Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nesto razmisljam, kapiram da su svi igraci nadrogirani cim imamo skor 4-2, samo se Aytonu zalomilo da bas njega testiraju

Podsećaš me na onaj vic kada lik pusti Jehovinog svedoka na gajbu a ovaj sedne za sto i ćuti jer ne zna šta treba da se kaže u tom trenutku, nije nikad došao do tog nivoa. :classic_biggrin:

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Meni se svidjaju potpisi Troya i Cooka. Bice uzasno nekonstantni i cesto nevidljivi, ali za te pare su dobri trpaci... Dovoljno je svaku drugu/trecu da ih prokine, a znali su obojica da ozbiljno zasipavaju koseve. Najvise sam zabrinut za Kuzmu i njegovo uklapanje ovde... Sto kaze Miki, dajte tog Igudalu vise.

 

    Vcrs me plase Forbes/Bellineli/Mills/White/Murray, svi su u stanju da te natrpaju. DeRozan i Aldrigde bice pod kontrolom Brona/Denija i Davisa, ali ovi mogu ozbiljno da nas natovare. Tesko ide Kingu protiv SA i Popa, ako je ovo ta sezona, neka krenemo odma da im udarimo jedan statement.

Link to comment
Share on other sites

Da li bi Spursi bila bolja ekipa da umesto Derozana imaju bilo kojeg prosecnog beka tipa Bogdana Bogdanovica? Bas, bas los igrac. Mislim da je onaj Toronto duplo bolji samo na konto toga sto su ga se resili...

 

Lakersi bas finu odbranu peglaju, Lebron igra doktorski samo ne znam kad ce poceti da ga ignosiru kao Igoudalu, Robersona i slicne buzdovane on vise ni ne gleda da sutne kad nije u reketu.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...