Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Meni su nada Celticsi. Ako Tatum bude u formi kao pred covid svašta je tu moguće. 

 

ja nesto ne ocekujem cuda od njih. nemaju frontcourt ni za lebac, tatum da cepa 35pts po tekmi sa opasnim procentima 

 

slusao sam nesto sinoc. the lowe post valjda. 76ersi mogu da se popnu uz malo truda na 4/5 poziciju a mogu i namerno da ostanu na 6, ako zele da izbegnu buckse do finala istoka i da igraju protiv celticsa u prvoj rundi

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni su nada Celticsi. Ako Tatum bude u formi kao pred covid svašta je tu moguće. 

Hejvord ocekuje rodjenje deteta u septembru mesecu. Boston ce biti oslabljen u Orlandu. 

 

Milvoki ce najverovatnije izaci sa istoka. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2020 at 2:17 PM, Drakaris said:

Hejvord ocekuje rodjenje deteta u septembru mesecu. Boston ce biti oslabljen u Orlandu. 

 

Milvoki ce najverovatnije izaci sa istoka. 

Vidim Haywarda na ovim fotkama sa trening kampa, trenira kao i svi ostali. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Vidim Haywarda na ovim fotkama sa trening kampa, trenira kao i svi ostali. 

 

 

Napustice tim u septembru... tada ce se igrati polufinale i finale konferencije. Steta za Boston, ali ide se dalje.

Link to comment
Share on other sites

onda nije drama. može djana jednu pobedu da izvojueuejue 

 

Edit mada, prvi link na guglu 

 

Shams Charania of The Athletic: Sources: Expected protocol if an NBA player leaves the Orlando bubble: Quarantined for no less than 10 days and must have two negative coronavirus tests. ... Anyone quarantined 10 days would miss quite a bit of action.Jun 8, 2020

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Under the NBA protocol, a player leaving the Orlando bubble for an excused, pre-arranged event like this would have to test negative for COVID-19 every day he was gone and then return for a four-day quarantine. He would also have to test negative each of the four days in quarantine when he returns. His final test would have to be via nasopharyngeal swab, which is the deep swab up a person’s nose to the back of his nasal cavity. Only when all those steps are passed can he return to action.

 

iz vesti o haywardu, 3. jula, sto je mesec dana kasnije od tvog kvota. verovatno je ovo updateovana verzija. kako god debilno je

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki dan u Orlandu ce biti bitan. Odsustvuje 5-6 dana plus 4 dana pod testovima, to je desetak dana. Tamo ce se mec igrati svaki drugi dan, znaci moze da propusti 5-6 meceva, sto moze biti jedna cela serija. Nema putovanja, novih smestaja, aklimatizacija itd, non-stop isti smestaj i hotel.  Taman sam hteo da vidim sta Boston moze s ovom ekipom. Kemba je takodje rekao da je odigrao slabu sezonu zbog povrede koju je vukao sve vreme i da se sada potpuno oporavio. Mogu dometi da im budu bas visoki. Mozda im je potreban FC za titulu, ali se i ovako mogu sibati. Smenjivanje Tejtuma, Tajsa i Kantera. Enes uvek moze da udara nisko, jer je pokvarenjak, setimo se samo serije sa Nagetsima. 

 

 

I Ingram kaze da ne veruje u nastavak sezone, zato veruje u gudru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...