Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Jel moguce da covjek na -7 baca ovakav pas? Jebote...

 

Pa sutni za 3, bilo sta a ne da bacas u sumu igraca loptu

 

 

Lik 2 izgubljene lopte u neizvjesnoj zavrsnici. Promasena trojka u naletu Lejkersa koja bi spustila na - 6... Ma idi bre u ku... sa tom nonasalncijom. Jos i Rondo vcrs u tom fazonu

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Ma hajd ove izgubljene na kraju, to mu ko i možeš zanemarit jer je manje-više bilo gotovo. Ona maloumna trica u prvoj sekundi napada na nepostavljenu odbranu pri -9 kad je ekipa imala momentum je da ga momentalno istjeraš iz dvorane. To su šutevi koje si mogu Harden, Curry il Durant dopuštati. Il idi do kraja jer si građen ko tenk il stani i daj ADu koji je bolji igrač od tebe. Nije normalan nikako. 

Link to comment
Share on other sites

Lakersi bas imaju taj gen da ne odustaju nikada ali ovo je klasican dzihad, 43 minuta Davisa sa nacetim zglobom. Ceo mec je isao na silu (17 bacanja , solidna agenda :classic_biggrin:)

 

Bucksi sa druge strane u laganom ritmu skroz, konstatno se oslanjanju na klupu i nemaju problema cak ni kad Middlton i Janis zajedno odmaraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji prilična vjerovatnoća da ova sezona uopšte ne bude neizvjesna. U slučaju da svi ostanu zdravi, Clippersi lagano uzimaju titulu.

Ovo što igraju protiv Raketa je jedan nivo iznad svega trenutno u NBA. :thumbsup:

Edited by Ječmendo
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čim sam opet počeo da gledam vratiše Clippersi na +1. Trebalo im je 3 minuta...

 

Da završim ovaj svoj monolog, Houston na kraju više nego zasluženo. Harden najbolji kad je bilo najvažnije. 

 

Solidan basket noćas. :thumbup:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

Jaka pobeda Baksa, sa obzirom da su kod Lejkersa ovi glavni bili na dosta visokom nivou. Janis 5-8 trojke, znam da neće često gledati to, ali to je onda baš ozbiljan nivo neodbranjivosti.

 

Žao mi je što nisam pogledao makar malo LAC-HOU, deluje da je bila dobra tekma. RW kao i uvek prepaljen protiv Beverlija.

 

 

 

20 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Meni je daleko problematičnije što je ovo upisano kao trojka, i to nije prvi put da vidim da se računa kao 3 u maltene istoj situaciji.

Kako se ovo ne računa kao noga sa koje se odrazio, boga pitaj. :smiley24:

 

sa zakašnjenjem: :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Jaka pobeda Baksa, sa obzirom da su kod Lejkersa ovi glavni bili na dosta visokom nivou. Janis 5-8 trojke, znam da neće često gledati to, ali to je onda baš ozbiljan nivo neodbranjivosti.

 

Žao mi je što nisam pogledao makar malo LAC-HOU, deluje da je bila dobra tekma. RW kao i uvek prepaljen protiv Beverlija.

 

 

 

 

sa zakašnjenjem: :lol_2:

 

AD prvo poluvrijeme ocajan a Lebron cio mec pasivan, o zavrsnici da se ne ponavljam...

Rondo isto uzasan, klupa 0 bodova, totalno stegnuti.

Jedini koji odigrao nesto je Green, valjda sad poveze par meceva na nivou.

 

Bucksi zajebana ekipa kad se raspucaju ali i dalje su mi LA ekipe favoriti protiv njih

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto je Hjuston razbio Kliperse. Svi otpisuju Hjuston, po meni su oni bolja ekipa od od Klipersa.. Imaju odbranu, trojkase, kreatore... Slozenija ekipa... Vestbruk sanja da ima ovakav spejsing sa Takerom na petici i coskarenjem ili generalno max sa jednim nesuterom, a u Oklahomi je cesto igrao sa nesuterima, pogotovo postave u kojima su Sreder, Adams, Ferguson(slab igrac) i Vestbruk zajedno na terenu :D, samo Dzordz ozbiljan suter, kao da gledamo ekipu 90-ih.

PJ je veoma opasan dodatak za rakete. Kad se vrati Gordon, ova ekipa ce biti dosta jaca. 

Hjuston ce biti vrlo zajeban u PO-u, sad kada nema GS-a, oni su iznad svih. 

Edited by Drakaris
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...