Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

@Drakaris

 

i sta taj ugovor se nece racunati onda u cap? xd

 

i da je tako kao sto pises mislis da je pametno da imaju drummonda, griffina, kennarda i bogdanovica 110+ miliona i nula mesta za manevar. jedan ranjeni all-star i trojka koja ne pravi nikakvu vecu razliku za nba standarde?

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

To je sve kul, ali ne postoji situacija sa ovim capom u kojoj ce Bogdan da dobije 20per, jer covek nije pokazao nikakav napredak od kako je dosao u ligu, a ovo sto je igrao u prve 2 sezone nije ni blizu tog novca. Takodje ima 27 godina, pa ne ide prica da ce mu dati kes na bilo kakav potencijal.

 

naravno da neće dobiti 20 miliona godišnje, moraš da odigraš neku sezonu ili dve gde si otprilike u prvih 10 igrača koji su ispod crte za allstar za takvu lovu.

 

ovo "nije pokazao nikakav napredak" ne kapiram, jer se od njega to nije ni očekivalo. s'druge strane, njegova igra je prevazišla očekivanja i kingsa i ostatka lige u startu, tako da on danas ima reputaciju dobrog igrača rotacije, koji pre svega odgovara savremenom pristupu košarci.

 

slažem se da će od sezone zavisiti i broj zainteresovanih klubova i cifra na ugovoru.

 

gledao sam tekmu sa knicksima, stekao sam utisak da kingsi malko limitiraju ulogu koju ima da bi ostali u igri za njega, mada mislim da to kod bistrijih franšiza ne pali.

ima i do šuterske rapsodije hielda ali ariza i njegovi minuti se ne mogu objasniti racionalno, pošto čovek u ovim godinama nije ni vrj defanzivac kakav je bio, niti je u ritmu sa šutom na malom usageu (kao što je bio)

 

 

sve u svemu, bogdan je po meni korisniji igrač danas od raznih bazemorea lige ali ne u tako dobroj poziciji kao ti bazemorei koji su odvaljivali tu sezonu pred ugovor.

sezona je tek počela, tako da je ipak i rano za ovakve procene ali sam ubeđen da će biti puno zainteresovanih klubova za njega na leto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

naravno da neće dobiti 20 miliona godišnje, moraš da odigraš neku sezonu ili dve gde si otprilike u prvih 10 igrača koji su ispod crte za allstar za takvu lovu.

 

ovo "nije pokazao nikakav napredak" ne kapiram, jer se od njega to nije ni očekivalo. s'druge strane, njegova igra je prevazišla očekivanja i kingsa i ostatka lige u startu, tako da on danas ima reputaciju dobrog igrača rotacije, koji pre svega odgovara savremenom pristupu košarci.

 

slažem se da će od sezone zavisiti i broj zainteresovanih klubova i cifra na ugovoru.

 

gledao sam tekmu sa knicksima, stekao sam utisak da kingsi malko limitiraju ulogu koju ima da bi ostali u igri za njega, mada mislim da to kod bistrijih franšiza ne pali.

ima i do šuterske rapsodije hielda ali ariza i njegovi minuti se ne mogu objasniti racionalno, pošto čovek u ovim godinama nije ni vrj defanzivac kakav je bio, niti je u ritmu sa šutom na malom usageu (kao što je bio)

 

 

sve u svemu, bogdan je po meni korisniji igrač danas od raznih bazemorea lige ali ne u tako dobroj poziciji kao ti bazemorei koji su odvaljivali tu sezonu pred ugovor.

sezona je tek počela, tako da je ipak i rano za ovakve procene ali sam ubeđen da će biti puno zainteresovanih klubova za njega na leto.

Nije pokazao napredak ne u smislu skila koji poseduje, vec u smislu produktivnosti na NBA terenu. Sigurno je kompletniji i bolji igrac nego sto je bio pre 2 godine, sam rad u NBA uslovima od 2 godine garantuje nekakav napredak, ali on u svojoj ulozi nije nista bolji nego sto je bio u prvoj sezoni.

 

Daleko od toga da niko nece hteti da ga uzme, ja cenim nekih 16per ako dobro odradi ovu sezonu, i to mu je neki maksimum. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

mali broj ekipa, mozda pet, ce imati prostora da njega uglavi bez da prave neke velike promene. ekipe se uopste ne spremaju za sledece leto, tako su i planirali svoj cap space.

