Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

10 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Lol Merica izjava svi zivoti su bitni je rasisticka.
Sada i Brees vest posto nece da kleci za vreme himne.

Nije rasisticka per se, ali sluzi tome da se razvodnji prica.

Vratimo se 70-ak godina u proslost, gde bi nemac jevrejinu rekao svi zivoti su vazni.

Ne poredim situacije direktno, vec da ukazem na princip.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marvin said:

Nije rasisticka per se, ali sluzi tome da se razvodnji prica.

Vratimo se 70-ak godina u proslost, gde bi nemac jevrejinu rekao svi zivoti su vazni.

Ne poredim situacije direktno, vec da ukazem na princip.

Izjava ne moze da bude rasisticka osim dacrtas kukasti krst i simbol KKK preko iste.
Mislim i na tom primeru svi zivoti su bitni, nisu samo Jevreji bila meta sistematskog ciscenja: Poljaci,Rusi, Mi, Romi, seksualne "devijacije" pa su i "specijalne" nemce kastrirali da ne sire gene. Ili cemo da vagamo cije su zrtve vece?
Ovde je problem sto ovaj ima istoriju pogresne partije pa je automatik rasista. Fino ga navukao Bugi nema sta, vratio mu za podjebavanje dok je bio komentator.

Za 22, 8 mesto mora da ima +4 u odnosu na 9 ako ne igra se neki turnir/serija. 
the 9th seed is more than 4 games behind the 8th, No. 8 makes playoffs; Fewer than 4 games, a play-in tournament

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pola 7 po nasem vremenu valjda je poceo sastanak lige na kome ce biti donet konacan dogovor. Ne sumnjam da ce nakon njega biti i adekvatno nacrtano svima kako ce funkcionisati nastavak, ne zelim da tumacim ove tekstove koji postoje pre toga.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pomesao sam sa sezonom pre te kada su ih Pelicansi pocistili u prvoj rundi, ali opet ne verujem da su zadovoljni opet i sa metlom od doduse Warriorsa u prosloj sezoni pa makar to bilo i finale konferencije. Meni se cini da je Lillard(ili McCollum jos verovatnije) jako blizu odlaska nakon sledece sezone, ako ne naprave neki veliki iskorak, sto verujem da nije velika sansa.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pomesao sam sa sezonom pre te kada su ih Pelicansi pocistili u prvoj rundi, ali opet ne verujem da su zadovoljni opet i sa metlom od doduse Warriorsa u prosloj sezoni pa makar to bilo i finale konferencije. Meni se cini da je Lillard(ili McCollum jos verovatnije) jako blizu odlaska nakon sledece sezone, ako ne naprave neki veliki iskorak, sto verujem da nije velika sansa.

Valjda su na sve 4 utakmice imali +15 protiv GSW i to su igrali ceo PO bez glavnog C.
Ova sezona sa 2 strane je bila uzasna ali sigurno njima vise verujem u tom potencijalnom doigravanju od Memfisa zbog tog PO iskustva. Jbg ne mozes da pustis oba defanzivna krila i da se uzdas u Hezonju, Bazea i slicne

Link to comment
Share on other sites

Portland je presmijesan i ovo Lilardovo kurcenje,frajeru nisi u stanju medju osam da se izboris i ti sad ko nesto ucjenjujes,hoces igrat,neces igrat.Glupo je sto se odma ne igra plejof jer se sve zna a odigrano je vise od dvije trecine sezone.Dvije najgluplje fransize sa umisljenim zvijezdama a bez ikakvog potencijala su Blejzersi i Vizardsi.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Izjava ne moze da bude rasisticka osim dacrtas kukasti krst i simbol KKK preko iste.
Mislim i na tom primeru svi zivoti su bitni, nisu samo Jevreji bila meta sistematskog ciscenja: Poljaci,Rusi, Mi, Romi, seksualne "devijacije" pa su i "specijalne" nemce kastrirali da ne sire gene. Ili cemo da vagamo cije su zrtve vece?

 

Uopste nije poenta cije su zrtve vece, ugrozenih grupa ima koliko hoces. Ovi protesti su o sistematskoj represiji nad crncima.

I sad tu jedini pravi odgovor je - da, postoji sistematska represija i hajde da je sprecimo ubuduce. Sve drugo je slucajno ili namerno razvodjavanje.

Ne znam, mozda je covek samo malo glup 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

zanimljivu teorijicu zaverice sam čuo sinoć na nekom podcastu:

šta se dešava ako hipotetički pred tekmu br 6 finala konferencije ili nba finala, npr lebron bude pozitivan na koronu?

 

jel odlučuje da objavi ili ne; da li mu doktori to uopšte prijavljuju ili ne

 

jasno je da je outlandish ali imajući u vidu koliko je sve ovo nategnuto za izvesti pre nego što je i počelo, zvučalo mi je zanimljivo

 

inače taj diznilend će biti otvoren i za regulare građane a nba igrači će moći u te neke restorane ako dobro razumem

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...