Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

20 minutes ago, 21Barkley said:

Bilo bi neprejebivo da vam u ekipi budu Melo i LaMelo. :classic_biggrin:

 

kako bi ih razlikovali uopste

 

gledao sam neke hajlajce lamele povremeno izgleda kao magik johnson. medjutim, knicksima bas treba neko sa dobrim sutem, koliko god rj barrett da se dovede u red na temu, to mu nikada nece biti forte. ovo za mela uopste ne kapiram odakle idu te glasine. mislim, mogu da zamislim da ga dovedu ako mu je to poslednja sezona i nema nista protiv da igra 15-20min tops

Link to comment
Share on other sites

Sa ovom formom u sledecih 9 utakmica Denver moze da sklizne do 8 mesta easy

 

7 utakmica protiv PO ekipa

7 utakmica na strani

4 utakmica protiv top 2 timova

 

MIL, DAL, SA, LAL, LAC, OKC, TOR, CHI, MIA

 

Trejd dodatno sjebao chem u ekipi, MPJ greje klupu zbog kako debilni Meloun kaze "odbrane", navodno je decko kriv sto je odbrana na losem nivou nakon All Star pauze a MPJ pre te All Star pauze odigrao nekih 20 meceva sa oko 20 minuta u proseku i odbrana je bila dobra, Jokic je upao u svoj mood boli me patkica da se cimam..jedini igrac kome ide dobro je Geri Heris, prvi sam ga kritikovao ali mora da se pohvali decko kad odigra nesto i u poslednjih par utakmica je odigrao sasvim ok...da bi Denver od ovih 7 dobio makar 2,3 mora da se pojavi PO Jokic i da pocne da nosi ekipu, mada kontam da mu se to vise smucilo, cele sezone ih nosi na ledjima.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Oterali Keenyja i odmah DaJ starter.
Imali smo diskusiju o ovome pre neki dan, pre ce Alena i Spensera da uvale nego 3 musketara.

Pa i ide neka priča da su ga oterali jer je igrao Alen pre Žordana, a on je drugarić nemože snjim tako. 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Durentov prelazak u Warriorse posle onakve izgubljene serije je nenadmasan.

 

Ali ne verujem da je Durent inicirao celu pricu, Kajri je verovatno zapoceo, a Durent je dovoljno povodljiv da pristane.

 

Irving je igrao u tri tima, i tri hemije razjebao. Mislim da mi je ovim postao najmrskiji igrac u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

ima. lebron 

plus mnogo drugih ali nisu baš toliko dobri igrači 

zbog ovakvih poteza je izmedju ostalog i lebron dobio dosta hejtera, igrajuci se gm-a po pitanju saigraca i trenera. sad netse jedino tiula u kajri-durent mandatu,  kao lebrona sa klivlendom, moze da izvadi za ovaj debilan potez. otpustiti trenera pred sam plejof bez da imas bolju opciju, ako vec nisi bio zadovoljan njegovim radom, je vrlo glupa odluka.

Link to comment
Share on other sites

Šteta što je KD toliko ograničen van terena, toliko je moćan igrač da je trebalo samo malo više taktičnosti i promišljenijih odluka da bude na nekom LeBron nivou pa možda i jači marketinški. 

 

Kyrie malo po malo postaje klasična maskota, mada dobro je marketinški izgurao priču, najahao hype i atraktivan stil igre. On kao glavna zvezda je potpuno nebitan za razvoj situacije u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, riviera said:

zbog ovakvih poteza je izmedju ostalog i lebron dobio dosta hejtera, igrajuci se gm-a po pitanju saigraca i trenera. sad netse jedino tiula u kajri-durent mandatu,  kao lebrona sa klivlendom, moze da izvadi za ovaj debilan potez. otpustiti trenera pred sam plejof bez da imas bolju opciju, ako vec nisi bio zadovoljan njegovim radom, je vrlo glupa odluka.

 

Pokusao je nesto Lebron i u Majamiju, ali mu je P.Rajli objasnio da tako ne moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

@delgado jel se gleda vcrs? Kakve su prognoze?

 

 

   Gledamo. Ne verujem da mozemo do pobede. Nemamo mi dovoljno talenta za napaljene Klipere. Mislim da bi Vogel mogao da razmisli o menjanju startne petorke, u preveliki kanal ulazimo sa Denijem, Bredlijem i Gijem u startnoj ;  slabo tu ima driblinga i kreacije. Kad nismo uspeli da za Bozic dobijemo pored onakve partije Kuzme, to nikako nije dobar znak. Klipersi jos jaci od tada..  Ali svakako se radujem utakmici, najbolje sto liga moze da ponudi trenutno svakako

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...