 

5 od 30 i nije tako mali broj, imajući u vidu nikakvu ponudu na FA

ostale ekipe mogu da pokušaju trejd sa kingsima, o tome se takođe nešto rumori-romori

Link to comment
Share on other sites

Prvo da vidimo kakvu će sezonu da odigra.
Rekao bih da će neki igrači imati veći prostor od njega u timu, pogotovo ako nastavi sa ovakvim igrama. Rezultat je prioritet, s preveliki će biti pritisak i na Waltonu i na Divcu. NBA klub nije ničija igračka.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skyglider said:

 

Bas lepo sto si ovo iskopao, da se vidi koliko ste se nalupetali u vezi njega, citam i smejem se. Narocito je tu prednjacio zamlata Asterion, mada ni ostali nisu losi. Navodjenje njegovog ucinka u EL sa 19 godina kao krunskog dokaza, u NBA se igraju rekreativni mecevi, sredili mu preko veze da igra u NBA itd ... :roflmao:  sve biser do bisera

 

A da , ovo je onaj tvoj biser :

 

 

Hoce, samo da oporavi prvo svoje pedu, nakon sto ga Satoransky nasutirao.

 

 

 

#1 post je bio klasicno hiperbolisanje, sto je jasno svakome ko se seti kakvo je moje misljenje generalno o Dunnu koje sam izneo oko tog drafta (a koje nije bilo nikako nesto visoko niti sam ga percipirao kao neki vrhunski potencijal, naprotiv), te sta sam pisao u poredjenju njih dvojice, apostrofirajuci cinjenicu da imaju identicne pros/cons uz to da je na Dunnovoj strani to sto je mladji.

 

#2 Rubio je bio i ostao relativno upotrebljiv startni PG, ti uvatio kao da pricamo o all-NBA 1st igracu. Neki sitan napredak postoji i normalan je nakon toliko sezona, medjutim covek apsoutno nije napravio nikakav sustinski iskorak.

 

#3 Ako vec o sutiranju pricamo, ti si valjda svestan da je taj isti Rubio trejdovan u istoj ofsezoni u kojoj i Dunn i to za nelutrijskog pika prve runde, dok je drugi bio deo paketa za Bucketsa zajedno sa LaVineom. Dakle Sota ih se obojice odrekla, tj. nasutirala i pokazala kakvo misljenje o njima kao igracima i delu buduceg jezgra ima. Dve sezone kasnije Jazz gubi strpljenje sa njim kao prvim plejom, nakon sto ih njegovi vristeci limiti u dobroj meri kostaju rezultata u doigravanju. U sledecoj ofsezoni potpisuje za skorom najlosiju ekipu lige koja 2 godine nema pleja boljeg od eurocup nivoa. Ali vazno da je Dunna nasutirao 1 Satoransky u 1 Chicagu tako sto ima 4,5 mpg vise.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

5 od 30 i nije tako mali broj, imajući u vidu nikakvu ponudu na FA

ostale ekipe mogu da pokušaju trejd sa kingsima, o tome se takođe nešto rumori-romori

 

nije bas nikakva ponuda ali i da jeste i kao takva nije previse povoljna za bogdana ako ove ekipe koje imaju prostora popune roster brzo. samo da ne prodje kao noel, moetijunas ili terrence jones npr.

Link to comment
Share on other sites

Bice GSW opasna punk rock ekipica... Da se zavalja Andjelko za nekog Valancijunasa/Montrezla, da onaj beskucnik postane MIP napokon, da se vrate braca prskaci i Drejmondara, da se iskoriste ovi mladi momci, dinastija in d mejking. Jedva cekam sledecu sezonu da pratim GSW pod 1 i Nju Dzersi Netse tj celu sajd pricu sa Kajrijem i Kejdijem, bice kao Dinastija kad je Adam ofarbao lamperije Stivenu da ga otruje. 

 

edit: ove godine cu verovatno biti teamdelgado, Lebron ima skromnu ekipu, klasican pikenrol sa visokim momkom, lep basket pikaju, ne bi mi bilo krivo da pobede.

Edited by freethrow
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

pa pre je bio ovo faul nego ono sto su sudili bridgesu. opasan choke brogdona na kraju. prvo je usro i bacio vruc krompir fuckin jakarr simpsonu u korner koji je ovaj naravno promasio i onda kasnije se spetljao sa loptom ko amater. 

steta za povrede u indiani, da su kompletni bili bi lagano top4 na istoku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...