Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

13 minutes ago, Laki_ft said:

Kažu da je Džru Holidej available. Njima bi savršeno legao DIAngelo Russell, a ukoliko bi to omogućilo i da se u GSW dovedu Stiven Adams i Bogut, ja se ne bih dvoumio...

 

Pre dva dana smo dali 79 poena. 70. 9.

 

zasto bi neko davao jrue the destroyera za d'angela. džru je čru.

 

edit

možda jedino ako se odreknete i pika ove godine plus poima nemam

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Laki_ft said:

Kažu da je Džru Holidej available. Njima bi savršeno legao DIAngelo Russell, a ukoliko bi to omogućilo i da se u GSW dovedu Stiven Adams i Bogut, ja se ne bih dvoumio...

 

Pre dva dana smo dali 79 poena. 70. 9.

 

neko je nedavno spominjao holidaya u denveru.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Mozemo pricati o bilo cemu, pa i o standardnom izivljavanju blavora koji se danas u NBA nazivaju sudijama, ali ostaje fakat da smo izgubili citavu gomilu meceva protiv vrlo skromnih ekipa poslednjih nedelju-dve. Ova ekipa se polako prizemljava i klizi ka onome sto ovakav roster i rad novog GM-a i garantuju - tesku osrednjost.

Ajde da vidimo sad kad budemo kompletni ( nadam se bez večih povreda u nastavku ) da li ipak vrijedimo za nešto više od toga

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Mozemo pricati o bilo cemu, pa i o standardnom izivljavanju blavora koji se danas u NBA nazivaju sudijama, ali ostaje fakat da smo izgubili citavu gomilu meceva protiv vrlo skromnih ekipa poslednjih nedelju-dve. Ova ekipa se polako prizemljava i klizi ka onome sto ovakav roster i rad novog GM-a i garantuju - tesku osrednjost.

 

ok, a mozemo pricati i o tome da smo gomilu meceva izgubili na jednu loptu i da smo sve (osim mozda dve tekme) igrali egal i da je trenutni skor lako mogao da bude 15-11 uz malo vise srece. sto meni govori da ova ekipa ipak ima malo vise prostora za napredak nego sto joj ti dajes.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

zasto bi neko davao jrue the destroyera za d'angela. džru je čru.

 

edit

možda jedino ako se odreknete i pika ove godine plus poima nemam

Samo sto je Rasel dostaa mladji, ko zna kakav potencijal ima. Dzru da je neki baja, ne bi dozvolio da NOP ima tako siromasan skor, a nije da nema s kim da igra. 

Link to comment
Share on other sites

I pored ovog poraza raduje prebrutalna Dvajtova partija....  Bacanja su sjebala mec, ali nista strasno, bez Davisa poraz od Indiane koja igra jako dobro i ima vruc domaci teren, na 1 loptu, dok su LAC bez Kawhija izgubili od Cikaga laganica..  

 

   Bitnije je sta cemo da uradimo protiv Milvokija, Clippersa... Neka izgubimo i od DEN ako dobijemo ove dve. 

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice nista strasno, cak i pored ne tako dobre partije LBJ mi smo imali ovu tekmu da se nismo izbrukali s bacanjima, Dvajtara je porobio nerealno, i stvarno je ozbiljan igrac i treci igrac ove sezone, poceo je cak da resava na postu i levom rukom, sto nikad nije radio...  Ovo bi sa Obrvom bilo laganih 10+ za LAL...   Bitno mi je sta cemo uraditi protiv Milvokija i Klipersa, al i to je merodavno ako bude igrao AD...

Link to comment
Share on other sites

@riviera  Vidiš kako si ti ipak bio 100% u pravu za LAL klupu a ja sam je malo digao u nebesa. Nisu isporučili što treba osim D.H.,lako je kada je sve "poezija" na parketu pa onda oni ulaze u igru. Naravno ovo je samo jedan meč ali opet dobra indikacija. Green nikako da nađe ritam,baš sam zabrinut za njega jer ga gotivim mada za komplet LAL me baš briga 😄

 

Kakvo veče Knicksa,bože sačuvaj 143 poena 😲 Da li ovi iz Đorđije žele samo da gledaju Treju Jeju ili žele da se još neko upiše u strelce. 😄  Paklen ONE MAN SHOW ali jbo to kad izgubiš a saspeš 42 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

JJST Memorial Fun Fact of the Night

Tonight was the first time that the Knicks have scored at least 143 points and won by at least 23 points since 1980. Before that, it hadn’t happened since February 13, 1970.
Tonight, a player named Barrett made 10 FGs and 5 FTs. In the 1970 game, a player named Barnett made 10 FGs and 5 FTs. That season ended with the Knicks winning the NBA title!

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

 

 

edit

trae 42 < knicks 143

 

 

 

 

 

 

EMCYWByWoAAlQyW?format=jpg&name=900x900

 

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...