Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 hours ago, Igor028 said:

Trae je od 39 poena svog tima u 1/4 ubacio 14 i dodao 10 asistencija..

vrhunska partija, nema sta.

ovi mediji sto forsiraju simonsa kao elitnog defanzivca za kaznu da pogledaju ovaj mec 😕 i odnos prema igri na bazi qrca. 😄

fila je janga poslala 20 puta na liniju za bacanja kao da je u pitanju sek a ne odlican izvodjac sl. bacanja.

 

denver je jos jednom pokazao da je tim sa najvecom dubinom u nba. dobiti jutu bez tri igraca iz startne petorke je ozbiljan poduhvat.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, riviera said:

vrhunska partija, nema sta.

ovi mediji sto forsiraju simonsa kao elitnog defanzivca za kaznu da pogledaju ovaj mec 😕 i odnos prema igri na bazi qrca. 😄

fila je janga poslala 20 puta na liniju za bacanja kao da je u pitanju sek a ne odlican izvodjac sl. bacanja.

 

 

 

sad gledam hajlajce, čuvao ga i matisse od ivanjice, frenkijev pobratim po odbrani - 4 faula ya 17min. taj neki milkshake milton, 4 faula. plus simmons i raul bruto

 

ne znam ne znam

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

 

sad gledam hajlajce, čuvao ga i matisse od ivanjice, frenkijev pobratim po odbrani - 4 faula ya 17min. taj neki milkshake milton, 4 faula. plus simmons i raul bruto

 

ne znam ne znam

pisao sam ranije da fila pored toga sto nema pravog pleja da zavrti pnr i pogodi sut i driblinga takodje je tim bez ozbiljnog cuvara sposobnog da sacuva male brze plejeve jer su sve ulozili u dugonje igrace. formirali su ekipu prvenstveno sposobnu da zaustavi janisa i kilvoki a bice interesantno ako se sastanu sa torontom u plejofu i kako ce se nositi sa laurijem i vanvlitom.

sto se tice janga da se ne ponavljam ali za sophmore-a igra odlicno. ja sam onaj deo o kritici pisao iz ugla nba all star igraca startne petorke a to je neka sasvim druga prica i mnogo visi kriterijumi za ocenjivanje.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, delgado said:

 

 sad smo vox92, uozbilji se

 

    Gde su James Jones i Mike Miller da pomognu Lakersima sad kad treba, oni presli na izdavanje saopstenja i treniranje Nixa, kuda ide ovaj svijet... 

 

mislio sam na b92 sajt, gde nedeljno izlaze saopstenja blizanaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, riviera said:

ja kad sam pisao da treneri uzimaju u obzir i timski ucinak (a i ja isto :classic_biggrin:) rekose mi da je to nebitno za ovaj olstar izbor.

Ovo je klasicno siljenje patke na klincu iz nebitne fransize. CP3 i vestbruk su dobili poziv na racun licne popularnosti, a ne igara ove godine, cak ne ni timskih rezultata. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovo je klasicno siljenje patke na klincu iz nebitne fransize. CP3 i vestbruk su dobili poziv na racun licne popularnosti, a ne igara ove godine, cak ne ni timskih rezultata. 

rezerve na olstaru odlucuju  treneri tako da ne znam sta im je bilo bitno (verovatno od slucaja do slucaja)  i da li su siljili patku :classic_biggrin: a inace i ja sam bio za bukera ispred vestbruka.

mogu samo da pretpostavim da je trenerima vazan bio  timski skor jer okc i hou imaju vise pobeda. da su gledali licni ucinak sigurno ovako ne bi glasali.

 

 

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...