidim da ni mitch rob nije igrao, ne znam zasto

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pratio sam redovno Duke prosle sezone, Baret ima stvarno dobar ulaz. Kombinacija visine, snage i finese, vrlo fino koristi Euro-step. Rekao bih da u 90% slucajeva ide na jacu lijevu stranu, to bi mogao mozda biti problem. Sut mu je nekonstantan, ali daleko od toga da je klasicni ciglar. 

 

Btw, dobra vijest za Sparse je da Marej izgleda dobro nakon povrede. On i White su dobar tandem za buducnost.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Kingsi su odigrali katastrofalnu defanzivnu utakmicu. Primili su milion poena iz reketa. Razlika bi otisla vec na poluvremenu da je bar neka od silnih otvorenih trojki tada usla. Ovako je tek u drugom dosao sut i to je bilo to. Ne moze Sactown nista bez Foxa na max obrtajima, a jutros je potpuno odsecen i izbacen iz tekme jako rano. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...